• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

EURES zapewnia pomoc sieci hoteli w znalezieniu sezonowych pracowników

Hiszpańska grupa hoteli współpracuje z EURES Słowenia od 2015 r. w celu pozyskiwania pracowników sezonowych do swoich hoteli w Hiszpanii i Grecji. Naszymi rozmówcami byli Alberto Alba i Aleksandra Đukić z sieci hoteli Iberostar, będącej beneficjentem tej kampanii rekrutacyjnej i udało nam się dowiedzieć więcej na temat podjętej inicjatywy.

Przeczytaj więcej >>

31/05/2019


EURES podcast 1: French jobseeker finds work in Slovenia's tourism industry thanks to EURES event

Wydarzenie online o nazwie Seize the Summer with EURES 2018 (Złap lato z EURES) zgromadziło pracodawców z sektora turystyki i gastronomii z Chorwacji, Portugalii, Słowenii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Grecji, Malty i Cypru...

Przeczytaj więcej >>

06/12/2018


Jak najlepiej wykorzystać Drop’pin@EURES: organizacje


W następstwie internetowych dni pracy francuska przewodniczka jedzie na portugalskie wyspy


Program gwarancja dla młodzieży pomógł osobie poszukującej pracy w zdobyciu pracy w zakresie PR


Słodki smak sukcesu przywiódł Valerie z Marsylii do Lublany

Dwa lata po tym, jak postanowiła skoczyć na głęboką wodę i przeprowadziła się (korzystając z pomocy EURES) z Francji do Słowenii, Valerie Labat-Gest przygotowuje się obecnie do otwarcia własnej cukierni w Stambule.

Przeczytaj więcej >>

03/02/2017


Nowa praca otwiera szersze perspektywy przed osobą poszukującą pracy ze Słowenii

Ana-Marija Vratanar pochodząca z niewielkiej wioski w Słowenii poszukiwała odpowiedniej pracy w swoim rodzimym kraju, zanim jej uwagę zwróciła pewna oferta pracy. Zamieszczona w lokalnym urzędzie pracy oferta dotyczyła stanowiska w rodzinnym hotelu w Austrii. „Pomyślałam sobie – dlaczego nie?” Ana skontaktowała się zatem z doradcą EURES Žarkiem Markovičem w Lublanie.

Przeczytaj więcej >>

13/01/2017


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.