• Notikumi

Ziņu raksti


Atrast jūsu ziņu rakstus

Viesnīcu ķēde saņem palīdzību no EURES, lai atrastu sezonas darbiniekus

Kopš 2015. gada Spānijas viesnīcu ķēde sadarbojas ar EURES Slovēnijā, lai nolīgtu sezonas darbiniekus darbam savās viesnīcās Spānijā un Grieķijā. Lai uzzinātu vairāk par šo iniciatīvu, mēs sarunājāmies ar Alberto Alba no Iberostar un labuma guvēju no šīs darbinieku meklēšanas kampaņas Aleksandra Dukič.

Lasīt tālāk >>

31/05/2019


Divas nīderlandiešu skolotājas ar EURES organizētas darbā pieņemšanas kampaņas palīdzību atrod darbu Zviedrijā

“Es iemīlējos Zviedrijā pirmā ceļojuma laikā pa šo valsti,” stāsta Kirsten van Agthoven. “Uz Zviedriju vēlējos pārcelties jau 10 gadu vecumā. Man ļoti patika Zviedrija daba. Tā ļoti atšķīrās no dabas manā valstī.”

Lasīt tālāk >>

28/03/2019


EURES Vācijā organizē unikālu pasākumu jauniem un mērķtiecīgiem orķestra mūziķiem


EURES palīdz Vācijas darba meklētājiem atrast darbu Austrijas tūrisma nozarē


Vēl viena EURES Spānijā pakalpojumu izmantotāja dalās ar pieredzi

Mēs 2018. gada novembrī publicējām rakstu par EURES pakalpojumu izmantotāju Juan Carlos, kurš dalījās ar pieredzi EURES Spānijā Facebook lapā. Decembrī Alejandra Franch no Saragosas bija pēdējā EURES pakalpojumu izmantotāja, kura dalījās ar savu pieredzi sociālās tīklošanas vietnē. Lūk, ko stāsta Alejandra.

Lasīt tālāk >>

21/02/2019


Vīrs un sieva dalās katrs savā veiksmes stāstā, kas īstenojies līdz ar programmu “Tava pirmā EURES darbvieta”


Kā radīt labu pirmo iespaidu pirmajās divās nedēļās

Neatkarīgi no tā, vai strādāsi pilna laika darbu, uzsāksi māceklību (profesionālās izglītības īstenošanas formu), vai arī tā būs nepilna laika mācību prakse, pirmajam iespaidam ir liela nozīme. Par to, kā apdomīgi izmantot pirmās vērtīgās sekundes, ir daudz rakstu... tāpēc tā vietā aplūkosim pirmās pāris nedēļas. Galu galā, lai iekārtotos jaunā darbavietā un aprastu ar jauno situāciju, var būt nepieciešams zināms laiks.

Lasīt tālāk >>

01/11/2017


Vadāt vai veidojat mazu uzņēmumu? Uzziniet, kā EURES var palīdzēt

Vai jums ir mazāk par 250 darbiniekiem? Vai jūsu gada apgrozījums ir mazāks par 50 miljoniem EUR? Ja tā, jūs tiekat uzskatīts par mazu un vidēju uzņēmumu (MVU). Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmums jau darbojas vai arī to vēl tikai veidojat, EURES var palīdzēt vienkāršot šo procesu.

Lasīt tālāk >>

21/09/2018


Briselē atver jaunu vienas pieturas aģentūru individuālām karjeras konsultācijām


Eiropa piedāvā darba iespējas tūrisma nozarē visa gada garumā


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.