Ziņu raksti


"Jaunu darbinieku meklēšanai EURES portālā ir daudz priekšrocību"

The Loc People, kas ir tulkošanas aģentūra Īrijā, vēlējās papildināt savu štata tulkotāju komandu ar darbiniekiem, kuru dzimtā valoda ir nīderlandiešu valoda. Viņi bija pārsteigti par ārkārtīgi plašajām iespējām un ieteikumiem, ko piedāvā EURES, un atrada lielisku kandidātu — jauno tulkotāju Roelof van IJken.

Lasīt tālāk >>

23/10/2014


12 Zviedrijas scenāristiem ir iespēja prezentēt savus scenārijus Polijas producentiem

Scenāriju rakstīšana, kā zināms, ir grūta joma, kurā izdzīvot. Divpadsmit Zviedrijas kino scenāristi 26. martā saņēma atbalstu un sadarbībā ar Polijas Kinomākslas institūtu varēja prezentēt savus scenārijus nozares profesionāļiem. Šī iespēja izriet no divus gadus veidotajām attiecībām starp šo institūtu un EURES padomdevēju Wanna Spiridonidou, kura strādā Zviedrijā.

Lasīt tālāk >>

12/05/2015


2016. gada E-prasmju nedēļa: risinot Eiropas nepilnības prasmju un darbavietu jomā

Eiropas E-prasmju nedēļa (GOW) norisinās 2016. gada 14.–20. martā. Savas pastāvēšanas septītajā gadā digitālā kampaņa šoreiz ir paredzēta, lai motivētu eiropiešus droši un ar pārliecību lietot internetu un tehnoloģijas. Izmantojiet šo iespēju uzlabot savas digitālās prasmes un darba iespējas!

Lasīt tālāk >>

16/02/2016


3 500 darba piedāvājumu Eiropas Darba dienā pārrobežas pasākumā Zārbrikenā

Ja meklējat Eiropas sirdi, iespējams, to atradīsiet pierobežas apgabalā starp Vāciju, Franciju, Luksemburgu un Beļģiju – EURES pārrobežu partnerības* atrašanās vietā. Nesen šajā daudzveidīgajā reģionā organizētajā Darba dienas pasākumā Zārbrikenā, Vācijā, varēja dzirdēt gan vācu, gan franču, gan arī angļu valodu.

Lasīt tālāk >>

20/06/2014


Absolvente no Itālijas atrod negaidītas karjeras iespējas Vācijā

Elisabetta Giacchetta plānoja kļūt par žurnālisti Vācijā, bet sākumā bija gatava veikt dažādus darbus, lai pilnveidotu valodas prasmes. Došanās uz Vāciju izrādījās negaidītu karjeras pārmaiņu sākums...

Lasīt tālāk >>

03/02/2014


Aci pret aci ar vairākiem intervētājiem? Lai tas jūs nesatrauc!

Jūs izturējāt pirmo interviju kārtu, bet tagad vēl vairāk cilvēku uzņēmumā vēlas jūs pārbaudīt. Laiks paneļintervijai! Nenokariet degunu, lūk, dažas lietas, kas jums jāpatur prātā, lai būtu soli priekšā konkurentiem!

Lasīt tālāk >>

01/12/2015


Angļu valodas apguve, strādājot Kiprā

Vairāk nekā četrus gadus Jūlija Boltenkova no Igaunijas sapņoja par došanos uz ārzemēm. Pateicoties vietējās EURES padomdevējas Olgas Boltovskajas palīdzībai un iedrošinājumam, Jūlijai izdevās atrast darbu Kiprā.

Lasīt tālāk >>

17/01/2014


Ar EURES atbalstu Lietuvas būvuzņēmums ātri un viegli aizpilda brīvās darbavietas.

Būvuzņēmumam Projektana, kas atrodas Kauņā, Lietuvā, klājas ļoti labi, neskatoties uz to, ka tas darbojas grūtā ekonomiskā situācijā. Tā galvenais darbs ir pamatu ielikšana būvlaukumos Lietuvā, Latvijā, Baltkrievijā un Krievijā. Bet ienākošā darba apjoms nozīmē to, ka tam bieži vajag papildināt personālu un plašākā mērogā meklēt vajadzīgo prasmju profilus. Projektana ir pilnīgi skaidrs, kādu labumu tas gūst, nolīgstot darbiniekus caur EURES tīklu.

Lasīt tālāk >>

29/09/2015


Ar fotogrāfiju vai bez — debates turpinās

Lemjot par to, vai CV iekļaut savu fotogrāfiju, dzirdēsiet neskaitāmus argumentus gan par, gan pret to. Gala rezultātā lēmums, visticamāk, būs Jūsu personīgā izvēle. Lai Jums palīdzētu, šeit esam izvērtējuši šos „par" un „pret".

Lasīt tālāk >>

24/10/2014


Atlaišana no darba pāri robežai? EURES padomdevēji apvienojas, lai palīdzētu darbiniekiem atrast jaunas darbavietas

Atlaistie darbinieki pierobežas pilsētā Nīderlandē saņem papildu atbalstu savos darba meklējumos, jo starp EURES padomdevējiem pierobežas reģionā un viņu kolēģiem Beļģijā pastāv ciešas darba attiecības.

Lasīt tālāk >>

29/07/2016atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.