Ziņu raksti


Kāpēc izdevīgi strādāt Portugālē — bulgāru sezonas strādnieku pieredze


Why taking good care of your company Facebook page is a good investment

Make Facebook into the good old fashion store counter, and create loyalty for your brand with small budgets and lots of creativity.

Lasīt tālāk >>

05/01/2018


Kā ES Solidaritātes korpuss palīdz darba meklētājiem virzīties pa karjeras kāpnēm


Jaunajā gadā jauns darbs jaunā valstī!

Vai esat jau padomājuši par Jaungada apņemšanos? Un kā būtu atrast jaunu darbu kādā citā valstī? Varbūt tieši 2018. gadā mainīsiet savu dzīvi!

Lasīt tālāk >>

26/12/2017


Actiris International – specializēta nodaļa, kas palīdz ārvalstīs bāzētiem darba devējiem veikt personāla atlasi Briselē


7 Chrome extensions every worker bee needs

Sven Dahlin has written an e-book about effectiveness in Microsoft Excel, held webinars and works for Tradera Rabattkoder in Sweden. As a person focused on efficiency, we thought we’d ask him what Chrome extensions he’d recommend to boost productiveness at work.

Lasīt tālāk >>

19/12/2017


5 padomi produktīvai darbībai

Produktīvai darbībai ir daudz priekšrocību. Jūs nemanāmi atstāsiet iespaidu uz savu priekšnieku un kolēģiem, un jums, iespējams, atbrīvosies laiks, lai veiktu jūs īpaši interesējošus uzdevumus. Vērtīgākais ieguvums — produktīvai darbībai būtu jāpalīdz mazināt stresu un vairot jūsu pārliecību par savām spējām!

Lasīt tālāk >>

15/12/2017


Esi pats sev priekšnieks: pašnodarbinātība pieaug


Pieci iemesli, kāpēc strādāt jaunuzņēmumā

Pēc studiju pabeigšanas Ķīnā klientu menedžmenta vadītājs Håvard Stjernen (29 gadus vecs) nolēma noraidīt darba piedāvājumu Norvēģijā un tā vietā pievienoties kāda jaunuzņēmuma komandai Vācijā. Viņš skaidro, kāpēc pieņēma šādu lēmumu.

Lasīt tālāk >>

06/12/2017


Kā ES noteikumi aizsargā jūsu pensiju

Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz savu pirmo EURES darbvietu vai gatavojaties pelnītai atpūtai pēc daudziem darba gadiem, kas pavadīti te vienā, te otrā Eiropas Savienības valstī, pensiju koordinēšana var šķist nedaudz biedējoša. Taču ES tiesību aktos paredzētā valsts un privāto pensiju saņemšanas kārtība ir vienkārša un taisnīga.

Lasīt tālāk >>

30/11/2017


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.