Ziņu raksti


Jauni apvāršņi — EURES sociālo mediju darba gadatirgus

Ierakstiet datumu savā dienasgrāmatā! Piektdien, 2015. gada 9. oktobrī paredzams darba gadatirgus ekskluzīvi sociālajos tīklos Twitter un Facebook. Inovatīvais pasākums, ko mitina Nīderlandes EURES, var izrādīties pirmais tīklā. Veiksmes gadījumā ar to varētu tikt bruģēts ceļš citiem EURES kolēģiem visa Eiropā rīkoties līdzīgi.

Lasīt tālāk >>

01/10/2015


Ar EURES atbalstu Lietuvas būvuzņēmums ātri un viegli aizpilda brīvās darbavietas.

Būvuzņēmumam Projektana, kas atrodas Kauņā, Lietuvā, klājas ļoti labi, neskatoties uz to, ka tas darbojas grūtā ekonomiskā situācijā. Tā galvenais darbs ir pamatu ielikšana būvlaukumos Lietuvā, Latvijā, Baltkrievijā un Krievijā. Bet ienākošā darba apjoms nozīmē to, ka tam bieži vajag papildināt personālu un plašākā mērogā meklēt vajadzīgo prasmju profilus. Projektana ir pilnīgi skaidrs, kādu labumu tas gūst, nolīgstot darbiniekus caur EURES tīklu.

Lasīt tālāk >>

29/09/2015


Grieķu medmāsa palīdz Alcheimera slimniecei no Švarcvaldes, pateicoties programmai "Tava pirmā EURES darbavieta"

Tā kā situācija Grieķijā vēl aizvien ir sarežģīta, dažās nozarēs atrast darbu ir ļoti grūti. Veselības aprūpe ir visvairāk skartā, tāpēc medmāsa Kalliope Kazepi bija priecīga par iespēju veidot savu karjeru, pieņemot darbu Švarcvaldē, Vācijā.

Lasīt tālāk >>

15/09/2015


Mācīšanās klasē, praktizēšanās darbavietā — MobiPro programma patiešām atmaksājas

Šogad tikai no Bulgārijas vairāk nekā 100 jauniešiem bija dota iespēja izmantot arodapmācību, kā arī darba iespējas, izmantojot programmu Mana mūža darbs Vācijā

Lasīt tālāk >>

10/09/2015


Darba meklēšana EURES portālā — sekmīgāka meklēšana, vienkāršāka izmantošana

Mūsu portālā gaidāmas pārmaiņas! Darba meklētāji, izmantojot rīku „Darba meklēšana", drīz varēs efektīvāk izmantot jaudīgāku meklētājprogrammu un vienkāršāku interfeisu.

Lasīt tālāk >>

07/09/2015


Stažēšanās, prakse, mācekļa prakse — kas Tev ir vispiemērotākais?

Ja esi jaunāks(-a) par 35 gadiem un meklē darbu, tad Tava pirmā EURES darbavieta un jaunais portāls Drop'pin@EURES var Tev noderēt. Ar to palīdzību Tu vari atrast darbavietu, prakses vai mācekļa prakses vietu jebkurā ES valstī, kā arī Norvēģijā un Islandē. Taču vai zini, kāda ir atšķirība starp praksi un mācekļa praksi? Un kas ir stažēšanās? Lasi un noskaidro!

Lasīt tālāk >>

04/09/2015


EURES padomdevēji palīdz skolu beidzējiem pareizi izvērtēt savas iespējas

Pateicoties to EURES padomdevēju aktivitātēm, kuri dodas uz skolām, lai tieši runātu ar rītdienas darba meklētājiem, Latvijas skolu beidzēji gūst ieskatu par darba meklēšanu Eiropā.

Lasīt tālāk >>

01/09/2015


Divvalodīgie runātāji papildus attīsta prāta spējas

Ir acīmredzams labums no tā, ja runājat dažādās valodās — ir vairāk vietu, kur jūtaties kā mājās, jums ir plašas nodarbinātības iespējas, kā arī jūs varat viegli tērzēt ar cilvēkiem jums apkārt. Bet, kā redzams nesen veiktā pētījumā, tam ir arī apslēptas guvumi.

Lasīt tālāk >>

28/08/2015


Darba randiņš — EURES Luksemburgā dara visu iespējamo, lai palīdzētu atrast piemērotāko vietu

Ja meklējat darbu viesmīlības nozarē un varat 2015. gada 26. oktobrī nokļūt Luksemburgā uz Mondorf les Bains, tad norezervējiet šo datumu. EURES organizē darba randiņa pasākumu, lai savestu kopā jūs un potenciālo darba devēju. Ja meklējat personālu, aicināti ir arī personāla atlases speciālisti.

Lasīt tālāk >>

25/08/2015


Eiropas darba dienas — kā panākt to, lai pirmā tikšanās reize ir nozīmīga!

Karjeras un darbavietu gadatirgi, darba randiņš un ātrās intervijas — darba meklētāji un darba devēji sasparojas un cenšas atrast pareizo saderību. Bet kā varat zināt, ka šajā īsajā izdevības brīdī parādāt sevi no vislabākās puses?

Lasīt tālāk >>

13/08/2015atruna

"Uzmanības centrā…" rakstu mērķis ir sniegt EURES portāla lietotājiem informāciju par aktuālajiem jautājumiem un tendencēm, veicinot to apspriešanu un domu apmaiņu. Tā saturs ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas viedokli.