• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

Jak najlepiej wykorzystać Drop’pin@EURES: organizacje


Oferta słowackich targów pracy bogata pod względem jakościowym i ilościowym


Ścisła współpraca między państwami w ramach EURES = najlepsze obsługa osób poszukujących pracy i pracodawców

EURES to ogólnounijna sieć, która ma kontakty poza Europą. Doradcy regularnie spotykają się i często ze sobą współpracują, dzięki czemu znajdują się w bardzo dobrej pozycji, aby dopasowywać osoby poszukujące pracy do odpowiednich osób przeprowadzających rekrutację. Dwóch członków sieci EURES, z Węgier i Rumunii, wyjaśnia, jak to działa w praktyce i dlaczego jest to istotne.

Przeczytaj więcej >>

03/11/2015


Węgiersko-austriackie partnerstwo EURES pomaga przedsiębiorstwom typu start-up

Zmienia się sposób, w jaki pracujemy, a wiele tradycyjnych miejsc pracy ustępuje miejsca nowoczesnym technologiom i coraz więcej firm woli pracę kontraktową w odróżnieniu od standardowego zatrudnienia. W obliczu tego nowego standardu również EURES dostosowuje metody, którymi pomaga osobom poszukującym pracy.

Przeczytaj więcej >>

04/04/2017


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.