• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

Praca latem w Chorwacji, zimą w Austrii: jednej z osób poszukujących pracy się to udało

Ze względu na swoje przepiękne wybrzeże Chorwacja jest bardzo popularnym miejscem letniego wypoczynku wśród turystów – to oznacza, że istnieje wysokie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników sektora hotelarskiego.

Przeczytaj więcej >>

22/11/2017


Praktyczna broszura ułatwia osobom od niedawna korzystającym z usług EURES podjęcie decyzji o rozpoczęciu życia i pracy w Austrii

Jeżeli myślisz o wyjeździe do Austrii w celu podjęcia zatrudnienia, warto zapoznać się z nową broszurą EURES poświęconą warunkom życia i pracy w Austrii. W broszurze zamieszczono ponad 60 stron zawierających przydatne dane i informacje dotyczące wszystkich aspektów związanych z pomyślnym przeniesieniem się do Austrii, dlatego też powinny się z nią zapoznać wszystkie osoby planujące zamieszkać w tym państwie.

Przeczytaj więcej >>

21/02/2017


Nowa praca otwiera szersze perspektywy przed osobą poszukującą pracy ze Słowenii

Ana-Marija Vratanar pochodząca z niewielkiej wioski w Słowenii poszukiwała odpowiedniej pracy w swoim rodzimym kraju, zanim jej uwagę zwróciła pewna oferta pracy. Zamieszczona w lokalnym urzędzie pracy oferta dotyczyła stanowiska w rodzinnym hotelu w Austrii. „Pomyślałam sobie – dlaczego nie?” Ana skontaktowała się zatem z doradcą EURES Žarkiem Markovičem w Lublanie.

Przeczytaj więcej >>

13/01/2017


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.