• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Ceļā ar EURES Somijā


Jaunizveidotu uzņēmumu veiksmes stāsti Eiropā daudzu gadu desmitu garumā


Kā pilnvērtīgi izmantot Drop’pin@EURES sniegtās iespējas: informācija organizācijām


Actiris International – specializēta nodaļa, kas palīdz ārvalstīs bāzētiem darba devējiem veikt personāla atlasi Briselē


Vai meklējat savas dzīves lielāko piedzīvojumu? Lapzeme Jūs gaida!

Vai meklējat jaunu darbu, nevis jebkādu darbu? Varbūt Jūs sapņojat par aizraujošu amatu un piedzīvojumiem? Vai meklējat darbavietu, kas ir tikai nedaudz atšķirīga vai ir unikāla? Ja tas izklausās priekš Jums, turpiniet lasīt!

Lasīt tālāk >>

21/09/2017


Slovākijas darba gadatirgus piedāvā plašas kvalificētu kandidātu izvēles iespējas


Ceļojums pa Somijas ceļiem izplata darba devējiem ES darba mobilitātes vēstījumu

Sagādājusi mikroautobusu un vieglas uzkodas, EURES padomdevēja Taina Tuovinen nesen pavadīja vairākas dienas, “krustu – šķērsu” apceļojot Satakuntu Dienvidrietumsomijā. Brauciena mērķis bija izskaidrot vietējiem uzņēmumiem, kuros strādā ārvalstu darbinieki, kā EURES Somijā var viņus atbalstīt, jo īpaši ar somu/zviedru valodas kursiem.

Lasīt tālāk >>

02/03/2017


Jauns itāliešu puisis cep picas tālajā Somijā

Ja tiek dotas iespējas, tās ir jāizmanto. Emanuel Cappelletti tā arī izdarīja pēc tūrisma un viesmīlības skolas pabeigšanas Itālijā. Tagad ar EURES atbalstu viņš strādā kādā picērijā Somijā un izbauda ik mirkli.

Lasīt tālāk >>

29/11/2016


Zviedru scenāristi tiekas plenērā Berlīnē

Vai vēlaties redzēt jaunas aizraujošas skandināvu filmas un televīzijas seriālus? Spriežot pēc pozitīvās rosības EURES 2016. gada 2. jūnijā organizētajā pasākumā zviedru scenāristiem, kuru apmeklēja 23 dalībnieki, jau pavisam drīz tie varētu parādīties jūsu TV ekrānos.

Lasīt tālāk >>

25/11/2016


EURES — "vienota" pieeja, lai palīdzētu jums atrast un nezaudēt darbu

Kad EURES palīdzēja Panagiota Domestichou uzņemties aprūpes palīga darbu Somijā, viņa beidzot sajuta, ka ir spējīga darīt to darbu, kuram Grieķijā ieguva kvalifikāciju. Tomēr pie apvāršņa parādījās problēmas — pēc sešu mēnešu nostrādāšanas, viņas darba devējiem šķita, ka viņiem ir nepieciešami papildu dokumenti. EURES un Europe Direct Grieķijā kopā ar EURES Somijā iesaistījās, lai palīdzētu.

Lasīt tālāk >>

17/07/2015


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.