• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Palīdzēt Eiropai izmantot jaunākās tehnoloģijas

3D drukāšana ir strauji augoša nozare, kas katru gadu piedāvā arvien vairāk darbvietu un iespēju. Lai izmantotu šīs iespējas, cilvēkiem ir vajadzīgas atbilstošas prasmes un zināšanas. Tās palīdz nodrošināt tādi projekti kā "3D-Help".

Lasīt tālāk >>

12/04/2019


No Īrijas līdz Horvātijai un atpakaļ: kā EURES palīdz lieliem uzņēmumiem aizpildīt starptautiskas vakances

Marriott International ir viens no pasaulē vadošajiem viesmīlības nozares uzņēmumiem, kam ir vairāk nekā 6000 viesnīcu ķēde vairāk nekā 122 valstīs. Tik daudzveidīga klientu bāze rada lielu pieprasījumu pēc daudzvalodīgiem darbiniekiem, un Marriott pastāvīgi meklē talantīgus jaunus darbiniekus.

Lasīt tālāk >>

01/06/2018


Horvātu meistars, pateicoties shēmai “Tava pirmā EURES darbavieta” sāk inženiera karjeru Vācijā

Goran Marinovič ceļš uz precīzo mašīnbūvi nebija tipisks. Viņš savā dzimtajā Horvātijā bija strādājis dažādās darbavietās gan par santehniķi, pārdevēju, organizatoru, gan par darbsemināru vadītāju kādā akvārijā.

Lasīt tālāk >>

06/04/2018


Kā pilnvērtīgi izmantot Drop’pin@EURES sniegtās iespējas: informācija organizācijām


Vasarā strādāt Horvātijā, ziemā Austrijā – kādam darba meklētājam tas ir izdevies

Horvātija, kas ir slavena ar savu brīnišķīgo piekrasti, vasarā ir populārs tūrisma galamērķis – tas nozīmē, ka šajā laikā ir liels pieprasījums pēc kvalificētiem un pieredzējušiem viesmīlības nozares darbiniekiem.

Lasīt tālāk >>

22/11/2017


Tiešsaistes darba dienas nosūta Francijas ekskursiju vadītāju uz Portugāles salām


Jaunu pavārmākslas iemaņu apgūšana vienā no pasaules skaistākajām kalnu grēdām

Jaunais šefpavārs Matej Kulas deviņas sezonas nostrādāja Horvātijā par pavāru, bet iespēju nav daudz, kā arī pārāk bieži darbs nav stabils un ilglaicīgs. Tāpēc viņš nolēma meklēt iespējas Austrijā un devās uz darbavietu gadatirgu, ko organizēja Dieter Müller, EURES padomdevējs, kurš strādā Forarlbergā, kā arī apmeklēja vietējo Tirdzniecības palātu. Viņš ne mirkli nav nožēlojis savu izvēli

Lasīt tālāk >>

05/06/2015


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.