Nauji straipsniai


Naujų perspektyvų atverianti EURES darbo mugė socialiniuose tinkluose

Pasižymėkite šią datą kalendoriuje! 2015 m. spalio 9 d., penktadienį, bus pristatyta darbo mugė, kuri vyks tik tinkluose „Twitter“ ir „Facebook“. Nyderlandų EURES tarnybos globojamas novatoriškas renginys greičiausiai rengiamas pirmą kartą tinklo istorijoje. Jei renginys bus sėkmingas, jis gali tapti pavyzdžiu ir kitiems EURES kolegoms visoje Europoje.

Skaityti daugiau >>

01/10/2015


Padedama EURES, Lietuvos statybos įmonė reikiamų darbuotojų randa greitai ir paprastai

Kaune (Lietuva) įsikūrusiai statybos įmonei „Projektana“ puikiai sekasi, nors ji vykdo veiklą sudėtingomis ekonominėmis sąlygomis. Jos pagrindinis darbas – pamatų klojimas statybvietėse Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje ir Rusijoje. Tačiau dėl didelių užsakymų apimčių įmonė turi dažnai samdyti darbuotojus ir reikiamų įgūdžių turinčių darbuotojų ieškoti už Lietuvos ribų. „Projektana“ aiškiai įvardija darbuotojų samdymo per EURES tinklą naudą.

Skaityti daugiau >>

29/09/2015


Vykstate dirbti į Daniją? Workindenmark sutuoktinių įdarbinimo programa padės įsidarbinti ir jūsų partneriui

Jei jūsų sutuoktinis išvyksta į Daniją dirbti, tai dar nereiškia, kad turite atsisakyti darbo. Tai jau žino Tiago Silva, kurio žmona įsidarbino psichiatre Danijos ligoninėje. Jis visapusiškai pasinaudojo Workindenmark sutuoktinių įdarbinimo programa, kuri teikia konsultacijas ir pataria, kaip įsidarbinti antrosioms pusėms.

Skaityti daugiau >>

18/09/2015


Pagal programą „Tavo pirmasis EURES darbas“ slaugytoja iš Graikijos padeda Alzheimerio liga sergančiam asmeniui, gyvenančiam Švarcvaldo regione

Padėtis Graikijoje vis dar sudėtinga, todėl rasti darbą kai kuriuose sektoriuose yra labai sunku. Sveikatos priežiūra yra viena iš sričių, kuri labai nukentėjo nuo krizės, todėl slaugytoja Kalliopė Kazepi apsidžiaugė galimybe tęsti karjerą ir įsidarbinti Vokietijos Švarcvaldo regione.

Skaityti daugiau >>

15/09/2015


Mokymasis auditorijoje, praktika darbo vietoje. Programa MobiPro iš tiesų teikia naudos

Vien šiais metais daugiau kaip 100 jaunų žmonių iš Bulgarijos pasinaudojo Vokietijoje vykdoma programa Job of my Life ir turėjo galimybę dalyvauti profesiniuose mokymuose ir gauti darbą

Skaityti daugiau >>

10/09/2015


Kaip rasti darbą per EURES portalą? Galingesnės paieškos priemonės, kuriomis paprasčiau naudotis

Mūsų portalas keičiasi! Priemone „Ieškoti darbo" besinaudojantys darbo ieškantys asmenys netrukus pajus visus galingesnės paieškos sistemos ir paprastesnės sąsajos pranašumus.

Skaityti daugiau >>

07/09/2015


Mokomoji praktika, stažuotė, pameistrystė – kurią pasirinkti?

Jeigu esate jaunesnis nei 35 m. ir ieškote darbo, programa „Tavo pirmasis EURES darbas" ir naujasis portalas „Drop'pin@EURES" gali būti skirti jums. Jie gali jums padėti susirasti darbą, mokomosios praktikos arba pameistrystės vietą bet kurioje ES šalyje, taip pat Norvegijoje ir Islandijoje. Tačiau ar tikrai žinote, kuo mokomoji praktika skiriasi nuo pameistrystės? O nuo stažuotės? Jei norite išsiaiškinti, skaitykite toliau!

Skaityti daugiau >>

04/09/2015


EURES konsultantai padeda būsimiems abiturientams įvertinti savo galimybes

Būsimi Latvijos abiturientai apie darbo paiešką Europoje sužino iš EURES konsultantų, kurie atvyksta į mokyklas tiesiogiai pabendrauti su būsimais darbo rinkos dalyviais.

Skaityti daugiau >>

01/09/2015


Dvikalbystė smegenims suteikia kognityvinį stimulą

Akivaizdu, kad mokėti kalbų naudinga: daugiau kraštų, kur galima pasijusti, kaip namie, daugiau galimybių įsidarbinti ir lengviau bendrauti su žmonėmis. Tačiau, kaip rodo pastarojo meto tyrimas, yra ir neakivaizdžios naudos.

Skaityti daugiau >>

28/08/2015


Darbo pasimatymai. Liuksemburgo EURES tarnyba visaip stengiasi padėti jums rasti geriausią darbą

Jei ieškote darbo apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų sektoriuje ir galite atvykti į Liuksemburgo miestą Mondorf le Beną 2015 m. spalio 26 d., tai pasižymėkite šią datą. EURES tarnyba rengia darbo pasimatymų renginį, kuriame galbūt susitiksite su savo būsimu darbdaviu. Jei ieškote darbuotojų, tai kviečiame ir personalo samdos specialistus.

Skaityti daugiau >>

25/08/2015atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.