• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

Znalezienie zatrudnienia w Irlandii za pośrednictwem EURES: Historia dwojga Finów

Julia Maanawadu (25 l.) i Tuomas Lahtinen (18 l.) to dwoje Finów, którzy przed pandemią znaleźli zatrudnienie w Irlandii dzięki współpracy EURES w Finlandii i EURES w Irlandii. W czasie pobytu na „zielonej wyspie” zdobywali cenne umiejętności zawodowe, niezapomniane doświadczenia i zawierali nowe przyjaźnie.

Przeczytaj więcej >>

05/03/2021


EURES helps Croatian university graduate build career abroad


EURES helps Croatian university graduate build career abroad


„Nowe środowisko, nowa kultura i nowi ludzie”: EURES pomaga Francuzce znaleźć pracę w Irlandii

Dzięki wsparciu otrzymanemu od EURES Florence Pernock z Normandii znalazła pracę we francuskim biurze podróży w Irlandii. Rozmawialiśmy z Florence, aby dowiedzieć się o jej doświadczeniach w Irlandii, o tym, jakie ma porady dla innych osób poszukujących pracy zainteresowanych zatrudnieniem za granicą i o przyszłych planach.

Przeczytaj więcej >>

18/10/2019


Z Paryża do Dublina: Historia Juliette

Juliette po raz pierwszy zetknęła się z EURES, kiedy pracowała w Paryżu. Dla absolwentów szkół biznesu we Francji 90% odpowiednich stanowisk znajduje się w Paryżu. Juliette chciała coś zmienić w swoim życiu i wyjechać za granicę, a ponieważ odbyła już wolontariat poza swoim krajem, zdecydowała, że nadszedł czas na szukanie pracy za granicą.

Przeczytaj więcej >>

12/09/2019


Od Irlandii po Chorwację i z powrotem: jak EURES pomaga wielkim przedsiębiorstwom w obsadzaniu międzynarodowych stanowisk


Przykłady sukcesu start-up’ów w Europie na przestrzeni dekad


Jak najlepiej wykorzystać Drop’pin@EURES: organizacje


Actiris International: wyspecjalizowany dział pomagający pracodawcom z siedzibą za granicą w prowadzeniu rekrutacji w Brukseli

Międzynarodowy oddział publicznych służb zatrudnienia w Brukseli ułatwia europejskim pracodawcom rekrutowanie odpowiednich osób na dane stanowisko.

Przeczytaj więcej >>

21/12/2017


Od targów pracy dzieli Cię tylko jedno kliknięcie: Europejski Dzień Pracy Online w Irlandii łączy talenty w dziedzinie IT z pracodawcami


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów „W centrum uwagi..." jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Treści te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Komisji Europejskiej.