Kontakt


W przypadku pytań lub komentarzy dotyczących sieci EURES, tj. portalu lub ogólnie mobilności zawodowej, prosimy o kontakt z naszym biurem informacyjnym.

Zanim to uczynisz, zajrzyj do działu „Pomoc i wsparcie" i upewnij się, czy nie ma tam już odpowiedzi na twoje pytanie.

Odpowiedzi udzielane są w języku angielskim, niemieckim lub francuskim.

Kontakt telefoniczny
Wybierz nasz bezpłatny numer telefonu
00800 4080 4080 (tylko z telefonów stacjonarnych)
Jeżeli bezpłatna infolinia nie jest dostępna z danego aparatu telefonicznego, można również zadzwonić pod numer: +352 42 44 87. Zaznaczamy, że jest to zwykłe płatne połączenie z Luksemburgiem.
Kontakt przez czat lub Skype
Z naszym biurem informacyjnym można też bezpłatnie skontaktować się przez czat lub Skype'a. W przypadku połączenia Skype prosimy o upewnienie się, że mikrofon i głośniki są włączone.
Kontakt emailowy
Możesz napisać e-maila w dowolnym języku urzędowym Unii Europejskiej/EOG i otrzymać odpowiedź w tym samym języku. Jeżeli jednak zgodzisz się na uzyskanie odpowiedzi w języku angielskim, francuskim lub niemieckim, udzielenie odpowiedzi powinno nastąpić szybciej.

Wyślij wiadomość do biura informacyjnego EURES

Pomoc i wsparcie

Poniedziałku - Piątku 08:30 -18:00 (czasu środkowoeuropejskiego)

Odpowiedzi udzielane są w języku angielskim, niemieckim lub francuskim.

Masz pytanie na temat UE? Odpowie na nie Europe Direct.

Przeprowadzam się do innego kraju UE – jak uzyskać zezwolenie na pobyt? Jakie są przepisy w sprawie opłat roamingowych? Odwołano mój lot – jakie prawa mi przysługują? O jakie unijne dotacje może się ubiegać moja organizacja? Odpowiedzi na wszystkie te pytania udziela centralny serwis informacyjny Europe Direct.

Potrzebujesz porady?