• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

Sześć wskazówek, które pomogą ci odnaleźć właściwą ścieżkę kariery zawodowej


Cztery wskazówki dotyczące pisania CV w przypadku ograniczonego doświadczenia


Jak pracodawcy mogą zaradzić nierównowadze płci spowodowanej kryzysem COVID-19

Pandemia COVID-19 znacznie przyspieszyła proces przechodzenia na elastyczną organizację pracy. Aby dostosować się do „nowej rzeczywistości”, wielu pracodawców wprowadza długookresowe zmiany w swoich strategiach dotyczących miejsc pracy. Istotne jest, aby uwzględnili oni przy tym, jak przyszły model zarządzania miejscem pracy wpłynie na równouprawnienie płci.

Przeczytaj więcej >>

24/02/2021


5 wskazówek jak zachować zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym w obliczu zimowych restrykcji związanych z COVID-19


Jak przygotować się do wyjazdu za granicę


Podstawowe wskazówki dotyczące wdrażania nowych pracowników zagranicznych

Sytuacja związana z COVID-19 sprawiła, że dla wielu firm fizyczna przestrzeń biurowa przestała być ograniczeniem i zaczęły one zatrudniać telepracowników, w tym osoby z zagranicy. Jaki jest najlepszy sposób na wdrożenie w firmie nowo zatrudnionych osób z innych krajów, gdy pracują one zdalnie? Mamy kilka praktycznych i pomocnych wskazówek.

Przeczytaj więcej >>

27/11/2020


Jak skutecznie rekrutować z EURES-em podczas pandemii?


Jak znaleźć pracę zagranicą w trakcie ograniczeń związanych z COVID-19? — wskazówki


Jak bezpiecznie zorganizować przeprowadzkę związaną z pracą w czasach pandemii COVID-19

Przeprowadzka w celu podjęcia pracy może być wymagającym przedsięwzięciem, natomiast pandemia COVID-19 w wcale nie ułatwia sprawy. W obecnych czasach, jak nigdy dotąd, musimy dokładnie rozważyć przeprowadzkę. Oto nasze cztery najważniejsze wskazówki, które pomogą uniknąć ci niespodziewanych wyzwań i pomóc ci w bezpiecznej przeprowadzce związanej z pracą w czasach pandemii COVID-19.

Przeczytaj więcej >>

22/10/2020


Sześć korzyści zatrudniania osób pracujących z domu


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów „W centrum uwagi..." jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Treści te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Komisji Europejskiej.