• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Ceļā ar EURES Somijā


Palīdzības ceļvedis tīklošanā

Tīklošana ir attiecību veidošana, iespēja iepazīstināt ar sevi un izmantot izdevības, kādas parasti nerodas, veicot ikdienišķus darba meklējumus internetā. Ja esat konkrēti ieplānojis apmeklēt tīklošanas pasākumu, jums jārīkojas mērķtiecīgi, tāpēc esam sadalījuši procesu trīs galvenajos posmos, lai palīdzētu jums sagatavoties, pārdomāti izmantot laiku un iegūt no pasākuma pēc iespējas vairāk.

Lasīt tālāk >>

08/06/2017


Ungārijas-Austrijas EURES sadarbība palīdz jaunuzņēmumiem

Veids, kā mēs strādājam, mainās; daudz tradicionālo darbu dod ceļu jaunām tehnoloģijām, un arvien vairāk uzņēmumu dod priekšroku līgumdarbam, nevis standarta nodarbinātībai. Šīs jaunās normas apstākļos arī EURES pielāgo veidus, kādos tā palīdz darba meklētājiem.

Lasīt tālāk >>

04/04/2017


Vienas pieturas kontaktpunkts nozīmē labākas piekļuves iespējas pārrobežu darba meklētājiem

EURES-T Augšreinas birojā noris rosīga darbība. Birojs aptver četrus reģionus Vācijā, Francijā un Šveicē, darbojas franču un vācu valodā un apkalpo gandrīz 100 000 pārrobežu darbinieku. Strādājot ar tik plašu ģeogrāfisko zonu un nemaz nerunājot par daudzajiem pasākumiem, darbsemināriem un aktivitātēm, kas notiek visu laiku, EURES padomdevējiem ir darba pilnas rokas. Tādēļ, lai palīdzētu paātrināt procesus, EURES-T Augšreinas birojs izveidoja Vienas pieturas kontaktpunktu.

Lasīt tālāk >>

08/03/2017


Ceļojums pa Somijas ceļiem izplata darba devējiem ES darba mobilitātes vēstījumu

Sagādājusi mikroautobusu un vieglas uzkodas, EURES padomdevēja Taina Tuovinen nesen pavadīja vairākas dienas, “krustu – šķērsu” apceļojot Satakuntu Dienvidrietumsomijā. Brauciena mērķis bija izskaidrot vietējiem uzņēmumiem, kuros strādā ārvalstu darbinieki, kā EURES Somijā var viņus atbalstīt, jo īpaši ar somu/zviedru valodas kursiem.

Lasīt tālāk >>

02/03/2017


Palīdzība zviedru jauniešiem karjeras veidošanā Dānijas viesmīlības nozarē

Zviedru praktikanti, kuri vēlas iekļūt Dānijas viesmīlības nozarē, ir saņēmuši atbalstu, pateicoties divu nedēļu ilgam kursam, kas īstenots Orezundā ar EURES pārrobežu sadarbības palīdzību. Tas tika organizēts kā eksperimentāls pētījums, lai nodrošinātu ciešu saikni starp kursā mācīto un darba devēja izteiktajām vajadzībām

Lasīt tālāk >>

29/01/2017


No scenārija līdz ekrānam — Zviedrijas rakstnieki lūko, vai viņu idejām ir spārni

12 kinoscenāristiem jūnijā bija iespēja prezentēt savas idejas producentiem Berlīnē. Trešajā šāda veida pasākumā, kas notika Vācijā un kuru organizēja EURES padomdevēja Wanna Spiridonidou, rakstnieki neformālā atmosfērā tikās ar nozares profesionāļiem un prezentāciju sesijas laikā izklāstīja savus stāstus.

Lasīt tālāk >>

24/07/2015


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.