• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Paziņoti #EUmovers sociālo plašsaziņas līdzekļu konkursa uzvarētāji


Vācijas safari parka sadarbība ar EURES ar mērķi nolīgt darba meklētājus no Itālijas

FebruārīEURESdarbinieki noZentrale Auslands- und Fachvermittlung (ZAV), kas atrodas Lejassaksijas pilsētā Brēmenē, Vācijā, sadarbojās ar vienu no Eiropas lielākajiem safari parkiem, lai mitinātu divus darbā pieņemšanas pasākumus Itālijā.

Lasīt tālāk >>

02/05/2019


Sociālie plašsaziņas līdzekļi kā darba meklēšanas rīks

Vairāk nekā 2 miljardi cilvēku ik dienu izmanto sociālos plašsaziņas līdzekļus, lai sazinātos ar draugiem, dalītos ar fotogrāfijām vai skatītos smieklīgus video, tomēr ir arī citi labi veidi, kā tos izmantot. Šajā rakstā stāstīts, kādēļ sociālie plašsaziņas līdzekļi var lieliski noderēt sapņu darba atrašanā.

Lasīt tālāk >>

18/04/2019


Vēl viena EURES Spānijā pakalpojumu izmantotāja dalās ar pieredzi

Mēs 2018. gada novembrī publicējām rakstu par EURES pakalpojumu izmantotāju Juan Carlos, kurš dalījās ar pieredzi EURES Spānijā Facebook lapā. Decembrī Alejandra Franch no Saragosas bija pēdējā EURES pakalpojumu izmantotāja, kura dalījās ar savu pieredzi sociālās tīklošanas vietnē. Lūk, ko stāsta Alejandra.

Lasīt tālāk >>

21/02/2019


Kādas prasmes ir vajadzīgas uzņēmumiem 2019. gadā?

Jauns gads var būt lieliska iespēja īstenot izmaiņas, uzņemties jaunu izaicinājumu vai paplašināt redzesloku. Attiecībā uz nodarbinātību tā var būt darba sākšana jaunā nozarē vai pat karjeras sākšana pilnīgi no jauna. Tomēr kā lai maksimāli palielina savas izredzes gūt panākumus darba tirgū, kurā valda konkurence?

Lasīt tālāk >>

07/02/2019


Top 10 raksti 2018. gadā


Kā radīt labu pirmo iespaidu pirmajās divās nedēļās

Neatkarīgi no tā, vai strādāsi pilna laika darbu, uzsāksi māceklību (profesionālās izglītības īstenošanas formu), vai arī tā būs nepilna laika mācību prakse, pirmajam iespaidam ir liela nozīme. Par to, kā apdomīgi izmantot pirmās vērtīgās sekundes, ir daudz rakstu... tāpēc tā vietā aplūkosim pirmās pāris nedēļas. Galu galā, lai iekārtotos jaunā darbavietā un aprastu ar jauno situāciju, var būt nepieciešams zināms laiks.

Lasīt tālāk >>

01/11/2017


Vadāt vai veidojat mazu uzņēmumu? Uzziniet, kā EURES var palīdzēt

Vai jums ir mazāk par 250 darbiniekiem? Vai jūsu gada apgrozījums ir mazāks par 50 miljoniem EUR? Ja tā, jūs tiekat uzskatīts par mazu un vidēju uzņēmumu (MVU). Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmums jau darbojas vai arī to vēl tikai veidojat, EURES var palīdzēt vienkāršot šo procesu.

Lasīt tālāk >>

21/09/2018


Manas dzīves lielais brīdis — Dānijā strādājoši ārzemnieki dalās iespaidos


Izmantojiet LinkedIn profilu, lai ieinteresētu darba devējus

Vismaz 75 % darbavietu tiek aizpildītas, ņemot vērā personiskas atsauksmes, informāciju sociālajos plašsaziņas līdzekļos un personāla atlases speciālistu personiskos kontaktus, tāpēc atcerieties, ka rūpīgi izveidotam LinkedIn profilam ir liela nozīme. Jūsu profils būs pirmais, ko darba devējs aplūkos, pirms sazināsies ar Jums, tādēļ sniedzam dažus ieteikumus, kā veiksmīgi izmantot šo platformu.

Lasīt tālāk >>

19/04/2018


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.