Ziņu raksti


Vai meklējat savas dzīves lielāko piedzīvojumu? Lapzeme Jūs gaida!

Vai meklējat jaunu darbu, nevis jebkādu darbu? Varbūt Jūs sapņojat par aizraujošu amatu un piedzīvojumiem? Vai meklējat darbavietu, kas ir tikai nedaudz atšķirīga vai ir unikāla? Ja tas izklausās priekš Jums, turpiniet lasīt!

Lasīt tālāk >>

21/09/2017


5 padomi aizraujošas darbavietas radīšanai

Cilvēki, kurus jūs nodarbināt, ir jūsu uzņēmuma vai organizācijas sirds. Neatkarīgi no tā, vai jums ir divi darbinieki vai divi simti darbinieku, tieši viņi ir tie, kuri virza uzņēmumu un priekšu un palīdz jums sasniegt jūsu mērķus. Lai gan dažreiz ir grūti nodrošināt līdzsvaru starp personāla apmierinātību un uzņēmuma vajadzībām un prasībām un jūs nekad nespēsiet nepārtraukti izpatikt visiem, mēs esam apkopojuši dažus ierosinājumus, lai palīdzētu jūsu darbavietai būt aizraujošai...

Lasīt tālāk >>

19/09/2017


"Tava pirmā EURES darbavieta" palīdz poļu jaunietim veiksmīgi iekārtoties darbā Itālijā!

Maciej Słowikowski, 25 gadus vecs polis, dzīvoja un strādāja par šefpavāru rosīgā bistro Londonas centrā. Līdz brīdim, kad viņš pirms dažiem mēnešiem reģistrējās EURES un nolēma pilnīgi mainīt savu dzīvi.

Lasīt tālāk >>

14/09/2017


"Tava pirmā EURES darbavieta": ko jaunieši no tās iegūst?

Sākotnēji 2012. gadā izveidota kā pilotprogramma, "Tava pirmā EURES darbavieta" (YfEJ) ir mērķtiecīga darba mobilitātes programma, kas palīdz talantīgiem jauniem ES darba meklētājiem piekļūt iespējām, kuras piedāvā uzņēmumi un organizācijas visā Eiropā.

Lasīt tālāk >>

13/09/2017


EURES Polijā palīdz 26 darba meklētājam atrast darbu ārvalstīs


"Tava pirmā EURES darbavieta": ko organizācijas no tās gūst?


Laicīgi iesniegts pieteikums nodrošina Grieķijas reģistratoram jaunu darbu Vācijā


In the spotlight: The European Alliance for Apprenticeships

The European Alliance for Apprenticeships (EAfA) recently held a high-level event in Malta to celebrate its achievements over the last four years and to look to the future. We thought it would be a good time to look a little more closely at this unique partnership and how businesses and organisations throughout Europe can yet be involved.

Lasīt tālāk >>

02/08/2017


Tiešsaistes darba dienas nosūta Francijas ekskursiju vadītāju uz Portugāles salām


5 tips when looking for traineeships

Get a head start on the “competition” when on the lookout for traineeships.

Lasīt tālāk >>

28/07/2017


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.