• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Uz Nīderlandi! Ieteikumi darbam Nīderlandē


Divas nīderlandiešu skolotājas ar EURES organizētas darbā pieņemšanas kampaņas palīdzību atrod darbu Zviedrijā

“Es iemīlējos Zviedrijā pirmā ceļojuma laikā pa šo valsti,” stāsta Kirsten van Agthoven. “Uz Zviedriju vēlējos pārcelties jau 10 gadu vecumā. Man ļoti patika Zviedrija daba. Tā ļoti atšķīrās no dabas manā valstī.”

Lasīt tālāk >>

28/03/2019


Vēl viena EURES Spānijā pakalpojumu izmantotāja dalās ar pieredzi

Mēs 2018. gada novembrī publicējām rakstu par EURES pakalpojumu izmantotāju Juan Carlos, kurš dalījās ar pieredzi EURES Spānijā Facebook lapā. Decembrī Alejandra Franch no Saragosas bija pēdējā EURES pakalpojumu izmantotāja, kura dalījās ar savu pieredzi sociālās tīklošanas vietnē. Lūk, ko stāsta Alejandra.

Lasīt tālāk >>

21/02/2019


Elastīguma faktors — pagaidu līgumu popularitātes pieaugums Nīderlandē

Elastīgs darbs Nīderlandē kļūst arvien izplatītāks, dodot iespēju gados jauniem darba meklētājiem spert pirmos soļus darba tirgū un mazinot risku darba devējiem.

Lasīt tālāk >>

12/07/2018


Jaunizveidotu uzņēmumu veiksmes stāsti Eiropā daudzu gadu desmitu garumā


Kā pilnvērtīgi izmantot Drop’pin@EURES sniegtās iespējas: informācija organizācijām


Kādu atklāsmi jums var sniegt padomdevēja ar gandrīz 30 gadu pieredzi?

Gandrīz 30 gadus Cindy Sijmonsma ir bijusi gatava sniegt padomu par darba atrašanu jebkurā nozarē jebkurā vietā. Cindy ir pirmklasīga EURES padomdevēja piemērs, centīga, motivēta un vienmēr gatava palīdzēt cilvēkiem atrast savu ceļu jaunā vidē. "Kultūra ir daudz kas vairāk par grāmatām un mūziku," viņa saka. "Kultūru raksturo tas, kā mēs ēdam pusdienu pārtraukumā, kā mēs sazināmies."

Lasīt tālāk >>

28/07/2015


Gados jauni spāņu zobārsti pārceļas uz Nīderlandi

Draudzīga saruna starp Spānijā dzīvojošu holandieti un EURES padomdevēju dzimtajā Nīderlandē bija pamats 2014. gadā uzsāktajam pilotprojektam ar mērķi palīdzēt gados jaunajiem spāņu zobārstiem sākt darbu Nīderlandē. Pēc sešiem mēnešiem, izmantojot iniciatīvas "Jūsu pirmais EURES darbs" sniegtās iespējas, 12 universitātes absolventi no Spānijas devās uz Nīderlandi. Šogad šis skaists sasniegs 40.

Lasīt tālāk >>

03/07/2015


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.