• Wydarzenia

Artykuły na aktualne tematy


Znajdź aktualności

Z EURES możesz realizować wielkie marzenia: historia Gaëlle Delvaux


Meeting Point Jobs Fair in Pordenone Gave Job Opportunities to Jobseekers from Denmark, Malta and Sweden


Is this the key to European mobility? – Denmark’s strategy focuses on family focused opportunities


Celebrating 25 years of success: EURES Denmark

As EURES celebrates its 25th anniversary, the network is taking the opportunity to recognise its successes over the past 25 years and to look ahead to the future. In this article, we look specifically at some of the achievements of EURES Denmark.

Przeczytaj więcej >>

06/12/2019


Francuski ekspert ds. analizy danych rozpoczyna nowe życie w Danii dzięki wsparciu EURES

Aurelie Giraud zawsze chciała mieszkać w Skandynawii, więc kiedy nadarzyła się okazja, by przeprowadzić się do Danii, Aurelia nie wahała się ani chwili. Rozmawialiśmy z Aurelie, jak również z Larsem Rungø z Workindenmark, aby dowiedzieć się, w jaki sposób EURES wspierał ją w przeprowadzce.

Przeczytaj więcej >>

05/12/2019


Praca w duńskim sektorze informatycznym: czworo specjalistów opowiada o swoich doświadczeniach

W 2017 r. EURES Dania rozpoczął cykl „My Big Danish Moment” – serię czterech krótkich filmów o obcokrajowcach mieszkających i pracujących w Danii. Głównymi bohaterami filmu opublikowanego w sierpniu 2019 r., w reakcji na ogromne zapotrzebowanie w Danii na wykwalifikowanych specjalistów z zakresu IT, są zagraniczni informatycy pracujący w tym kraju. Film ten obejrzało już ponad 10 000 osób w mediach społecznościowych. Przedstawia on doświadczenia czworga Europejczyków, którzy w poszukiwaniu pracy w sektorze IT przeprowadzili się do duńskiego Aarhus.

Przeczytaj więcej >>

24/10/2019


Zadowoleni ekspatrianci opowiadają o swoim Wielkim Duńskim Momencie


Przykłady sukcesu start-up’ów w Europie na przestrzeni dekad


Rekrutacja do duńskiej firmy zakończona sukcesem dzięki EURES


Osobiste doświadczenia – prawdziwe historie sukcesu w Danii

Służba zatrudnienia Workindenmark przygotowała nową broszurę zawierającą szereg osobistych historii sukcesu osób, które wykonały odważny ruch, decydując się na osiedlenie i pracę w Danii.

Przeczytaj więcej >>

22/02/2018


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Ich treść te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Europejski Urząd Ds. Pracy ani Komisji Europejskiej. Ponadto, że ani EURES, ani Komisja Europejska nie odpowiadają za treść wymienionych wyżej stron internetowych prowadzonych przez osoby trzecie.