Ziņu raksti


Why are cultural differences an asset for a company?


Pareizā ķīmija — itāliešu farmaceite Zviedrijā jūtas kā mājās


Vides speciāliste no Igaunijas bauda jaunu dzīvi Gēteborgā

Merita Kāla no Igaunijas paplašina savu redzesloku, sākot strādāt jaunā darbavietā Zviedrijā, un aicina arī citus darba meklētājus gūt darba pieredzi ārvalstīs.

Lasīt tālāk >>

11/10/2017


Piecas priekšrocības, ko dod prakse uzņēmumā

Jonna Dromberg (22) ir praktikante Somijas CupoNation. Viņai tikko ir piedāvāta māceklības iespēja, tāpēc viņa vislabāk var pastāstīt par piecām priekšrocībām, ko dod prakse uzņēmumā …

Lasīt tālāk >>

06/10/2017


Ieplāno datumu: Profesionālo prasmju nedēļa

Uzaicinājums visiem rauga mīklas konditorejas izstrādājumu šefpavāriem, pārdošanas nodaļu vadītājiem un datorprogrammētājiem. Vai nu Jūs sākat karjeru, vai domājat par tās maiņu, uzziniet vairāk par apmācību, kas jums nepieciešama, lai šajā rudenī iegūtu savu sapņu darbu — pat tad, ja vēl neesat pārliecināts, kādā virzienā vēlētos doties.

Lasīt tālāk >>

05/10/2017


Pieci padomi Jūsu CV pilnveidošanai

CV Dzīves apraksti. Rezumē. Nav svarīgi, kā Jūs tos saucat, tiem ir viens skaidrs mērķis — reklamēt Jūs, reklamēt Jūsu zināšanas un Jūsu prasmes, kā arī pārliecināt personāla atlases speciālistu, ka ir vērts Jūs intervēt. Ir daudz viedokļu par to, kas padara CV par perfektu, kāda informācija Jums ir jāiekļauj, kādai jābūt struktūrai … Tā vietā, lai balstītos uz vecām tendencēm, mēs aplūkojam visaptverošus tematus, lai palīdzētu Jums pilnveidot to, kas Jums ir.

Lasīt tālāk >>

27/09/2017


Vai meklējat savas dzīves lielāko piedzīvojumu? Lapzeme Jūs gaida!

Vai meklējat jaunu darbu, nevis jebkādu darbu? Varbūt Jūs sapņojat par aizraujošu amatu un piedzīvojumiem? Vai meklējat darbavietu, kas ir tikai nedaudz atšķirīga vai ir unikāla? Ja tas izklausās priekš Jums, turpiniet lasīt!

Lasīt tālāk >>

21/09/2017


5 padomi aizraujošas darbavietas radīšanai

Cilvēki, kurus jūs nodarbināt, ir jūsu uzņēmuma vai organizācijas sirds. Neatkarīgi no tā, vai jums ir divi darbinieki vai divi simti darbinieku, tieši viņi ir tie, kuri virza uzņēmumu un priekšu un palīdz jums sasniegt jūsu mērķus. Lai gan dažreiz ir grūti nodrošināt līdzsvaru starp personāla apmierinātību un uzņēmuma vajadzībām un prasībām un jūs nekad nespēsiet nepārtraukti izpatikt visiem, mēs esam apkopojuši dažus ierosinājumus, lai palīdzētu jūsu darbavietai būt aizraujošai...

Lasīt tālāk >>

19/09/2017


"Tava pirmā EURES darbavieta" palīdz poļu jaunietim veiksmīgi iekārtoties darbā Itālijā!

Maciej Słowikowski, 25 gadus vecs polis, dzīvoja un strādāja par šefpavāru rosīgā bistro Londonas centrā. Līdz brīdim, kad viņš pirms dažiem mēnešiem reģistrējās EURES un nolēma pilnīgi mainīt savu dzīvi.

Lasīt tālāk >>

14/09/2017


"Tava pirmā EURES darbavieta": ko jaunieši no tās iegūst?

Sākotnēji 2012. gadā izveidota kā pilotprogramma, "Tava pirmā EURES darbavieta" (YfEJ) ir mērķtiecīga darba mobilitātes programma, kas palīdz talantīgiem jauniem ES darba meklētājiem piekļūt iespējām, kuras piedāvā uzņēmumi un organizācijas visā Eiropā.

Lasīt tālāk >>

13/09/2017


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.