• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Viesnīcu ķēde saņem palīdzību no EURES, lai atrastu sezonas darbiniekus

Kopš 2015. gada Spānijas viesnīcu ķēde sadarbojas ar EURES Slovēnijā, lai nolīgtu sezonas darbiniekus darbam savās viesnīcās Spānijā un Grieķijā. Lai uzzinātu vairāk par šo iniciatīvu, mēs sarunājāmies ar Alberto Alba no Iberostar un labuma guvēju no šīs darbinieku meklēšanas kampaņas Aleksandra Dukič.

Lasīt tālāk >>

31/05/2019


Neticamas vietas un lieliski cilvēki — Laras stāsts

Kļūst zināms par aizvien vairāk veiksmes stāstu no EURES Spānijā. Pēc Juan Carlos un Alejandra EURES pakalpojumu saņēmēja Lara dalījās ar savu stāstu, ietverot dažus noderīgus ieteikumus un iedvesmojošus padomus, EURES Spānijas Facebook lapā.

Lasīt tālāk >>

25/04/2019


Vēl viena EURES Spānijā pakalpojumu izmantotāja dalās ar pieredzi

Mēs 2018. gada novembrī publicējām rakstu par EURES pakalpojumu izmantotāju Juan Carlos, kurš dalījās ar pieredzi EURES Spānijā Facebook lapā. Decembrī Alejandra Franch no Saragosas bija pēdējā EURES pakalpojumu izmantotāja, kura dalījās ar savu pieredzi sociālās tīklošanas vietnē. Lūk, ko stāsta Alejandra.

Lasīt tālāk >>

21/02/2019


Ātrās darbinieku atlases intervijas Madridē — Spānijas un Zviedrijas EURES dienesti sadarbojas, lai radītu iespējas ēdināšanas nozarē

Spānijas un Zviedrijas EURES dienesti sadarbojās trešā inovatīvā ātrās darbinieku atlases pasākuma organizēšanā ēdināšanas nozarē. Minētais pasākums bija jaunākais no vairākiem pasākumiem, kas organizēti projekta “Šefpavāri Zviedrijā” ietvaros.

Lasīt tālāk >>

12/12/2018


Iedvesmojošs EURES veiksmes stāsts – pavārs no Spānijas dalās pieredzē

Pavāram no Menorkas ir izdevies piepildīt sapni par strādāšanu ārzemēs, atrodot ar EURES palīdzību darbu vispirms Zviedrijā un Vācijā.

Lasīt tālāk >>

12/11/2018


Viesnīca Vācijā atrod steidzami nepieciešamos darbiniekus, izmantojot EURES

Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumiem vakanču aizpildīšanā vairāk nekā jebkad ir svarīgi atrast darbiniekus ārzemēs. Taču mazo un vidējo uzņēmumu rīcībā ne vienmēr ir resursi vai tīkli, kas nepieciešami darbinieku piesaistei starptautiskā mērogā.

Lasīt tālāk >>

07/09/2018


Jauna medmāsa no Spānijas īsteno savu sapni Vācijā


Vācijā bija vajadzīgi aprūpes jomas darbinieki… tāpēc Cristina devās ceļā

Medmāsas palīdzei Cristina Cañadas Pequinno Spānijas ātri bija jāatrod darbs. Tikko bija beidzies viņas pagaidu darba līguma termiņš, un vietējās iespējas atrast darbu bija niecīgas. Shēmā Your first EURES Job (YfEJ) (Tava pirmā EURES darbvieta) piesakoties uz mācekļa prakses vietu Vācijā, viņa visbeidzot atrada darbu, kuru meklēja.

Lasīt tālāk >>

16/03/2018


EURES iesaistīšanās nodrošina Maltā trūkstošās zinātniskās prasmes


Kā pilnvērtīgi izmantot Drop’pin@EURES sniegtās iespējas: informācija organizācijām


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.