• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Viesnīcu ķēde saņem palīdzību no EURES, lai atrastu sezonas darbiniekus

Kopš 2015. gada Spānijas viesnīcu ķēde sadarbojas ar EURES Slovēnijā, lai nolīgtu sezonas darbiniekus darbam savās viesnīcās Spānijā un Grieķijā. Lai uzzinātu vairāk par šo iniciatīvu, mēs sarunājāmies ar Alberto Alba no Iberostar un labuma guvēju no šīs darbinieku meklēšanas kampaņas Aleksandra Dukič.

Lasīt tālāk >>

31/05/2019


EURES aplādes datne 1: Darba meklētājs no Francijas, izmantojot EURES pasākumu, atrod darbu Slovēnijas tūrisma nozarē

Tiešsaistes pasākumā Seize the Summer with EURES 2018 pulcējās tūrisma un pārtikas nozares darba devēji no Horvātijas, Portugāles, Slovēnijas, Spānijas, Francijas, Itālijas, Grieķijas, Maltas un Kipras.

Lasīt tālāk >>

06/12/2018


Kā pilnvērtīgi izmantot Drop’pin@EURES sniegtās iespējas: informācija organizācijām


Tiešsaistes darba dienas nosūta Francijas ekskursiju vadītāju uz Portugāles salām


Shēma „Garantija jauniešiem“ darba meklētājam palīdz iegūt darbu komunikāciju jomā

Pēc piedalīšanās daudzās intervijās, kas nevainagojās ar darba piedāvājumu, slovēnis David Banović sāka zaudēt motivāciju. Taču viņš nepadevās, bet gan meklēja risinājumu shēmā „Garantija jauniešiem“.

Lasīt tālāk >>

23/03/2017


Saldā veiksmes garša kādu darba meklētāju aizved no Marseļas uz Ļubļanu

Divus gadus pēc izšķirošā soļa speršanas un pārvākšanās no Francijas uz Slovēniju ar EURES palīdzību konditore Valērija Labata-Žesta gatavojas atvērt savu veikalu Stambulā.

Lasīt tālāk >>

03/02/2017


Jauns darbs Austrijā slovēņu darba meklētājai paver plašākus apvāršņus

Kāda maza Slovēnijas ciemata iedzīvotāja Ana-Marija Vratanar bija meklējusi labu darbu savā ciematā, pirms ieraudzīja darba vakanci, kas viņā izraisīja ziņkāri. Darba sludinājumā bija minēts, ka vietējais nodarbinātības dienests piedāvā vakanci kādā ģimenes vadītā viesnīcā Austrijā. “Es padomāju — kāpēc gan ne?” Tāpēc viņa sazinājās ar EURES Ļubļanas biroja padomdevēju Žarko Markovič.

Lasīt tālāk >>

13/01/2017


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.