Nauji straipsniai


1000 jaunų ispanų, pasinaudojusių programa „MobiPro“ ir gavusių EURES pagalbą, atranda pameistrystės galimybes

Ispanijos pameistriams suteikiama galimybė tobulėti profesiškai, išmokti vokiečių kalbą ir žengti karjeros laiptais geros reputacijos įmonėse. 1000 vien šiemet dalyvauti pameistrystės programoje priimtų ispanų padedami EURES siekia kuo geriau pasinaudoti Vokietijos programos „MobiPro“ teikiamomis galimybėmis, atlikdami pameistrystės praktiką visoje šalyje.

Skaityti daugiau >>

29/03/2016


Amžius – ne kliūtis šiuo metu Lenkijoje dirbančiam konsultantui iš Nyderlandų

Kai 59 m. amžiaus Henkui Marrinkui nepavyko rasti tinkamo darbo gimtuosiuose Nyderlanduose, jis nusprendė ieškoti galimybių užsienyje. Padedamas EURES konsultantės, Henkas gavo konsultacinio pobūdžio finansų ir apskaitos procesų vyriausiojo specialisto darbą Krokuvoje, Lenkijoje.

Skaityti daugiau >>

27/05/2014


Analizuodama jūsų gyvenimo aprašyme pateiktus duomenis nauja taikomoji programa apskaičiuoja jums tinkamą darbo užmokestį

Ieškote darbo? O gal prašote pakelti darbo užmokestį, tačiau nesate tikras, kokio dydžio jis turėtų būti? Nauja taikomoji programa padės apskaičiuoti darbo užmokestį, kurio galite tikėtis iš darbdavio.

Skaityti daugiau >>

08/07/2015


Antras pagal dydį teminis parkas Europoje darbuotojus samdo su EURES pagalba

Antras pagal dydį pramogų parkas Europoje Europa-Park darbuotojų iš visos Europos ieško Vokietijos EURES biuro ir visą Europą aprėpiančio EURES tinklo konsultantų padedamas. Šis bendradarbiavimas tęsiasi jau trejus metus.

Skaityti daugiau >>

03/02/2014


Artėja pokalbis? Nejaukiai jaučiatės, nes reikės kalbėti apie savo privalumus? Raskite kitą būdą, kaip padaryti įspūdį pokalbio vedėjui.

Pokalbio vedėjai nori išsiaiškinti, ko esate pasiekęs, o ne kaip sugebate įtikinti. Tad jei kalbėdami apie savo privalumus jaučiatės nejaukiai ir visi patarimai, kaip tinkamai save pateikti, jums tik kelia įtampą, nepraraskite vilties. Tas brangias pokalbio dėl darbo minutes galite pamėginti tinkamai išnaudoti ir kitaip.

Skaityti daugiau >>

24/06/2016


Atoki nuostabi vieta ar užkampis? Būkite pasirengę darbui nuošalioje vietovėje!

Nors dauguma žmonių dirba miestuose ir miesteliuose, daug darbo vietų siūloma ir atšiauresnėse bei nuošalesnėse vietovėse. Kaip darbo ieškantiems asmenims sėkmingai integruotis atokiose bendruomenėse? Ir kaip darbdaviai gali padėti savo darbuotojams priprasti prie vietovės nuošalumo, taip pat paskatinti juos pratęsti darbo sutartis? Viena Norvegijos EURES konsultantė turi dėmesio vertų minčių.

Skaityti daugiau >>

15/01/2016


Atsižvelgiant į ilgalaikius santykius su darbdaviais, EURES konsultantai yra gerai pasirengę padėti darbo ieškantiems asmenims

Ko siekiate ilgalaikiuose santykiuose? Pasitikėjimas, skaidrumas ir jausmas, kad kas nors nuoširdžiai nori jums padėti, – taip galima apibūdinti daugelio EURES konsultantų ir su jais bendradarbiaujančių personalo atrankos specialistų santykius.

Skaityti daugiau >>

20/11/2015


Baigiate gamtos arba tiksliųjų mokslų studijas ir norite rasti tinkamą darbą? Skaitykite toliau

Svajojate apie darbą mokslo arba technologijų srityje? Jungtinėje Karalystėje, pavyzdžiui, trūksta kvalifikuotų specialistų mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (MTIM) srityse, o tai reiškia, kad šių sričių specialistų poreikis nemažėja. Kvalifikuotų darbuotojų trūkumas juntamas visoje Europoje. Tad, jei jus domina karjera, susijusi su gamtos ar tiksliaisiais mokslais, iš neseniai dienraščio „The Guardian“ surengto tiesioginio susirašinėjimo internetu su skaitytojais galite sužinoti vertingų patarimų.

Skaityti daugiau >>

04/03/2016


Besididžiuojantis ir laimingas – rumunas sėkmingai įsidarbino užsienyje

Būdamas 48-erių Konstantinas Amariei (Constantin Amariei) nusprendė pakeisti savo gyvenimą ir įsidarbino Čekijoje. Tai buvo didelis žingsnis, tačiau jis buvo tikras, kad EURES pasiūlė tikrą darbo vietą: „EURES nesiūlo jokių nepatikimų įmonių“, – sako jis.

Skaityti daugiau >>

12/01/2016


Darbas Kipre padėjo patobulinti anglų kalbos žinias

Julia Boltenkova iš Estijos apie darbą užsienyje svajojo daugiau nei ketverius metus. EURES konsultantė Olga Boltovskaja paskatino Julią įgyvendinti savo svajonę ir padėjo jai rasti darbą Kipre.

Skaityti daugiau >>

17/01/2014atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.