Skip to main content
EURES logo
EURES

Naujienos

PASTABA
Šiuo metu perkeliame šį turinį, jis bus palaipsniui prieinamas artimiausiais mėnesiais.

Atsisakymas

Straipsniai skirti EURES portalo vartotojams teikti informaciją apie aktualias temas ir tendencijas bei paskatinti diskusijas ir diskusijas. Jų turinys nebūtinai atspindi Europos darbo institucijos (ELA) ar Europos Komisijos požiūrį. Be to, EURES ir ELA neremia pirmiau minėtų trečiųjų šalių svetainių.

Filtruoti pagal

Data

Pabaigos data

Naujienos (216)

RSS
Rodomi rezultatai: 1 iš 10
Naujienų straipsnis |

Nors COVID-19 taisyklės ir reglamentai įvairiose šalyse vis dar skiriasi, kaip darbdaviui svarbu užtikrinti, kad esate pasirengęs grįžti į darbo vietą. Pateikiame penkis svarbiausius patarimus, kaip saugiai pasitikti darbuotojus, grįžtančius į darbą.

Naujienų straipsnis |

Pandemijos metu gerovės tema tapo vis populiaresnė, nes darbuotojai visame pasaulyje ieškojo naujos profesinio ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros dirbdami namuose. Perskaitykite mūsų penkis svarbiausius patarimus, kaip užtikrinti, kad darbuotojai po krizės būtų saugūs ir sveiki.

Naujienų straipsnis |

Daugeliui žmonių darbo užsienyje privalumai yra susiję tik su didesniais atlyginimais ir geresniu gyvenimo lygiu. Tačiau įgyti tarptautinės patirties gali būti daug naudingiau nei daugelis galvoja.

Naujienų straipsnis |

Ar visada svajojote pradėti verslą? Daugeliui iš mūsų patinka mintis būti pačiam sau vadovu, tačiau rasti tinkamą verslo idėją gali būti sunku. Pateikiame geriausius patarimus, kaip sukurti jums tinkančią idėją.

Naujienų straipsnis |

Nors gyvename skaitmeniniame amžiuje, daug laisvų darbo vietų vis dar viešai neskelbiamos. Darbuotojai randami pasinaudojant rekomendacijomis ir profesiniais ryšiais. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip veiksmingai išnaudoti internetinės tinklaveikos galimybes.