Warning
Sakarā ar nepieciešamību veikt uzturēšanas darbus EURES portāls nebūs pieejams no 12/08/2020 19:00 līdz 13/08/2020 0:00 (Briseles laiks). Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Announcement
Jaunākās ziņas - Eiropas Komisija ir pieņēmusi vadlīnijas, lai nodrošinātu sezonas darbinieku aizsardzību ES koronavīrusa pandēmijas kontekstā. Šajā dokumentā sniegti norādījumi valstu iestādēm, darba inspekcijām un sociālajiem partneriem, lai garantētu sezonas darbinieku tiesības, veselību un drošību un lai nodrošinātu sezonas darbiniek informētību par viņu tiesībām. Plašāka informācija ir pieejama šeit.

Announcement
EURES datu aizsardzības paziņojums un īpašie noteikumi un nosacījumi tika atjaunināti 2020. gada 9. jūnijā. Tie ir pieejami šeit.

Announcement
Apvienotā Karaliste no 2020. gada 1. februāra vairs nav Eiropas Savienības dalībvalsts. Tomēr atbilstoši izstāšanās līgumam starp ES un Apvienoto Karalisti darba ņēmēju pārvietošanās brīvība starp Apvienoto Karalisti un ES dalībvalstīm, tostarp EURES pakalpojumu sniegšana, joprojām saglabājas pārejas periodā, t. i., šobrīd līdz 2020. gada 31. decembrim.

Darba iespējas visā Eiropā

Meklēt. Atrast. Atbilst.

Īsumā par EURES

Bezmaksas Daudzvalodu. Cilvēku tīkls

EURES, kura darbība sākta 1994. gadā, ir Eiropas nodarbinātības dienestu sadarbības tīkls, kura mērķis ir atvieglot darbinieku brīvu pārvietošanos. Tīkls vienmēr ir aktīvi centies nodrošināt, lai Eiropas pilsoņi varētu gūt labumu no vienādām iespējam neatkarīgi no valodas barjerām, kultūras atšķirībām, birokrātiskiem sarežģījumiem, atšķirīgām darba tiesībām un izglītības sertifikātu neatzīšanas visā Eiropā.

Uzsver

Kļūsti par EURES dalībnieku vai partneri

Lai EURES tīkls būtu spēcīgāks un efektīvāks, kas savukārt veicinātu brīvu pārvietošanos un uzlabotu Eiropas darba tirgus darbību, tas ir reformēts saskaņā arEURES Regulu (ES) 2016/589.

Iesaistītieso