„Drop'pin@EURES“ – kas tai?


 

Drop’pin@EURES yra vieta, kur įmonės ir organizacijos gali skelbti ir pristatyti jaunimui skirtas galimybes, padedančias jauniems europiečiams žengti pirmuosius žingsnius darbo rinkoje. Šioje interneto platformoje jaunimui teikiamos pameistrystės, stažuočių, mokymo programų, e. mokymosi kursų, kalbų mokymo, paramos judumui, ugdomųjų konsultacijų, mentorystės ir kitos galimybės.

Nesvarbu, kokio darbo ieškote, norėdamas greičiau įsidarbinti Europoje, svetainėje Drop’pin@EURES rasite ką nors naudinga.

Platforma Drop’pin@EURES taip pat padeda rasti jaunuolį, geriausiai tinkantį į konkrečią darbo vietą, suteikdama galimybę rasti daugybės darbo ieškančių asmenų iš visos Europos duomenis. Naršydami potencialių kandidatų gyvenimo aprašymus internete, platformoje darbdaviai gali rasti tinkamiausią darbuotoją. Ši priemonė leidžia organizacijoms tiesiai portale lengvai skelbti jaunimui skirtus pasiūlymus, kuriuos gali peržiūrėti jauni EURES nariai iš visos Europos.

 

Naujiena. Laisvos pameistrystės ir stažuočių vietos EURES portale!

 

Gyvenimas ir darbas kitoje šalyje visų amžiaus grupių Europos piliečiams yra puiki patirtis, suteikianti galimybę įgyti naujų įgūdžių, susipažinti su kita kultūra ir susitikti su naujais žmonėmis. EURES portale skelbiamos visos ES viešai registruotos darbo vietos.

Ateityje EURES portale bus skelbiamos apmokamos pameistrystės ir stažuočių vietos ES valstybėse narėse, Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje ir Šveicarijoje. Jau šiandien EURES portale yra daug pameistrystės ir stažuočių pasiūlymų, o netrukus pasiūlymų bus dar daugiau.  

Ieškokite laisvų vietų toliau paieškos laukelyje įrašydami „pameistrystė“ arba „stažuotė“. Jei jus domina kitos galimybės, ieškokite laisvų pameistrystės ir stažuotės vietų bendroje dalyje   jobs section EURES .

Jei reikia daugiau patarimų, kreipkitės į Adviser from your Member State EURES .

Siekdama padėti darbdaviams rasti tinkamą kandidatą, Komisija parengė kontrolinį sąrašą , kuriuo jie gali remtis viso proceso metu. Šis kontrolinis sąrašas gali padėti kiekvienam dalyviui užsitikrinti sėkmingus darbo santykius ir rezultatus.

Jei jus domina pameistrystės ir stažuočių galimybės, susipažinkite su ES judumo programa „Tavo pirmasis EURES darbas“ , kuri jus taip pat gali sudominti.

 

Iniciatyva „Skaitmeninių galimybių stažuotės“ – kas tai?

Skaitmeninių galimybių iniciatyva – tai bandomasis projektas, kuriuo 2018–2020 m. iki 6 000 studentų ir pastarojo meto absolventų suteikiama galimybė atlikti stažuotę kitoje šalyje. Skaitmeninių galimybių iniciatyvos stažuotojai galės tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius kibernetinio saugumo, didžiųjų duomenų, kvantinių technologijų, mašinų mokymosi, skaitmeninės rinkodaros ir programinės įrangos kūrimo srityse. Pirmosios stažuotės prasidės 2018 m. birželio mėn., stažuotojai per mėnesį gaus maždaug 500 EUR išmoką. Bandomasis projektas bus finansuojamas iš programos Horizon 2020 lėšų ir įgyvendinamas pagal programą Erasmus+.

Susipažinkite su iniciatyva „Skaitmeninių galimybių stažuotės“ čia ir prisijunkite prie jos!