• Renginiai

Nauji straipsniai


Naujienų paieška

Mano EURES istorija: Pedro Miguel

Minint 25 EURES veiklos metų sukaktį, darbo ieškantys asmenys buvo kviečiami pasidalinti savo EURES istorijomis – už tai jiems pasiūlyta galimybė laimėti puikių prizų. Per kelis ateinančius mėnesius pristatysime jums konkurso laimėtojus ir jų patyrimus.

Skaityti daugiau >>

15/01/2021


Mano EURES istorija: Edvinas Ulinskas


Grįžtate į Lenkiją? Leiskite EURES jums padėti

Darbo jėgos judumas dažnai siejamas su asmenimis, vykstančiais į užsienį ieškoti darbo ir dirbti. Tačiau kai kuriems mobiliesiems darbuotojams grįžti namo gali būti taip pat sunku, kaip ir persikelti į naują šalį. Paklausėme Katarzynos Kawka-Kopeć iš Lenkijos nacionalinio koordinavimo centro apie tai, kaip šis centras remia grįžtančius mobiliuosius darbuotojus.

Skaityti daugiau >>

11/12/2020


Kaip pasirengti persikėlimui į užsienį


Svarbiausi patarimai, kaip integruoti naujus darbuotojus iš užsienio


Kaip su EURES pagalba sėkmingai įdarbinti darbuotojus per pandemiją


Alessandria Grossi įsidarbino slaugytoja Vokietijoje

Jungtinė EURES ir dviejų Vokietijos darbdavių iniciatyva keletui darbo ieškojusių europiečių suteikė galimybę mokytis specialiųjų poreikių turinčių asmenų slaugytojo profesijos Bavarijoje. Alessandria Grossi, viena iš iniciatyvos dalyvių, papasakojo savo istoriją.

Skaityti daugiau >>

13/11/2020


Patarimai, kaip rasti darbą užsienyje, kol taikomi apribojimai dėl COVID-19


Kaip EURES padeda ieškoti naujų darbuotojų Europoje


Kaip EURES padeda ieškoti darbo Europoje


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.