Nauji straipsniai


Darbo mugės – kaip optimaliai išnaudoti laiką

Pamatėte rengiamą darbo mugę, kurioje norėtumėte dalyvauti, ir užsiregistravote (jei reikia!). Ką daryti toliau? Tikriausiai pagalvosite, kad užtenka tiesiog atvykti renginio dieną, tačiau, kad išnaudotumėte visas darbo mugės teikiamas galimybes ir kartu prasmingai praleistumėte laiką – nepatingėkite jai pasiruošti iš anksto...

Skaityti daugiau >>

22/06/2017


Švedija kviečia Graikijos sveikatos priežiūros specialistus keltis į Šiaurę

Sėkminga įdarbinimo koncepcija skatina sveikatos priežiūros darbuotojus iš Graikijos važiuoti dirbti į Švediją. Du kartus per metus Atėnuose ir Salonikuose rengiama Švedijos savaitė, pastarąjį kartą ji surengta praėjusį mėnesį. Šioje srityje šalys bendradarbiauja jau gana seniai.

Skaityti daugiau >>

20/06/2017


Darbo vietų mugė tik per vieną pelės klavišo spustelėjimą: perspektyvūs IT specialistai iš visos Europos prisijungė prie Airijoje rengiamos Europos internetinės darbo dienos

Trumpam įsivaizduokite, kad esate darbo ieškantis asmuo, turintis programavimo (IT) srities išsilavinimą arba verslo paslaugų teikimo įgūdžių ir domitės, kaip išplėsti savo karjerą. Kur pradėtumėte ieškoti naujų galimybių? Vargu, ar vartytumėte lankstinukus darbo vietų mugėje. Labiausiai tikėtina, kad daugiausia, o gal net ir visos informacijos ieškosite visagaliame internete.

Skaityti daugiau >>

14/06/2017


Tai, ką reikia žinoti apie Europos socialinį fondą (ESF)

2007–2014 m. Europos socialinis fondas padėjo rasti darbą beveik 10 milijonų europiečių. Šiemet fondas švenčia savo šešiasdešimtmetį, todėl pamanėme, kad tai gera proga išsamiau pažvelgti į tai, kaip veikia ESF, kokia parama teikiama ir kaip jo veikloje galite dalyvauti jūs…

Skaityti daugiau >>

13/06/2017


Svarbiausias jūsų tinklaveikos vadovas

Užsiimti tinklaveika – tai megzti ryšius, informuoti apie save ir pasinaudoti galimybėmis, apie kurias galbūt nebūtumėte sužinoję per įprastą darbo paiešką internetu. Tenka atsižvelgti į daug dalykų, ypač jei rengiatės asmeniškai dalyvauti tinklaveikos renginyje, tad procesą padalinome į tris etapus, kurie jums padės pasirengti, tinkamai išnaudoti laiką ir gauti vertingiausios patirties.

Skaityti daugiau >>

08/06/2017


Grįžimas namo. Į gimtinę grįžtančių lenkų gyvenimas tampa daug lengvesnis

Žmonės yra linkę keliauti, išvykti gyventi kitur ir keisti aplinką. Tenka pripažinti, kad nuolatinis aktyvumas yra vienas iš vis spartėjančios globalizacijos padarinių. Tačiau kartu pastebima ir priešinga tendencija. Pasirodo, vis daugiau užsienyje gyvenančių lenkų svarsto galimybę grįžti namo. Po maždaug 15 metų stebėtos tendencijos išvykti iš gimtosios šalies geresnių galimybių ieškoti svetur, lenkai dabar ieško darbo savo krašte. Anksčiau kildavo klausimas „kodėl“. Dabar pagrindinis klausimas – „kada“.

Skaityti daugiau >>

07/06/2017


„Actiris“ Briuselyje skleidžia geras žinias apie programą „Tavo pirmasis EURES darbas“

2016 m. gruodžio mėn. „Actiris“užimtumo tarnyboje dirbantys EURES partneriai išėjo į Briuselio gatves, kad informuotų apie darbuotojų judumo programą „Tavo pirmasis EURES darbas“. „Actiris International“ – tai Briuselio valstybinės užimtumo tarnybos „Actiris“, kuri yra viena iš EURES tikslus remiančių partnerių, tarptautinis skyrius.

Skaityti daugiau >>

01/06/2017


Kuo tinklaveika gal būti naudinga man?

Įgūdžiai ir patirtis yra esminiai sėkmingos karjeros aspektai. Vis dėlto šiandienos pasaulyje konkurencija dėl darbo vietų aštrėja, todėl vis aktualesnis tampa senas posakis „svarbu ne tai, ką žinote, bet ką pažįstate“. Tinklaveika gali jums suteikti pranašumą prieš konkurentus ir padėti atverti duris, kurių net neįtarėte buvus.

Skaityti daugiau >>

30/05/2017


Investing in Europe’s youth is investing in Europe’s future

As former US President John F. Kennedy once said, “The future promise of any nation can be directly measured by the present prospects of its youth.” Kennedy may have been talking about the United States, but the sentiment is one that can be applied to any EU Member State and the future of Europe as a whole. With the European Commission recently reaffirming its commitment to investing in young people, we look at why this is such an important issue, why investing in Europe’s youth is investing in Europe’s future and how your business or organisation can get involved.

Skaityti daugiau >>

24/05/2017


Sėkmė šypsosi drąsiems: prekiautojas automobiliais iš Rumunijos įsidarbina Švedijoje


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.