Skip to main content
Symbol graficzny Komisji Europejskiej
EURES

Nowości

UWAGA
Obecnie przeprowadzamy migrację tej zawartości, będzie ona stopniowo udostępniana w nadchodzących miesiącach.

Zastrzeżenie

Artykuły mają na celu dostarczenie użytkownikom portalu EURES informacji na temat aktualnych tematów i trendów oraz stymulowanie dyskusji i debaty. Ich treść niekoniecznie odzwierciedla pogląd Europejskiego Urzędu ds. Pracy (ELA) lub Komisji Europejskiej. Ponadto EURES i ELA nie promują wymienionych powyżej stron internetowych osób trzecich.

Filtruj według

Nowości (304)

RSS
Wyświetlają się wyniki od 1 do 10
Artykuł prasowy |

Wielu pracodawców uważa, że staże są przeznaczone dla dużych korporacji. Jednak nawet w małych i średnich przedsiębiorstwach są one możliwe, z korzyścią dla obu stron. Dowiedz się, jak stażyści mogą pomóc Ci w rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Artykuł prasowy |

W ramach Europejskiego Roku Młodzieży (EYY2022) przyglądamy się możliwościom dostępnym dla młodych ludzi w UE. Wolontariat jest doskonałym sposobem poznawania nowych miejsc i kultur oraz zdobywania umiejętności i doświadczeń, a jednocześnie pomagania innym.

Artykuł prasowy |

Bez względu na to, czy powodem przerwy w pracy była konieczność opieki nad członkiem rodziny, urlop rodzicielski, czy urlop naukowy – powrót do pracy po długiej przerwie może okazać się trudny. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci odnaleźć się w świecie pracy.

Artykuł prasowy |

Praca sezonowa może przynosić wiele korzyści, ale dla osób poszukujących większej stabilności jest to tylko rozwiązanie krótkoterminowe. W tym artykule przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą w przekształceniu pracy sezonowej w stałe zatrudnienie.

Artykuł prasowy |

Aby uczcić Europejski Rok Młodzieży, chcemy przedstawić temat, który dotyczy wielu młodych ludzi – pracy za pośrednictwem platform internetowych. W tym artykule dowiesz się, czym jest praca za pośrednictwem platform internetowych, jakie wyzwania stoją przed osobami pracującymi za pośrednictwem takich platform i w jaki sposób UE zamierza im sprostać.