Artykuły na aktualne tematy


5 apps for a more effective workday


Poznaj hiszpański zespół EURES!


300 MŚP znajduje idealnie dopasowanych partnerów dzięki programowi wymiany


Proces zatrudnienia w organizacjach pozarządowych – jak rozpoznać prawdziwy talent?

Wielu osobom podoba się pomysł pracy dla organizacji pozarządowej (NGO), co sprawia, że na każde wolne stanowisko przypada wielu chętnych. Mając możliwość wyboru spośród tak wielu potencjalnych pracowników, w jaki sposób Twoja NGO może odnaleźć prawdziwy talent, który przyczyni się do jej rozwoju?

Przeczytaj więcej >>

11/07/2017


Hiszpański informatyk zaczyna od nowa w Niemczech


NGO – co, dlaczego i gdzie?

Prawdopodobnie spotkałeś(-aś) się z akronimem „NGO” na stronach internetowych Drop’pin@EURES, EURES i różnych innych stronach dotyczących pracy. Czym jednak są NGO, dlaczego możesz chcieć pracować w takiej organizacji i gdzie można uzyskać więcej informacji?

Przeczytaj więcej >>

04/07/2017


Oferta słowackich targów pracy bogata pod względem jakościowym i ilościowym


Co robić, a czego unikać podczas zakładania działalności gospodarczej – wejście do gry

Rozpoczynanie działalności wymaga mentalności konkurencyjnej i ma wiele wspólnego z prowadzeniem odnoszącej sukcesy drużyny sportowej. A więc do dzieła!

Przeczytaj więcej >>

27/06/2017


Targi pracy: optymalne wykorzystanie swojego czasu

Znalazłeś(-aś) zatem interesujące cię targi pracy i (jeżeli to było konieczne!) dopełniłeś(-aś) procedury rejestracji Co dalej? Być może myślisz, że wystarczy stawić się we wskazanym dniu, jednak aby jak najlepiej wykorzystać targi pracy i mądrze spędzić poświęcony czas, warto nieco się wcześniej przygotować…

Przeczytaj więcej >>

22/06/2017


Szwecja zaprasza greckich pracowników służby zdrowia do przeprowadzki na północ

Skuteczna strategia zatrudnienia zachęca pracowników służby zdrowia z Grecji do wyjazdu do Szwecji. W Atenach i Salonikach dwa razy do roku organizuje się Tydzień Szwedzki – ostatni taki tydzień odbył się w zeszłym miesiącu, przy czym obydwa państwa współpracują ze sobą już od wielu lat.

Przeczytaj więcej >>

20/06/2017


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów „W centrum uwagi..." jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Treści te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Komisji Europejskiej.