Kontakti


Ja Jums ir jautājumi vai komentāri par EURES, portālu vai darba mobilitāti vispār, lūdzam sazināties ar mūsu palīdzības dienestu.

Taču pirms tam, lūdzu, ielūkojieties palīdzības un atbalsta sadaļā, jo iespējams, ka tur ir atrodama atbilde uz Jūsu jautājumu.

Atbildes uz Jūsu jautājumiem saņemsiet angļu, vācu vai franču valodā.

Zvanot pa telefonu
Zvaniet pa mūsu bezmaksas telefonu
00800 4080 4080 (tikai no fiksētām tālruņa līnijām)
Ja no Jūsu tālruņa nav pieejams bezmaksas tālruņa numurs, varat zvanīt arī uz numuru +352 42 44 87. Lūdzam ņemt vērā, ka tiks piemērota parastam zvanam uz Luksemburgu noteiktā maksa.
Tērzētavā vai Skype
Jūs arī varat sazināties ar mūsu palīdzības dienestu, izmantojot tērzētavu vai Skype (bezmaksas pakalpojums). Lietojot Skype vai tērzētavu, pārliecinieties, ka Jūsu datora mikrofons un skaļruņi ir ieslēgti.
Sūtot e-pastu
Varat rakstīt kādā no Eiropas Savienības / EEZ oficiālajām valodām, un jūs saņemsiet atbildi tajā pašā valodā. Ja Jums tomēr nav iebildumu atbildi saņemt angļu, franču vai vācu valodā, tad atbildi varat saņemt ātrāk.

Rakstiet EURES palīdzības dienestam

Palīdzība un atbalsts

Pirmdiena – Piektdiena 08:30-18:00 ( Cerntrāleiropas laika)

Atbildes uz Jūsu jautājumiem saņemsiet angļu, vācu vai franču valodā.

Jums ir jautājumi par Eiropas Savienību? "Europe Direct" var atbildēt uz tiem

Es pārceļos uz citu Eiropas Savienības valsti; kā varu iegūt uzturēšanās atļauju? Kad lietoju mobilo tālruni ārzemēs, vai ir noteikumi, kas ierobežo papildu cenas? Mans avioreiss tika atcelts; kādas ir manas tiesības? Vai organizācija, kuru pārstāvu, var saņemt ES finansējumu? Lai saņemtu atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, sazinieties ar galveno informatīvo dienestu "Europe Direct".

Vai jums ir ieteikumi?