Ziņu raksti


All about Erasmus+

Erasmus+ is the European Commission’s programme for education, training, youth and sport. Since 2014, Erasmus+ has been helping thousands of young people and organisations to expand their horizons abroad, develop their skills (young people) and boost the skills-base of their staff (organisations). In the following article we take a look at some of the opportunities that Erasmus+ can offer Drop’pin@EURES’s young people and organisations.

Lasīt tālāk >>

25/04/2017


Bijušais Horvātijas plašsaziņas līdzekļu profesionālis atrod labu pielietojumu savām prasmēm darbā ar cilvēkiem Vācijā


Work or university – which is right for you?

Making decisions about your future is never easy, especially when you have your whole life stretched out in front of you and you’re worried about choosing the wrong path. One of the first big decisions for a lot of young people will crop up after finishing school: do you go to university or do you head straight into the world of work? It’s an age-old question and one that doesn’t have any easy answer. We’ve put together some thoughts that will hopefully help you to decide what’s right for you.

Lasīt tālāk >>

20/04/2017


Kā izskatīsies darbavieta 2050. gadā?

Robotiem, automatizācijai un jauniem uzņēmējdarbības modeļiem jau tagad ir nozīmīga loma darbavietā, nav šaubu par to, ka tehnoloģijai ir liela ietekme uz to, kā mēs strādājam. Bet vai mēs varam mēģināt izdarīt kādas prognozes attiecībā uz nākotni? Kā automatizācijas tendence attīstīsies nākamajās desmitgadēs?

Lasīt tālāk >>

13/04/2017


Nevis es, bet Jūs — kā samierināties ar darba atteikumu

Mēs visi to esam piedzīvojuši. Jūs uzrakstījāt lielisku CV, sagatavojāt perfektu pavadvēstuli, izcili parādījāt sevi intervijā, gaidījāt tālruņa zvanu vai e-pastu ar aizturētu elpu un … saņēmāt “paldies, bet tomēr nē”. Ja jums vispār palaimējās saņemt atbildi.

Lasīt tālāk >>

11/04/2017


8 tips for building a great website for your organisation

A great website has become the heart of any business or organisation in our modern world. Whether you’re building one from scratch or want to improve an existing one, there are some essential decisions to be made before you begin…

Lasīt tālāk >>

05/04/2017


Ungārijas-Austrijas EURES sadarbība palīdz jaunuzņēmumiem

Veids, kā mēs strādājam, mainās; daudz tradicionālo darbu dod ceļu jaunām tehnoloģijām, un arvien vairāk uzņēmumu dod priekšroku līgumdarbam, nevis standarta nodarbinātībai. Šīs jaunās normas apstākļos arī EURES pielāgo veidus, kādos tā palīdz darba meklētājiem.

Lasīt tālāk >>

04/04/2017


Studijas, mācības vai darbs ārzemēs — kas man ir jāzina?

Viena no ES pilsoņu priekšrocībām ir tāda, ka Jūs varat brīvi pārcelties uz citu dalībvalsti darba vai studiju nolūkā. Tā ir vilinoša iespēja, ko katru gadu izmanto tūkstošiem jauniešu, lai paplašinātu savu redzesloku. Ievērojot to, mēs apkopojām savus svarīgākos ieteikumus gadījumam, ja Jūs nolemjat spert izšķirošu soli un izmantot iespēju ārzemēs.

Lasīt tālāk >>

29/03/2017


Shēma „Garantija jauniešiem“ darba meklētājam palīdz iegūt darbu komunikāciju jomā

Pēc piedalīšanās daudzās intervijās, kas nevainagojās ar darba piedāvājumu, slovēnis David Banović sāka zaudēt motivāciju. Taču viņš nepadevās, bet gan meklēja risinājumu shēmā „Garantija jauniešiem“.

Lasīt tālāk >>

23/03/2017


Kas ir PIA un kāpēc tā ir man svarīga?


atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.