• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

Pięć głównych pytań do ankiety na temat powrotu do pracy po pandemiiCOVID-19

W miarę jak miejsca pracy zaczynają otwierać się po pandemii COVID-19 , nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co Twoi pracownicy myślą o powrocie do pracy. Aby poznać ich poglądy i przygotować się do ponownego otwarcia, rozważ wykorzystanie proponowanych przez nas pięciu głównych pytań w swojej ankiecie na temat powrotu do pracy

Przeczytaj więcej >>

24/08/2021


Supporting jobseekers to find careers in their country of choice


Francuski ekspert ds. analizy danych rozpoczyna nowe życie w Danii dzięki wsparciu EURES

Aurelie Giraud zawsze chciała mieszkać w Skandynawii, więc kiedy nadarzyła się okazja, by przeprowadzić się do Danii, Aurelia nie wahała się ani chwili. Rozmawialiśmy z Aurelie, jak również z Larsem Rungø z Workindenmark, aby dowiedzieć się, w jaki sposób EURES wspierał ją w przeprowadzce.

Przeczytaj więcej >>

05/12/2019


Francuska księgowa podejmuje się nowego wyzwania w Holandii z pomocą portalu twoja pierwsza praca z EURES-em


„Nowe środowisko, nowa kultura i nowi ludzie”: EURES pomaga Francuzce znaleźć pracę w Irlandii

Dzięki wsparciu otrzymanemu od EURES Florence Pernock z Normandii znalazła pracę we francuskim biurze podróży w Irlandii. Rozmawialiśmy z Florence, aby dowiedzieć się o jej doświadczeniach w Irlandii, o tym, jakie ma porady dla innych osób poszukujących pracy zainteresowanych zatrudnieniem za granicą i o przyszłych planach.

Przeczytaj więcej >>

18/10/2019


Młodzi poszukiwacze zatrudnienia znajdują sezonową pracę jako animatorzy dzięki współpracy między EURES we Francji i we Włoszech

EURES Francja i EURES Włochy pomogły czterem młodym Europejczykom znaleźć pracę sezonową we włoskiej firmie rozrywkowej.

Przeczytaj więcej >>

27/09/2019


Z Paryża do Dublina: Historia Juliette

Juliette po raz pierwszy zetknęła się z EURES, kiedy pracowała w Paryżu. Dla absolwentów szkół biznesu we Francji 90% odpowiednich stanowisk znajduje się w Paryżu. Juliette chciała coś zmienić w swoim życiu i wyjechać za granicę, a ponieważ odbyła już wolontariat poza swoim krajem, zdecydowała, że nadszedł czas na szukanie pracy za granicą.

Przeczytaj więcej >>

12/09/2019


EURES podcast 1: French jobseeker finds work in Slovenia's tourism industry thanks to EURES event

Wydarzenie online o nazwie Seize the Summer with EURES 2018 (Złap lato z EURES) zgromadziło pracodawców z sektora turystyki i gastronomii z Chorwacji, Portugalii, Słowenii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Grecji, Malty i Cypru...

Przeczytaj więcej >>

06/12/2018


Słowaccy praktykanci dają francuskiej restauracji posmak europejskości


Przykłady sukcesu start-up’ów w Europie na przestrzeni dekad


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.