• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Velosipēdu mehāniķis izmanto jaunas iespējas Norvēģijā


Palīdzēt Eiropai izmantot jaunākās tehnoloģijas

3D drukāšana ir strauji augoša nozare, kas katru gadu piedāvā arvien vairāk darbvietu un iespēju. Lai izmantotu šīs iespējas, cilvēkiem ir vajadzīgas atbilstošas prasmes un zināšanas. Tās palīdz nodrošināt tādi projekti kā "3D-Help".

Lasīt tālāk >>

12/04/2019


Kādas prasmes ir vajadzīgas uzņēmumiem 2019. gadā?

Jauns gads var būt lieliska iespēja īstenot izmaiņas, uzņemties jaunu izaicinājumu vai paplašināt redzesloku. Attiecībā uz nodarbinātību tā var būt darba sākšana jaunā nozarē vai pat karjeras sākšana pilnīgi no jauna. Tomēr kā lai maksimāli palielina savas izredzes gūt panākumus darba tirgū, kurā valda konkurence?

Lasīt tālāk >>

07/02/2019


Top 10 raksti 2018. gadā


Ātrās darbinieku atlases intervijas Madridē — Spānijas un Zviedrijas EURES dienesti sadarbojas, lai radītu iespējas ēdināšanas nozarē

Spānijas un Zviedrijas EURES dienesti sadarbojās trešā inovatīvā ātrās darbinieku atlases pasākuma organizēšanā ēdināšanas nozarē. Minētais pasākums bija jaunākais no vairākiem pasākumiem, kas organizēti projekta “Šefpavāri Zviedrijā” ietvaros.

Lasīt tālāk >>

12/12/2018


EURES aplādes datne 1: Darba meklētājs no Francijas, izmantojot EURES pasākumu, atrod darbu Slovēnijas tūrisma nozarē

Tiešsaistes pasākumā Seize the Summer with EURES 2018 pulcējās tūrisma un pārtikas nozares darba devēji no Horvātijas, Portugāles, Slovēnijas, Spānijas, Francijas, Itālijas, Grieķijas, Maltas un Kipras.

Lasīt tālāk >>

06/12/2018


Vai dzīvošana ārvalstīs var uzlabot pašapziņu?


EURES Slovākijas nodaļas un uzņēmuma Deutsche Post partnerība 15 Slovākijas studentiem nodrošina darbu Vācijā

Vasara ir lieliska iespēja, ko daudzi studenti izmanto, lai ne vien atpūstos, bet arī uzlabotu savu finansiālo stāvokli, strādājot sezonas darbos. 2018. gada vasarā, pateicoties EURES Slovākijas nodaļas un Vācijas uzņēmuma Deutsche Post sadarbībai, 15 Slovākijas studentiem bija iespēja strādāt Vācijas pastā. Viens no viņiem ir 18 gadus vecais Kristian.

Lasīt tālāk >>

10/10/2018


Vadāt vai veidojat mazu uzņēmumu? Uzziniet, kā EURES var palīdzēt

Vai jums ir mazāk par 250 darbiniekiem? Vai jūsu gada apgrozījums ir mazāks par 50 miljoniem EUR? Ja tā, jūs tiekat uzskatīts par mazu un vidēju uzņēmumu (MVU). Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmums jau darbojas vai arī to vēl tikai veidojat, EURES var palīdzēt vienkāršot šo procesu.

Lasīt tālāk >>

21/09/2018


Esi pats sev priekšnieks: uzņēmējdarbība un ES

Viens no veidiem, kā Eiropas Komisija apkaro bezdarbu, ir uzņēmēju un pašnodarbinātu personu atbalstīšana. Lūk, kādā veidā.

Lasīt tālāk >>

14/09/2018


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.