Nauji straipsniai


Aplinkosaugos specialistė iš Estijos džiaugiasi naujuoju gyvenimu Geteborge


5 didžiausi darbo praktikos privalumai

Jonna Dromberg (22 metų) atlieka praktiką įmonės CupoNation Suomijos padalinyje. Žinant, kad jai ką tik pasiūlyta pameistrystė įmonėje, niekas geriau nesugebėtų pristatyti penkių didžiausių darbo praktikos privalumų…

Skaityti daugiau >>

06/10/2017


Pasižymėkite Profesinių gebėjimų savaitės datas

Dėmesio visiems pradedantiems konditeriams, pardavimo vadovams ir kompiuterių programuotojams. Nesvarbu, ar pradedate karjerą, ar galvojate keisti profesiją, šį rudenį daugiau sužinokite apie mokymą, kuris jums būtinas, kad galėtumėt gauti savo svajonių darbą, net jei dar nežinote, kokią kryptį pasirinkti.

Skaityti daugiau >>

05/10/2017


5 patarimai, kaip patobulinti gyvenimo aprašymą

CV. Curriculum vitae. Gyvenimo aprašymas. Nesvarbu, kaip bepavadinsite, gyvenimo aprašymai turi vieną aiškų tikslą – patraukliai pristatyti jus, jūsų žinias bei įgūdžius ir įtikinti darbdavį, kad jus verta pakviesti į darbo pokalbį. Yra daug nuomonių apie tai, ko reikia tobulam gyvenimo aprašymui, kokią informaciją derėtų įtraukti, kokia turėtų būti jo struktūra. Nenorėdami aptarinėti to, kas jau aptarta, apžvelgsime svarbiausias temas ir padėsime jums patobulinti turimą gyvenimo aprašymą.

Skaityti daugiau >>

27/09/2017


Norite leistis į didžiausią gyvenimo nuotykį? Laplandija laukia jūsų!

Ieškote naujo, tačiau ne bet kokio darbo? Galbūt svajojate apie tokį, kuriame netrūktų iššūkių ir nuotykių? Trokštate dirbti šiek tiek kitokioje ar išskirtinėje vietoje? Jei taip, skaitykite toliau!

Skaityti daugiau >>

21/09/2017


5 patarimai, kaip sukurti klestinčią darbo jėgą

Jūsų įdarbinami asmenys yra svarbiausia jūsų įmonės ar organizacijos dalis. Nepaisant to, kiek pas jus dirba darbuotojų – du ar du šimtai, – būtent jie yra įmonės variklis, padedantis jums siekti savo tikslų. Darbuotojų pasitenkinimą kartais gali būti sudėtinga suderinti su įmonės poreikiais ir reikalavimais, be to, neįmanoma nuolat įtikti visiems darbuotojams. Vis dėlto pasistengėme atrinkti keletą pasiūlymų, kurie padės sukurti klestinčią darbo jėgą...

Skaityti daugiau >>

19/09/2017


Programa „Tavo pirmasis EURES darbas“ padeda jaunam lenkui imtis veiklos Italijoje!

25 metų lenkas Maciejus Slowikowskis gyveno Londone ir dirbo virtuvės šefu miesto centre įsikūrusioje triukšmingoje užkandinėje. Tačiau prieš keletą mėnesių jis užsiregistravo EURES portale ir ėmė iš esmės keisti savo gyvenimą.

Skaityti daugiau >>

14/09/2017


Programa „Tavo pirmasis EURES darbas“. Kuo ji naudinga jaunimui?

2012 m. sukurta kaip bandomoji, „Tavo pirmasis EURES darbas“ yra tikslinė judumo programa, padedanti talentingiems, jauniems, darbo ieškantiems europiečiams pasinaudoti įmonių ir organizacijų siūlomomis galimybėmis visoje Europoje.

Skaityti daugiau >>

13/09/2017


Lenkijos EURES tarnyba 26 asmeniui padėjo susirasti darbą užsienyje


Programa „Tavo pirmasis EURES darbas“. Kuo ji naudinga organizacijoms?


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.