• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Brīvprātīgā darba priekšrocības


Sociālie plašsaziņas līdzekļi kā darba meklēšanas rīks

Vairāk nekā 2 miljardi cilvēku ik dienu izmanto sociālos plašsaziņas līdzekļus, lai sazinātos ar draugiem, dalītos ar fotogrāfijām vai skatītos smieklīgus video, tomēr ir arī citi labi veidi, kā tos izmantot. Šajā rakstā stāstīts, kādēļ sociālie plašsaziņas līdzekļi var lieliski noderēt sapņu darba atrašanā.

Lasīt tālāk >>

18/04/2019


Viss, kas jums jāzina pirms Eiropas Darba dienas (tiešsaistes) pasākuma apmeklēšanas


Algas apspriešana — ar ko sākt?


Pieci iemesli darbam ārzemēs

Darbs ārzemēs ir profesionāls un personīgs izaicinājums. Ir cilvēki, kuriem ceļošana ir sirdslieta, taču ir arī tādi, kuriem tas var šķist biedējoši. Taču, pārvarot bailes un nedrošību, jūs ieraudzīsiet daudz lielisku iemeslu darbam ārzemēs.

Lasīt tālāk >>

14/02/2019


Četri ierastākie personības tipi darba vidē un kā efektīvi ar tiem sastrādāties


Profesionālā izglītība un apmācība — vai tā piedāvā karjeru, kas ir piemērota man?


7 Ikvienam darbiniekam noderīgi Chrome paplašinājumi

Sven Dahlin ir sarakstījis e-grāmatu par efektīvu darbu, izmantojot Microsoft Excel, rīkojis tīmekļseminārus un strādājis Zviedrijas uzņēmumā Tradera Rabattkoder. Tā kā viņš lielu uzmanību pievērš efektivitātei, mēs nolēmām viņam pajautāt, kādus Chrome paplašinājumus viņš ieteiktu, lai uzlabotu darba ražīgumu.

Lasīt tālāk >>

18/12/2017


Kā radīt labu pirmo iespaidu pirmajās divās nedēļās

Neatkarīgi no tā, vai strādāsi pilna laika darbu, uzsāksi māceklību (profesionālās izglītības īstenošanas formu), vai arī tā būs nepilna laika mācību prakse, pirmajam iespaidam ir liela nozīme. Par to, kā apdomīgi izmantot pirmās vērtīgās sekundes, ir daudz rakstu... tāpēc tā vietā aplūkosim pirmās pāris nedēļas. Galu galā, lai iekārtotos jaunā darbavietā un aprastu ar jauno situāciju, var būt nepieciešams zināms laiks.

Lasīt tālāk >>

01/11/2017


Kā tīkloties, ja esat kautrīgs

Ja esat introverts, iespējams, jums šķiet, ka vieglāk ir pieturēties pie digitālās tīklošanās. Taču, ja esat pietiekami drosmīgs “īstajai pasaulei”, varēsiet vairot pašpārliecību un izcelties virtuālajā pūlī.

Lasīt tālāk >>

02/11/2018


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.