Skip to main content
Logo Európskej komisie
EURES

Správy

POZNÁMKA
V súčasnosti prebieha migrácia tohto obsahu, ktorý bude postupne k dispozícii v nasledujúcich mesiacoch.

Vylúčenie zodpovednosti

Články majú používateľom portálu EURES poskytnúť informácie o aktuálnych témach a trendoch a podnietiť diskusiu a diskusiu. Ich obsah nemusí nevyhnutne odrážať názor Európskeho úradu práce (ELA) alebo Európskej komisie. Okrem toho, EURES a ELA nepodporujú vyššie uvedené webové stránky tretích strán.

Usporiadať podľa

Správy (304)

RSS
Zobrazujú sa výsledky 1 až 10
Novinový článok |

Mnohí zamestnávatelia si myslia, že stáže sú pre veľké korporácie. Tieto vzájomne prospešné príležitosti však môžu využiť aj malé a stredné podniky. Ďalej sa dozviete, ako môžu stážisti pomôcť vášmu podniku prosperovať.

Novinový článok |

V rámci Európskeho roka mládeže sa zameriame na príležitosti, ktoré majú mladí ľudia v EÚ. Dobrovoľníctvo je skvelým spôsobom získavania skúseností na nových miestach, spoznávania nových kultúr, nadobúdania nových zručností a zároveň poskytnutia pomoci iným.

Novinový článok |

Bez ohľadu na dôvod odchodu zo zamestnania (starostlivosť o člena rodiny, rodičovská dovolenka alebo regeneračný rok), návrat do zamestnania po dlhom prerušení sa môže spájať s obavami. Ponúkame vám niekoľko tipov, ako zvládnuť návrat do sveta práce.

Novinový článok |

Ak ste zatiaľ neabsolvovali veľa pracovných pohovorov, už len ich predstava môže vzbudzovať obavy. Sieť EURES pre vás pripravila osem tipov, ktoré vám môžu pomôcť pri príprave na nadchádzajúci pohovor.

Novinový článok |

Sezónna práca môže ponúkať mnohé výhody, avšak pre tých, ktorí hľadajú väčšiu stabilitu, ide len o krátkodobé riešenie. V tomto článku sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ktoré by vám mohli pomôcť premeniť sezónnu prácu na trvalé pracovné miesto.

Novinový článok |

Pri príležitosti Európskeho roka mládeže chceme predstaviť tému, ktorá sa týka mnohých mladých ľudí – prácu pre platformy. V tomto článku sa dozviete, čo je práca pre platformy, akým výzvam čelia pracovníci pre platformy a ako ich chce EÚ riešiť.