Izpētiet Eiropas darba tirgu!

Atrodiet vienu no 1,033,390 vakancēm, kas atbilst Jūsu iecerēm … Eiropā!

Pievienojieties EURES darba tirgum!

Ļaujiet vienam no EURES reģistrētajiem 5,484 darba devējiem Jūs atrast, izceļot savu EURES profilu un izveidojot tiešsaistes dzīves aprakstu.

Vieta Norvēģijas fjordos, kur aizraušanās pārtop šokolādē

Brīvdienu aizraušanās parasti nemaina jūsu dzīvi. Tomēr, kad Bengt Dahlberg no Zviedrijas devās ceļojumā uz Norvēģijas Geirangera fjordu un iemīlējās, viņš izlēma, ka darīs visu iespējamo, lai tur paliktu. Tā rezultātā viņš izveidoja ar rokām darinātas šokolādes darbnīcu un kafejnīcu pie viena no krāšņākajiem fjordiem pasaulē.

EURES Network EURES tīkls EURES Portal EURES Portal Employers Darba devējiem Hotel, catering and personal service staff Hotel, catering and personal service staff Jobseekers Darba meklētājiem Labour market news/mobility news Labour market news/mobility news Norway Norvēģija Personal success stories Personal success stories Success stories Success stories Sweden Zviedrija

27/11/2015

Lasīt tālāk >>


"Ja jūs vēlaties cilvēkus, kuri jūs atbalsta, ar labiem kontaktiem visās Eiropas valstīs un kuri var tiešām bez maksas palīdzēt jums atrast darbu, tad klauvējiet pie EURES padomdevēja durvīm!"

Viola de Carlo ,Itālija