• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Vācijas safari parka sadarbība ar EURES ar mērķi nolīgt darba meklētājus no Itālijas

FebruārīEURESdarbinieki noZentrale Auslands- und Fachvermittlung (ZAV), kas atrodas Lejassaksijas pilsētā Brēmenē, Vācijā, sadarbojās ar vienu no Eiropas lielākajiem safari parkiem, lai mitinātu divus darbā pieņemšanas pasākumus Itālijā.

Lasīt tālāk >>

02/05/2019


EURES Vācijā organizē unikālu pasākumu jauniem un mērķtiecīgiem orķestra mūziķiem


EURES aplādes datne 1: Darba meklētājs no Francijas, izmantojot EURES pasākumu, atrod darbu Slovēnijas tūrisma nozarē

Tiešsaistes pasākumā Seize the Summer with EURES 2018 pulcējās tūrisma un pārtikas nozares darba devēji no Horvātijas, Portugāles, Slovēnijas, Spānijas, Francijas, Itālijas, Grieķijas, Maltas un Kipras.

Lasīt tālāk >>

06/12/2018


EURES Rumānijā palīdz jauniem darba meklētājiem atrast māceklības Vācijā


Ieplāno datumu: Profesionālo prasmju nedēļa

Uzaicinājums visiem rauga mīklas konditorejas izstrādājumu šefpavāriem, pārdošanas nodaļu vadītājiem un datorprogrammētājiem. Vai nu Jūs sākat karjeru, vai domājat par tās maiņu, uzziniet vairāk par apmācību, kas jums nepieciešama, lai šajā rudenī iegūtu savu sapņu darbu — pat tad, ja vēl neesat pārliecināts, kādā virzienā vēlētos doties.

Lasīt tālāk >>

05/10/2017


Vai meklējat savas dzīves lielāko piedzīvojumu? Lapzeme Jūs gaida!

Vai meklējat jaunu darbu, nevis jebkādu darbu? Varbūt Jūs sapņojat par aizraujošu amatu un piedzīvojumiem? Vai meklējat darbavietu, kas ir tikai nedaudz atšķirīga vai ir unikāla? Ja tas izklausās priekš Jums, turpiniet lasīt!

Lasīt tālāk >>

21/09/2017


Tiešsaistes darba dienas nosūta Francijas ekskursiju vadītāju uz Portugāles salām


Slovākijas darba gadatirgus piedāvā plašas kvalificētu kandidātu izvēles iespējas


Darbavietu gadatirgi: kā vislabāk izmantot savu laiku

Tātad, esat atradis darbavietu gadatirgu, kuru gribētu apmeklēt, kā arī esat pabeidzis reģistrācijas procesu (ja nepieciešams!) Kas notiek tālāk? Jums varētu šķist, ka pietiek tikai ar ierašanos šajā pasākumā, bet, lai no darbavietu gadatirgus iegūtu visu iespējamo un gudri izmantotu savu laiku, laba doma var būt mazliet sākt plānot jau iepriekš...

Lasīt tālāk >>

22/06/2017


Zviedrija uzaicina Grieķijas veselības aprūpes speciālistus pārcelties uz ziemeļiem

Veiksmīga nodarbinātības koncepcija iedrošina veselības aprūpes darbiniekus samainīt Grieķiju pret Zviedriju. Divreiz gadā notiekošā Zviedrijas nedēļa norit Atēnās un Salonikos, pēdējais pasākums notika pagājušajā mēnesī, bet abu valstu sadarbībai ir sena vēsture.

Lasīt tālāk >>

20/06/2017


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.