Artykuły na aktualne tematy


Szukasz przygody swojego życia? Laponia wzywa!

Szukasz nowej pracy, ale nie jakiejkolwiek pracy? A może marzysz o posadzie pełnej wyzwań i przygody? Tęsknisz za miejscem pracy, które jest odrobinę inne lub wyjątkowe? Jeżeli odpowiedziałeś „tak” na powyższe pytania, czytaj dalej!

Przeczytaj więcej >>

21/09/2017


Jak stworzyć dynamiczne środowisko pracy? 5 wskazówek dla pracodawców

Pracownicy są sercem twojej firmy lub organizacji. Niezależnie od tego, czy zatrudniasz dwie osoby czy dwieście, twoi pracownicy są siłą napędową firmy, i to dzięki nim możesz zrealizować wyznaczone cele. Chociaż czasem niełatwo osiągnąć równowagę między satysfakcją personelu a potrzebami i wymogami firmy, i nigdy nie uda się zadowolić wszystkich, opracowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą twojej organizacji dynamicznie się rozwijać i odnosić sukcesy

Przeczytaj więcej >>

19/09/2017


Program „Twoja pierwsza praca z EURES-em” pomaga młodemu Polakowi zacząć zarabiać we Włoszech

Maciej Słowikowski, dwudziestopięcioletni Polak, mieszkał w sercu Londynu i pracował tam jako szef kuchni w tętniącym życiem bistro. Aż do czasu, gdy kilka miesięcy temu zarejestrował się w EURES i zaczął całkowicie zmieniać swoje życie.

Przeczytaj więcej >>

14/09/2017


„Twoja pierwsza praca z EURES-em”: Korzyści dla młodych ludzi

Pierwotnie uruchomiony w 2012 r. jako program pilotażowy, program „Twoja pierwsza praca z EURES-em” (YfEJ) to ukierunkowany program na rzecz mobilności zawodowej ułatwiający utalentowanym młodym Europejczykom poszukującym pracy dostęp do możliwości oferowanych przez przedsiębiorstwa i organizacje w całej Europie.

Przeczytaj więcej >>

13/09/2017


EURES Polska pomaga 26 osobom znaleźć pracę za granicą


„Twoja pierwsza praca z EURES-em”: korzyści dla organizacji

Pierwotnie uruchomiony w 2012 r. jako program pilotażowy, program „Twoja pierwsza praca z EURES-em” (TppE) to ukierunkowany program na rzecz mobilności zawodowej ułatwiający przedsiębiorstwom i organizacjom uzupełnienie wakatów w określonych sektorach utalentowanymi młodymi ludźmi z całej UE.

Przeczytaj więcej >>

07/09/2017


Dzięki złożonemu w odpowiednim momencie zgłoszeniu grecka recepcjonistka znajduje nową pracę w Niemczech


In the spotlight: The European Alliance for Apprenticeships

The European Alliance for Apprenticeships (EAfA) recently held a high-level event in Malta to celebrate its achievements over the last four years and to look to the future. We thought it would be a good time to look a little more closely at this unique partnership and how businesses and organisations throughout Europe can yet be involved.

Przeczytaj więcej >>

02/08/2017


W następstwie internetowych dni pracy francuska przewodniczka jedzie na portugalskie wyspy


5 tips when looking for traineeships

Get a head start on the “competition” when on the lookout for traineeships.

Przeczytaj więcej >>

28/07/2017


wyłączenie odpowiedzialności

Celem artykułów „W centrum uwagi..." jest dostarczanie użytkownikom portalu EURES informacji dotyczących aktualnych tematów i tendencji oraz zachęcanie do dyskusji i debaty. Treści te nie muszą odzwierciedlać stanowiska Komisji Europejskiej.