• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

Para młodych Słowaków znajduje zatrudnienie w Holandii


Słowaccy praktykanci dają francuskiej restauracji posmak europejskości


Jak najlepiej wykorzystać Drop’pin@EURES: organizacje


Oferta słowackich targów pracy bogata pod względem jakościowym i ilościowym


Zainwestuj w swoją przyszłość, biorąc udział w płatnym stażu i szkoleniach w Niemczech

Jedenaścioro młodych ludzi ze Słowacji i Hiszpanii udało się latem tego roku do wschodnich Niemiec, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Dzięki wsparciu w ramach programu MobiPro-EU (The Job of My Life) oraz we współpracy z siecią EURES wzięli oni udział w miesięcznym stażu w wybranej przez siebie dziedzinie, nieodpłatnie ucząc się przy tym także języka niemieckiego.

Przeczytaj więcej >>

21/10/2016


Tłumy na słowackich targach pracy – EURES bierze w nich udział i udziela eksperckich porad

Ponad 50 000 osób poszukujących pracy, ponad 200 pracodawców oraz szereg służb informacyjnych UE przybyło na Job Expo 2016, największe targi pracy na Słowacji. To pokazuje, jak wiele osób bardzo chce skorzystać z możliwości pracy za granicą.

Przeczytaj więcej >>

24/05/2016


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.