Nauji straipsniai


Svarbu tai, ko siekiate, o ne kur studijavote

Ji ne kartą man dėkojo už tai, kad priėmiau ją stažuotis mūsų įmonėje. Kodėl? Nes kažkoks universiteto studentas ją įtikino, kad „tokie žmonės, kaip ji“ visada atsidurs eilės gale, kai kandidatus atrenka „tokie žmonės, kaip aš“.

Skaityti daugiau >>

23/11/2017


Vasara Kroatijoje, žiema Austrijoje. Vienam darbo ieškančiam žmogui pavyko įgyvendinti šį planą

Nuostabia pakrante garsėjančioje Kroatijoje vasarą apsilanko daugybė turistų, o tai reiškia, kad kvalifikuoti ir patyrę apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų darbuotojai yra labai reikalingi.

Skaityti daugiau >>

22/11/2017


MVĮ priemonė. Padidinkite savo MVĮ galimybes


Jei norite, kad jūsų gyvenimo aprašymas sulauktų daugiau dėmesio, pamėginkite ką nors nauja!

Priklausomai nuo to, kokį darbą norite gauti, darbdavys gali norėti šiek tiek geriau suprasti, kas jūs esate, ir tik po to vertinti jūsų įgūdžius ir patirtį. Galbūt verta tradicinį gyvenimo aprašymą papildyti prisistatomuoju vaizdo klipu? Jei jus tai sudomino, skaitykite ekspertų patarimus apie tai, kada dera pateikti prisistatomąjį vaizdo klipą ir į ką reikia atsižvelgti jį filmuojant.

Skaityti daugiau >>

09/11/2017


5 tips for a new apprentice or trainee

You’ve got the acceptance letter (or email). You know when you’re starting and where. You’ve checked out your new workplace online to get your bearings. Now what? Time to find out how to make your apprenticeship or traineeship a roaring success!

Skaityti daugiau >>

08/11/2017


How to make a good first impression… within the first two weeks

It doesn’t matter if it’s a full-time job, a vocational apprenticeship or a part-time internship – first impressions are always important. Lots of articles have been written about how to use those first precious few seconds wisely… so we thought we’d look at the first couple of weeks instead. After all, it can take some time to settle into a new workplace and find your feet!

Skaityti daugiau >>

02/11/2017


Darbo ieškanti lietuvė tapo verslininke – Jaunimo garantijų iniciatyva padėjo jai įgyvendinti savo svajones

Godai Tokerei visada buvo aišku, kad jos tikslas – siekti karjeros meninės kūrybos srityje. Tačiau, kaip įgyti tokiai karjerai reikalingų žinių ir įgūdžių, ji nežinojo.

Skaityti daugiau >>

01/11/2017


Recruitment for all


Atėjo metas Estijai sužibėti kaip ES pirmininkaujančiai valstybei narei


Why are cultural differences an asset for a company?


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.