• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Ziņu raksti


Velosipēdu mehāniķis izmanto jaunas iespējas Norvēģijā


Ceļā ar EURES Somijā


Top 10 raksti 2018. gadā


Ātrās darbinieku atlases intervijas Madridē — Spānijas un Zviedrijas EURES dienesti sadarbojas, lai radītu iespējas ēdināšanas nozarē

Spānijas un Zviedrijas EURES dienesti sadarbojās trešā inovatīvā ātrās darbinieku atlases pasākuma organizēšanā ēdināšanas nozarē. Minētais pasākums bija jaunākais no vairākiem pasākumiem, kas organizēti projekta “Šefpavāri Zviedrijā” ietvaros.

Lasīt tālāk >>

12/12/2018


EURES Slovākijas nodaļas un uzņēmuma Deutsche Post partnerība 15 Slovākijas studentiem nodrošina darbu Vācijā

Vasara ir lieliska iespēja, ko daudzi studenti izmanto, lai ne vien atpūstos, bet arī uzlabotu savu finansiālo stāvokli, strādājot sezonas darbos. 2018. gada vasarā, pateicoties EURES Slovākijas nodaļas un Vācijas uzņēmuma Deutsche Post sadarbībai, 15 Slovākijas studentiem bija iespēja strādāt Vācijas pastā. Viens no viņiem ir 18 gadus vecais Kristian.

Lasīt tālāk >>

10/10/2018


No Īrijas līdz Horvātijai un atpakaļ: kā EURES palīdz lieliem uzņēmumiem aizpildīt starptautiskas vakances

Marriott International ir viens no pasaulē vadošajiem viesmīlības nozares uzņēmumiem, kam ir vairāk nekā 6000 viesnīcu ķēde vairāk nekā 122 valstīs. Tik daudzveidīga klientu bāze rada lielu pieprasījumu pēc daudzvalodīgiem darbiniekiem, un Marriott pastāvīgi meklē talantīgus jaunus darbiniekus.

Lasīt tālāk >>

01/06/2018


Jaunizveidotu uzņēmumu veiksmes stāsti Eiropā daudzu gadu desmitu garumā


EURES iesaistīšanās nodrošina Maltā trūkstošās zinātniskās prasmes


Dānijas uzņēmuma sekmīgā darbinieku atlase, pateicoties EURES


Seši padomi par programmu Microsoft Word, lai jūs to izmantotu lietderīgāk


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.