Ziņu raksti


How can businesses and organisations stay relevant in our fast-paced world?

The world is changing rapidly. The third industrial revolution, which began in the 1960s and saw electronics, IT and automated production become an integral part of our lives, has recently given way to a new age of technological advancements.

Lasīt tālāk >>

23/02/2017


Vienkāršāka dzīvošana un strādāšana Austrijā, pateicoties praktiskai brošūrai

Ja domājat par došanos strādāt uz Austriju, tad ir vērts rūpīgi izpētīt EURES Austrijā jauno Dzīvošanas un darba brošūru. Šī brošūra ar vairāk nekā 60 lappusēm noderīgu faktu un informācijas par visiem aspektiem saistībā ar veiksmīgu dzīvošanu Austrijā ir obligāti jāizlasa ikvienam, kurš apsver pārcelšanos uz Austriju.

Lasīt tālāk >>

22/02/2017


8 tips for online job hunting like a pro

The internet is an amazing tool when it comes to looking for a job. But it can also be confusing, with so much information and so many options making it difficult to know where to start. Before you know it, three hours have passed and you’re no closer to landing that dream job.

Lasīt tālāk >>

17/02/2017


No stažieres par darbinieci — garantijas jauniešiem shēma palīdz kādai jaunai bulgārietei atrast darbu viņas studiju jomā

Pēc desmit gadu ilgām ekonomikas studijām Theodora Dobreva cerēja atrast darbu, kas būtu tieši saistīts ar viņas iegūto grādu. Tomēr pēc bakalaura grāda iegūšanas ekonomikā un finanšu kontrolē abiem saņemtajiem darba piedāvājumiem nebija nekā kopīga ar viņas studiju jomu.

Lasīt tālāk >>

17/02/2017


The 5 ‘S’ rules for writing a killer cover letter

Looking for a job can be time-consuming and sometimes a bit frustrating. It can be daunting to know that you applied for your dream job last week… but so did 300 other candidates! What’s the key to success?

Lasīt tālāk >>

10/02/2017


Somu skolotājiem paveras iespējas Zviedrijā

Kvalificēti Somijā darbu meklējoši skolotāji atrod jaunas iespējas Zviedrijā, pateicoties sadarbībai ar EURES tīklu.

Lasīt tālāk >>

10/02/2017


Saldā veiksmes garša kādu darba meklētāju aizved no Marseļas uz Ļubļanu

Divus gadus pēc izšķirošā soļa speršanas un pārvākšanās no Francijas uz Slovēniju ar EURES palīdzību konditore Valērija Labata-Žesta gatavojas atvērt savu veikalu Stambulā.

Lasīt tālāk >>

03/02/2017


Palīdzība zviedru jauniešiem karjeras veidošanā Dānijas viesmīlības nozarē

Zviedru praktikanti, kuri vēlas iekļūt Dānijas viesmīlības nozarē, ir saņēmuši atbalstu, pateicoties divu nedēļu ilgam kursam, kas īstenots Orezundā ar EURES pārrobežu sadarbības palīdzību. Tas tika organizēts kā eksperimentāls pētījums, lai nodrošinātu ciešu saikni starp kursā mācīto un darba devēja izteiktajām vajadzībām

Lasīt tālāk >>

29/01/2017


Jauns darbs Austrijā slovēņu darba meklētājai paver plašākus apvāršņus

Kāda maza Slovēnijas ciemata iedzīvotāja Ana-Marija Vratanar bija meklējusi labu darbu savā ciematā, pirms ieraudzīja darba vakanci, kas viņā izraisīja ziņkāri. Darba sludinājumā bija minēts, ka vietējais nodarbinātības dienests piedāvā vakanci kādā ģimenes vadītā viesnīcā Austrijā. “Es padomāju — kāpēc gan ne?” Tāpēc viņa sazinājās ar EURES Ļubļanas biroja padomdevēju Žarko Markovič.

Lasīt tālāk >>

13/01/2017


Priecīgu svētku laiku visiem!

EURES novēl priecīgus svētkus un laimīgu, jaunām iespējām bagātu Jauno gadu! Ja jūsu Jaunā gada apņemšanās ir atrast jaunu darbu — neatkarīgi no tā, vai esat bezdarbnieks, vēlaties pārmaiņas vai interesējaties par cita veida darbu, — EURES jūs atbalstīs mērķu īstenošanā.

Lasīt tālāk >>

20/12/2016


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.