Ziņu raksti


Viss par Erasmus+

Erasmus+ ir Eiropas Komisijas izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma Kopš 2014. gada Erasmus+ palīdz tūkstošiem jauniešu un organizāciju paplašināt apvāršņus ārzemēs, attīstīt prasmes (jauniešiem) un vairot prasmju pamatu darbiniekiem (organizācijām). Šajā rakstā aplūkotas dažas iespējas, ko Erasmus+ var piedāvāt Drop’pin@EURES reģistrētiem jauniešiem un organizācijām.

Lasīt tālāk >>

25/04/2017


Bijušais Horvātijas plašsaziņas līdzekļu profesionālis atrod labu pielietojumu savām prasmēm darbā ar cilvēkiem Vācijā


Darbs vai universitāte – kas jums ir piemērotāks?

Pieņemt lēmumus par savu nākotni nekad nav viegli, īpaši tad, ja jums priekšā vēl ir visa dzīve un jums ir bail izvēlēties nepareizo ceļu. Visu jauno cilvēku pirmais lielais jautājums, kas rodas pēc skolas beigšanas – sākt studijas universitātē vai uzreiz doties darba dzīvē? Tas ir mūžīgais jautājums, uz kuru nav vieglas atbildes. Mēs esam apkopojuši vairākas idejas, kas var jums palīdzēt izdarīt pareizo izvēli.

Lasīt tālāk >>

20/04/2017


Kā izskatīsies darbavieta 2050. gadā?

Robotiem, automatizācijai un jauniem uzņēmējdarbības modeļiem jau tagad ir nozīmīga loma darbavietā, nav šaubu par to, ka tehnoloģijai ir liela ietekme uz to, kā mēs strādājam. Bet vai mēs varam mēģināt izdarīt kādas prognozes attiecībā uz nākotni? Kā automatizācijas tendence attīstīsies nākamajās desmitgadēs?

Lasīt tālāk >>

13/04/2017


Nevis es, bet Jūs — kā samierināties ar darba atteikumu

Mēs visi to esam piedzīvojuši. Jūs uzrakstījāt lielisku CV, sagatavojāt perfektu pavadvēstuli, izcili parādījāt sevi intervijā, gaidījāt tālruņa zvanu vai e-pastu ar aizturētu elpu un … saņēmāt “paldies, bet tomēr nē”. Ja jums vispār palaimējās saņemt atbildi.

Lasīt tālāk >>

11/04/2017


8 tips for building a great website for your organisation

A great website has become the heart of any business or organisation in our modern world. Whether you’re building one from scratch or want to improve an existing one, there are some essential decisions to be made before you begin…

Lasīt tālāk >>

05/04/2017


Ungārijas-Austrijas EURES sadarbība palīdz jaunuzņēmumiem

Veids, kā mēs strādājam, mainās; daudz tradicionālo darbu dod ceļu jaunām tehnoloģijām, un arvien vairāk uzņēmumu dod priekšroku līgumdarbam, nevis standarta nodarbinātībai. Šīs jaunās normas apstākļos arī EURES pielāgo veidus, kādos tā palīdz darba meklētājiem.

Lasīt tālāk >>

04/04/2017


Studijas, mācības vai darbs ārzemēs — kas man ir jāzina?

Viena no ES pilsoņu priekšrocībām ir tāda, ka Jūs varat brīvi pārcelties uz citu dalībvalsti darba vai studiju nolūkā. Tā ir vilinoša iespēja, ko katru gadu izmanto tūkstošiem jauniešu, lai paplašinātu savu redzesloku. Ievērojot to, mēs apkopojām savus svarīgākos ieteikumus gadījumam, ja Jūs nolemjat spert izšķirošu soli un izmantot iespēju ārzemēs.

Lasīt tālāk >>

29/03/2017


Shēma „Garantija jauniešiem“ darba meklētājam palīdz iegūt darbu komunikāciju jomā

Pēc piedalīšanās daudzās intervijās, kas nevainagojās ar darba piedāvājumu, slovēnis David Banović sāka zaudēt motivāciju. Taču viņš nepadevās, bet gan meklēja risinājumu shēmā „Garantija jauniešiem“.

Lasīt tālāk >>

23/03/2017


Kas ir PIA un kāpēc tā ir man svarīga?


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.