• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

4 najważniejsze porady dla poszukujących pracy dotyczące przejrzystej i profesjonalnej obecności w internecie

Obecnie częściej niż kiedykolwiek wcześniej pracodawcy i rekruterzy w internecie szukają potencjalnych nowych pracowników. W EURES przygotowaliśmy kilka porad, jak wykreować i utrzymać przejrzystą i profesjonalną obecność w internecie, aby zaprezentować się w jak najlepszym „wirtualnym” świetle.

Przeczytaj więcej >>

25/11/2021


EURES Niemcy uruchamia stronę internetową dla pracowników sezonowych

Jesteś obywatelem Unii lub państwa trzeciego i szukasz pracy sezonowej w Niemczech? EURES Niemcy niedawno uruchomił nową stronę docelową, która pomoże Ci uzyskać odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Przeczytaj więcej >>

12/11/2021


Pięć głównych pytań do ankiety na temat powrotu do pracy po pandemiiCOVID-19

W miarę jak miejsca pracy zaczynają otwierać się po pandemii COVID-19 , nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co Twoi pracownicy myślą o powrocie do pracy. Aby poznać ich poglądy i przygotować się do ponownego otwarcia, rozważ wykorzystanie proponowanych przez nas pięciu głównych pytań w swojej ankiecie na temat powrotu do pracy

Przeczytaj więcej >>

24/08/2021


Para młodych Słowaków znajduje zatrudnienie w Holandii


Słowaccy praktykanci dają francuskiej restauracji posmak europejskości


Jak najlepiej wykorzystać Drop’pin@EURES: organizacje


Oferta słowackich targów pracy bogata pod względem jakościowym i ilościowym


Zainwestuj w swoją przyszłość, biorąc udział w płatnym stażu i szkoleniach w Niemczech

Jedenaścioro młodych ludzi ze Słowacji i Hiszpanii udało się latem tego roku do wschodnich Niemiec, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Dzięki wsparciu w ramach programu MobiPro-EU (The Job of My Life) oraz we współpracy z siecią EURES wzięli oni udział w miesięcznym stażu w wybranej przez siebie dziedzinie, nieodpłatnie ucząc się przy tym także języka niemieckiego.

Przeczytaj więcej >>

21/10/2016


Tłumy na słowackich targach pracy – EURES bierze w nich udział i udziela eksperckich porad

Ponad 50 000 osób poszukujących pracy, ponad 200 pracodawców oraz szereg służb informacyjnych UE przybyło na Job Expo 2016, największe targi pracy na Słowacji. To pokazuje, jak wiele osób bardzo chce skorzystać z możliwości pracy za granicą.

Przeczytaj więcej >>

24/05/2016


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.