Dołącz do rynku pracy EURES!

Znajdź idealnego kandydata z 324,863 CV zarejestrowanych na stronie EURES i stań się widoczny na rynku, dzięki utworzeniu własnego profilu pracodawcy EURES.

5 rad dotyczących optymalnego wykorzystania mediów społecznościowych przez organizacje

Media społecznościowe są doskonałym narzędziem dla firm, ale samo posiadanie konta na Facebooku lub Twitterze już nie wystarczy, by wyróżniać się z tłumu. To, w jaki sposób korzystasz z mediów społecznościowych ma coraz większe przełożenie na sukces, zwłaszcza biorąc pod uwagę postępującą cyfryzację i korzystanie z tego rodzaju platform przez większość odbiorców docelowych.

Business /Entrepreneurship Business /Entrepreneurship EURES Portal EURES Portal Employers Pracodawcy External stakeholders External stakeholders General managers General managers Hints and tips Hints and tips Senior managers Senior managers Social media Social media Youth Youth

14/03/2017

Przeczytaj więcej >>


"Jeżeli szukasz osób, które będą cię wspierać, posiadają wiele kontaktów we wszystkich państwach europejskich i naprawdę mogą ci pomóc w znalezieniu pracy, i to bezpłatnie, zapukaj do drzwi doradcy EURES!"

Viola de Carlo ,Wlochy