• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Algas apspriešana — ar ko sākt?


Vēl viena EURES Spānijā pakalpojumu izmantotāja dalās ar pieredzi

Mēs 2018. gada novembrī publicējām rakstu par EURES pakalpojumu izmantotāju Juan Carlos, kurš dalījās ar pieredzi EURES Spānijā Facebook lapā. Decembrī Alejandra Franch no Saragosas bija pēdējā EURES pakalpojumu izmantotāja, kura dalījās ar savu pieredzi sociālās tīklošanas vietnē. Lūk, ko stāsta Alejandra.

Lasīt tālāk >>

21/02/2019


Pieci iemesli darbam ārzemēs

Darbs ārzemēs ir profesionāls un personīgs izaicinājums. Ir cilvēki, kuriem ceļošana ir sirdslieta, taču ir arī tādi, kuriem tas var šķist biedējoši. Taču, pārvarot bailes un nedrošību, jūs ieraudzīsiet daudz lielisku iemeslu darbam ārzemēs.

Lasīt tālāk >>

14/02/2019


Programma “Tava pirmā EURES darbavieta” palīdz jaunajiem Portugāles farmaceitiem atrast darbu Skandināvijā

Farmācijas nozare Zviedrijā piedzīvoja pārmaiņas 2009. gadā, kad ar valsts monopolizētā tirgus jaunu regulējumu to atvēra privātajam sektoram.

Lasīt tālāk >>

26/10/2018


Manas dzīves lielais brīdis — Dānijā strādājoši ārzemnieki dalās iespaidos


Horvātu meistars, pateicoties shēmai “Tava pirmā EURES darbavieta” sāk inženiera karjeru Vācijā

Goran Marinovič ceļš uz precīzo mašīnbūvi nebija tipisks. Viņš savā dzimtajā Horvātijā bija strādājis dažādās darbavietās gan par santehniķi, pārdevēju, organizatoru, gan par darbsemināru vadītāju kādā akvārijā.

Lasīt tālāk >>

06/04/2018


Vācijā bija vajadzīgi aprūpes jomas darbinieki… tāpēc Cristina devās ceļā

Medmāsas palīdzei Cristina Cañadas Pequinno Spānijas ātri bija jāatrod darbs. Tikko bija beidzies viņas pagaidu darba līguma termiņš, un vietējās iespējas atrast darbu bija niecīgas. Shēmā Your first EURES Job (YfEJ) (Tava pirmā EURES darbvieta) piesakoties uz mācekļa prakses vietu Vācijā, viņa visbeidzot atrada darbu, kuru meklēja.

Lasīt tālāk >>

16/03/2018


Dānijas uzņēmuma sekmīgā darbinieku atlase, pateicoties EURES


Vācijas uzņēmums ar EURES starpniecību piecu gadu laikā aizpilda 400 brīvas darbvietas


Kā pilnvērtīgi izmantot Drop’pin@EURES sniegtās iespējas: informācija organizācijām


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.