• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

EURES w Niemczech: Wspieranie osób poszukujących pracy i pracodawców w kraju i za granicą


Finlandia: Kraj oszałamiających krajobrazów, bogatej kultury i ekscytujących możliwości zatrudnienia!

Czy kiedykolwiek rozważałeś/-aś mieszkanie i pracę w Finlandii? Porozmawialiśmy z doradczynią EURES, Hannele Soirila, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, co może zaoferować ten piękny kraj, jakie wsparcie oferuje EURES , a także na temat niedawnej – przyprawiającej o dreszczyk – rekrutacji, którą zorganizowała wraz ze współpracownikami.

Przeczytaj więcej >>

17/02/2020


Meeting Point Jobs Fair in Pordenone Gave Job Opportunities to Jobseekers from Denmark, Malta and Sweden


EURES member organisations make free movement a reality for healthcare workers


Nowe możliwości dla mechanika rowerowego w Norwegii


W drogę z fińskim oddziałem EURES


Najlepsze artykuły 2018 roku


Rozmowy prowadzone w formule „speed dating” w Madrycie: EURES w Hiszpanii i EURES w Szwecji nawiązały współpracę na rzecz tworzenia nowych możliwości w sektorze gastronomicznym

EURES w Hiszpanii i EURES w Szwecji współpracowały ze sobą przy organizacji trzeciej edycji innowacyjnej imprezy typu „speed dating” dla przedstawicieli sektora gastronomicznego. Wspomniana impreza była ostatnią z szeregu imprez zorganizowanych w ramach projektu „Szefowie kuchni w Szwecji”.

Przeczytaj więcej >>

12/12/2018


Dzięki partnerstwu pomiędzy słowackim biurem EURES a Deutsche Post 15 słowackich studentów znalazło pracę w Niemczech.

Dla wielu studentów lato jest idealną okazją, aby nie tylko odpocząć, ale również poprawić swoją sytuację finansową przez znalezienie pracy sezonowej. Latem 2018 r. dzięki współpracy między słowackim biurem EURES a niemiecką spółką Deutsche Post 15 studentów ze Słowacji miało szansę na pracę w charakterze pracowników poczty. Jednym z nich był 18-letni Kristian.

Przeczytaj więcej >>

10/10/2018


Od Irlandii po Chorwację i z powrotem: jak EURES pomaga wielkim przedsiębiorstwom w obsadzaniu międzynarodowych stanowisk


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.