• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

EURES rokasgrāmata par darbu ārzemēs


Kā nedeklarēts darbs ES ietekmē jūs?


Esi pats sev priekšnieks: uzņēmējdarbība un ES

Viens no veidiem, kā Eiropas Komisija apkaro bezdarbu, ir uzņēmēju un pašnodarbinātu personu atbalstīšana. Lūk, kādā veidā.

Lasīt tālāk >>

14/09/2018


Vācijā bija vajadzīgi aprūpes jomas darbinieki… tāpēc Cristina devās ceļā

Medmāsas palīdzei Cristina Cañadas Pequinno Spānijas ātri bija jāatrod darbs. Tikko bija beidzies viņas pagaidu darba līguma termiņš, un vietējās iespējas atrast darbu bija niecīgas. Shēmā Your first EURES Job (YfEJ) (Tava pirmā EURES darbvieta) piesakoties uz mācekļa prakses vietu Vācijā, viņa visbeidzot atrada darbu, kuru meklēja.

Lasīt tālāk >>

16/03/2018


Seši padomi par programmu Microsoft Word, lai jūs to izmantotu lietderīgāk


Kā pilnvērtīgi izmantot Drop’pin@EURES sniegtās iespējas: informācija organizācijām


Kā ES noteikumi aizsargā jūsu pensiju

Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz savu pirmo EURES darbvietu vai gatavojaties pelnītai atpūtai pēc daudziem darba gadiem, kas pavadīti te vienā, te otrā Eiropas Savienības valstī, pensiju koordinēšana var šķist nedaudz biedējoša. Taču ES tiesību aktos paredzētā valsts un privāto pensiju saņemšanas kārtība ir vienkārša un taisnīga.

Lasīt tālāk >>

30/11/2017


"Tava pirmā EURES darbavieta": ko jaunieši no tās iegūst?

Sākotnēji 2012. gadā izveidota kā pilotprogramma, "Tava pirmā EURES darbavieta" (YfEJ) ir mērķtiecīga darba mobilitātes programma, kas palīdz talantīgiem jauniem ES darba meklētājiem piekļūt iespējām, kuras piedāvā uzņēmumi un organizācijas visā Eiropā.

Lasīt tālāk >>

13/09/2017


"Tava pirmā EURES darbavieta": ko organizācijas no tās gūst?


Atgriešanās mājās. Dzīve poļiem, kuri atgriežas dzimtenē, tagad ir daudz vienkāršāka

Cilvēkiem ir dabiska tendence ceļot, pārcelties un gūt jaunus iespaidus. Atzīsim — tas, ka esam nemitīgi aktīvi, ir mūsdienu arvien globalizētākās pasaules sekas. Bet vienlaikus nesen sāk notikt arī gluži pretējais. Izrādās, ka tagad arvien vairāk ārzemēs dzīvojošo poļu ir sākuši plānot atgriešanos dzimtenē. Pirms aptuveni 15 gadiem poļiem bija tendence atstāt savu dzimteni un doties labākas dzīves meklējumos, bet tagad viņi meklē darbu, lai atgrieztos mājās. Agrāk nebija skaidrs, kāpēc tā notiek. Tagad nav skaidrs tikai, kad tas notiks …

Lasīt tālāk >>

07/06/2017


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.