Pievienojieties EURES darba tirgum!

Atrodiet EURES reģistrētajos 211,613 dzīves aprakstos savu cerēto kandidātu un kļūstiet tirgū atpazīstams, izveidojot savu EURES darba devēja profilu.

EURES ir bijis nozīmīgs sabiedrotais ģimenes uzņēmumam, kas ir atkarīgs no sezonālā darbaspēka

Kenneth Andersson un Birgit Andersson ir zviedru pāris, kas pārņēma ģimenes zemeņu audzēšanas biznesu 1991. gadā, un šī biznesa dzīvotspēju nodrošina ārvalstu zemeņu lasītāji. Tomēr ārvalstu darbinieku pieņemšana darbā bija dārga un laikietilpīga, nemaz neminot sarežģījumus valodas barjeras dēļ‎. Lai saņemtu palīdzību un pārvarētu šos, kā arī citus šķērš‎ļus, pāris vērsās pēc palīdzības EURES.

Agricultural, fishery and related labourers Agricultural, fishery and related labourers EURES Network EURES tīkls EURES Portal EURES Portal Employers Darba devējiem Jobseekers Darba meklētājiem Learning opportunities Learning opportunities Lithuania Lietuva Personal success stories Personal success stories Success stories Success stories Sweden Zviedrija Youth Youth

24/11/2015

Lasīt tālāk >>


"Ja jūs vēlaties cilvēkus, kuri jūs atbalsta, ar labiem kontaktiem visās Eiropas valstīs un kuri var tiešām bez maksas palīdzēt jums atrast darbu, tad klauvējiet pie EURES padomdevēja durvīm!"

Viola de Carlo ,Itālija