Ziņu raksti


5 apps for a more effective workday


Iepazīsties ar EURES Spānijas komandu!


300 MVU atrod darbam ideāli piemērotu personālu, izmantojot darbinieku apmaiņu programmu


NVO darbā pieņemšanas process: kā atpazīt īsto talantu Jūsu vajadzībām!

Daudziem cilvēkiem patīk ideja par strādāšanu nevalstiskā organizācijā (NVO), un tāpēc jebkura šāda vakance izraisa interesi. Ja ir tik daudz potenciālu darbinieku, no kuriem izvēlēties, kā Jūsu NVO var atrast īsto talantu, lai virzītu organizāciju uz priekšu?

Lasīt tālāk >>

11/07/2017


Spānijas IT speciālists atrod jaunas iespējas Vācijā


NVO: kas, kāpēc un kur?

Varbūt Drop’pin@EURES, pašā EURES un dažādās ar darbu saistītās vietnēs esat pamanījis saīsinājumu “NVO”. Bet kas ir NVO, kāpēc Jūs varētu vēlēties tādā strādāt un kur varat iegūt plašāku informāciju?

Lasīt tālāk >>

04/07/2017


Slovākijas darba gadatirgus piedāvā plašas kvalificētu kandidātu izvēles iespējas


Ko darīt un ko nedarīt, uzsākot uzņēmējdarbību: laiks sākt rīkoties!

Lai sāktu uzņēmējdarbību, ir jābūt vēlmei konkurēt, un tam ir daudz kas kopīgs ar veiksmīgas sporta komandas vadīšanu. Tad nu sagatavosimies cīņai!

Lasīt tālāk >>

27/06/2017


Darbavietu gadatirgi: kā vislabāk izmantot savu laiku

Tātad, esat atradis darbavietu gadatirgu, kuru gribētu apmeklēt, kā arī esat pabeidzis reģistrācijas procesu (ja nepieciešams!) Kas notiek tālāk? Jums varētu šķist, ka pietiek tikai ar ierašanos šajā pasākumā, bet, lai no darbavietu gadatirgus iegūtu visu iespējamo un gudri izmantotu savu laiku, laba doma var būt mazliet sākt plānot jau iepriekš...

Lasīt tālāk >>

22/06/2017


Zviedrija uzaicina Grieķijas veselības aprūpes speciālistus pārcelties uz ziemeļiem

Veiksmīga nodarbinātības koncepcija iedrošina veselības aprūpes darbiniekus samainīt Grieķiju pret Zviedriju. Divreiz gadā notiekošā Zviedrijas nedēļa norit Atēnās un Salonikos, pēdējais pasākums notika pagājušajā mēnesī, bet abu valstu sadarbībai ir sena vēsture.

Lasīt tālāk >>

20/06/2017


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.