Ziņu raksti


Investing in Europe’s youth is investing in Europe’s future

As former US President John F. Kennedy once said, “The future promise of any nation can be directly measured by the present prospects of its youth.” Kennedy may have been talking about the United States, but the sentiment is one that can be applied to any EU Member State and the future of Europe as a whole. With the European Commission recently reaffirming its commitment to investing in young people, we look at why this is such an important issue, why investing in Europe’s youth is investing in Europe’s future and how your business or organisation can get involved.

Lasīt tālāk >>

24/05/2017


Veiksme pavada drošsirdīgo — stāsts par automašīnu tirgotāju no Rumānijas, kurš strādā Zviedrijā


5 tips for acing your interview

The interview. It’s the last stop on the job hunting journey and, arguably, the most daunting. Up to this point, all the interviewer had to judge you on was your CV and covering letter – now it’s time to really impress. You know you’re the right person for this job, but how can you convince them? We’ve put together a list of our top tips for overcoming the final hurdle and securing that job…

Lasīt tālāk >>

09/05/2017


Viss par Erasmus+

Erasmus+ ir Eiropas Komisijas izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma Kopš 2014. gada Erasmus+ palīdz tūkstošiem jauniešu un organizāciju paplašināt apvāršņus ārzemēs, attīstīt prasmes (jauniešiem) un vairot prasmju pamatu darbiniekiem (organizācijām). Šajā rakstā aplūkotas dažas iespējas, ko Erasmus+ var piedāvāt Drop’pin@EURES reģistrētiem jauniešiem un organizācijām.

Lasīt tālāk >>

25/04/2017


Bijušais Horvātijas plašsaziņas līdzekļu profesionālis atrod labu pielietojumu savām prasmēm darbā ar cilvēkiem Vācijā


Darbs vai universitāte – kas jums ir piemērotāks?

Pieņemt lēmumus par savu nākotni nekad nav viegli, īpaši tad, ja jums priekšā vēl ir visa dzīve un jums ir bail izvēlēties nepareizo ceļu. Visu jauno cilvēku pirmais lielais jautājums, kas rodas pēc skolas beigšanas – sākt studijas universitātē vai uzreiz doties darba dzīvē? Tas ir mūžīgais jautājums, uz kuru nav vieglas atbildes. Mēs esam apkopojuši vairākas idejas, kas var jums palīdzēt izdarīt pareizo izvēli.

Lasīt tālāk >>

20/04/2017


Kā izskatīsies darbavieta 2050. gadā?

Robotiem, automatizācijai un jauniem uzņēmējdarbības modeļiem jau tagad ir nozīmīga loma darbavietā, nav šaubu par to, ka tehnoloģijai ir liela ietekme uz to, kā mēs strādājam. Bet vai mēs varam mēģināt izdarīt kādas prognozes attiecībā uz nākotni? Kā automatizācijas tendence attīstīsies nākamajās desmitgadēs?

Lasīt tālāk >>

13/04/2017


Nevis es, bet Jūs — kā samierināties ar darba atteikumu

Mēs visi to esam piedzīvojuši. Jūs uzrakstījāt lielisku CV, sagatavojāt perfektu pavadvēstuli, izcili parādījāt sevi intervijā, gaidījāt tālruņa zvanu vai e-pastu ar aizturētu elpu un … saņēmāt “paldies, bet tomēr nē”. Ja jums vispār palaimējās saņemt atbildi.

Lasīt tālāk >>

11/04/2017


8 tips for building a great website for your organisation

A great website has become the heart of any business or organisation in our modern world. Whether you’re building one from scratch or want to improve an existing one, there are some essential decisions to be made before you begin…

Lasīt tālāk >>

05/04/2017


Ungārijas-Austrijas EURES sadarbība palīdz jaunuzņēmumiem

Veids, kā mēs strādājam, mainās; daudz tradicionālo darbu dod ceļu jaunām tehnoloģijām, un arvien vairāk uzņēmumu dod priekšroku līgumdarbam, nevis standarta nodarbinātībai. Šīs jaunās normas apstākļos arī EURES pielāgo veidus, kādos tā palīdz darba meklētājiem.

Lasīt tālāk >>

04/04/2017


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.