• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

„Najlepszy wybór”: Giorgio rozmawia o swoich doświadczeniach z portalem EURES

Inżynier elektryk Giorgio Cover przeniósł się z Włoch do Holandii w 2014 r., kiedy znalazł pracę za pośrednictwem portalu EURES. Kilka lat później Giorgio nadal jest zadowolony z pracy w Holandii. Skontaktowaliśmy się z nim, aby porozmawiać o jego doświadczeniach.

Przeczytaj więcej >>

02/10/2020


Supporting jobseekers to find careers in their country of choice


‘Nursing in the Netherlands’ job fair puts cultural integration in the spotlight

2019 marks the 25th year since EURES first began matching jobseekers with job opportunities. To celebrate this landmark, a number of events are taking place across Europe.

Przeczytaj więcej >>

23/01/2020


How three young Spaniards found opportunities abroad with EURES

As EURES celebrates its 25th anniversary, the network is taking the opportunity to recognise its successes over the past 25 years and to look ahead to the future. In this article, we look specifically at three success stories from EURES Spain.

Przeczytaj więcej >>

17/01/2020


GrensWerk event allows Dutch and German jobseekers to experience the workplace using virtual reality


Para młodych Słowaków znajduje zatrudnienie w Holandii


Francuska księgowa podejmuje się nowego wyzwania w Holandii z pomocą portalu twoja pierwsza praca z EURES-em


Wskazówki dla pracujących w Holandii


Ukierunkowana rekrutacja za pośrednictwem EURES pomogła dwóm holenderskim nauczycielom znaleźć pracę w Szwecji

„To właśnie podczas moich pierwszych wakacji w Szwecji zakochałam się w tym kraju”, mówi Kirsten van Agthoven. „Już jako 10-letnia dziewczynka chciałam się tam przeprowadzić. Najbardziej podobała mi się tamtejsza przyroda. Tak bardzo różniła się od tej w moim kraju”.

Przeczytaj więcej >>

28/03/2019


Kolejny zadowolony beneficjent programu opowiada swoją historię hiszpańskiemu oddziałowi EURES

W listopadzie 2018 r. opublikowaliśmy historię Juana Carlosa – beneficjenta programu EURES, który podzielił się swoim doświadczeniem na stronie hiszpańskiego oddziału EURES na Facebooku. W grudniu Alejandra Franch z Saragossy była ostatnią osobą, która skorzystała z programu EURES i podzieliła się swoim doświadczeniem w mediach społecznościowych. Oto historia Alejandry.

Przeczytaj więcej >>

21/02/2019


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.