Nauji straipsniai


Jums 35-eri ar daugiau? Neturite darbo? Pasinaudokite programa „Reactivate“ ir atnaujinkite savo karjerą

Dirbti užsienyje gali ne tik darantys pertrauką tarp studijų ir karjeros ir ką tik mokslus baigę absolventai. ES darbo mobilumo programos „Reactivate“ tikslas – padėti vyresniems darbuotojams, kurie nori praplėsti savo akiratį.

Skaityti daugiau >>

27/07/2017


5 apps for a more effective workday


Susipažinkite su Ispanijos EURES tarnybos komanda!


300 MVĮ ieško tinkamiausių pasiūlymų pagal mainų programą


Nevyriausybinių organizacijų darbuotojų paieška. Kaip atpažinti jums tinkamą talentą!

Daugelis žmonių norėtų dirbti nevyriausybinėje organizacijoje, todėl bet kokia laisva darbo vieta tokioje organizacijoje sulaukia susidomėjimo. Kai galima rinktis iš tokio didelio kandidatų būrio, kaip jūsų nevyriausybinei organizacijai rasti tinkamą talentingą žmogų, kuris prisidėtų prie jūsų organizacijos tikslų įgyvendinimo?

Skaityti daugiau >>

11/07/2017


IT specialistas iš Ispanijos pradeda naują gyvenimą Vokietijoje


Nevyriausybinės organizacijos – kas, kur ir kodėl?

Greičiausiai jums yra tekę susidurti su žodžių junginiu „nevyriausybinė organizacija“ Drop’pin@EURES, EURES ir įvairiose kitose darbo paieškai skirtose interneto svetainėse. Tačiau kas yra nevyriausybinės organizacijos, kodėl verta jose dirbti ir kur galima apie jas sužinoti daugiau?

Skaityti daugiau >>

04/07/2017


Slovakijos darbų mugė siūlo kokybę ir kiekybę


Ką daryti ir ko nedaryti pradedant verslą. Ženkite pirmą žingsnį

Norint pradėti verslą, būtina konkurencinga mąstysena, panaši į tą, kurios reikia sėkmingai vadovaujant sporto komandai. Tad pasirenkime kovai!

Skaityti daugiau >>

27/06/2017


Darbo mugės – kaip optimaliai išnaudoti laiką

Pamatėte rengiamą darbo mugę, kurioje norėtumėte dalyvauti, ir užsiregistravote (jei reikia!). Ką daryti toliau? Tikriausiai pagalvosite, kad užtenka tiesiog atvykti renginio dieną, tačiau, kad išnaudotumėte visas darbo mugės teikiamas galimybes ir kartu prasmingai praleistumėte laiką – nepatingėkite jai pasiruošti iš anksto...

Skaityti daugiau >>

22/06/2017


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.