Nauji straipsniai


Investuokite į savo ateitį dalyvaudami Vokietijoje rengiamoje mokamoje stažuotėje ir mokymo kursuose

Vienuolika jaunuolių iš Slovakijos ir Ispanijos šią vasarą išvyko į rytų Vokietiją, kad susipažintų su vyresnio amžiaus žmonių slaugytojo profesija. Pasinaudoję „MobiPro-EU (The Job of My Life)“ ir EURES parama, jie mėnesį stažavosi savo pasirinktoje srityje ir nemokamai mokėsi vokiečių kalbos.

Skaityti daugiau >>

21/10/2016


Europos socialinių teisių ramsčio formavimas. Dalyvaukite diskusijose

Ar mūsų socialinės teisės yra tinkamos XXI amžiui? Ar galime tikslingiau teikti socialinę paramą bedarbiams? Tai tik du iš visų klausimų, keliamų per Europos Komisijos inicijuotas diskusijas, kurios vyks iki metų pabaigos.

Skaityti daugiau >>

18/10/2016


Nedalyvaujate diplomuotų specialistų įdarbinimo programoje? Nenusiminkite – yra ir kitų puikių būdų karjerai pradėti.

Kai kurios įmonės, siekdamos pritraukti universitetų absolventus, siūlo pasinaudoti diplomuotų specialistų įdarbinimo programomis. Šios programos – tai galimybė greitai įsidarbinti įvairiuose sektoriuose. Tačiau nesikrimskite, jei nusprendėte pasinaudoti viena iš tokių programų, bet jums nepasiūlė darbo norimoje įmonėje. Norėdami pralaužti ledus karjeros srityje, galite pasinaudoti kitais gerais būdais.

Skaityti daugiau >>

14/10/2016


Patraukliame vaizdo klipe apžvelgiamos darbo ieškantiems asmenims prieinamos tarptautinės galimybės

Norite praplėsti savo akiratį, įgyti naujų gebėjimų ar sparčiau kilti karjeros laiptais kartu su kitais tarptautinio judumo projekto dalyviais? Jei jums 18–30 metų, pažiūrėkite nuotaikingą vaizdo klipą, kurį sukūrė Briuselio valstybinės užimtumo tarnybos „Actiris“ tarptautinio įdarbinimo tarnyba „Actiris International“.

Skaityti daugiau >>

11/10/2016


Organizacija „Nursing Homes Ireland“ džiaugiasi tuo, kad jos nariams EURES padeda rasti darbuotojų

Šiuo metu tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje Airijoje trūksta kvalifikuotų slaugytojų. 2016 m. sausio mėn. apklausus 118 organizacijos „Nursing Homes Ireland“ narių (apklausa vykdyta tik privačiuose slaugos namuose) paaiškėjo, kad 300 darbo vietų buvo laisvos.

Skaityti daugiau >>

07/10/2016


Išradingas darbo pasiūlymų skelbimas socialinės žiniasklaidos grupėse padeda žmonėms, kurie nori grįžti į gimtąją šalį

EURES dažnai padeda žmonėms rasti darbuotojų arba darbą užsienyje, tačiau ji taip pat gali pasiūlyti gerų darbo galimybių gimtojoje šalyje ir taip padėti emigrantams grįžti.

Skaityti daugiau >>

04/10/2016


Vienam Ispanijos EURES tarnybos konsultantui neseniai tekęs naujų darbuotojų paieškos uždavinys – rasti biologijos mokslų specialistų Danijos įmonei

Ispanijos EURES tarnybos konsultantas Manuelis Zazo Cardeñosa sugeba ne tik rasti gerą karvių melžėją, bet ir nustatyti, kuriuos pareiškėjus pakviesti į susitikimą su didžiausios Danijos farmacijos įmonės „Novo Nordisk“ atstovais. Kad ir kokie būtų su EURES besikonsultuojančių įmonių personalo poreikiai, EURES konsultantai padarys viską, kad tuos poreikius patenkintų.

Skaityti daugiau >>

30/09/2016


Jaunas italas, pasinaudojęs ES programomis, tyrinėja Europą ir kitas pasaulio šalis

Į Suomiją pagal programą „Erasmus“, vėl atgal su Europos savanorių tarnyba, vėliau į Kembridžą (Jungtinė Karalystė) pagal „Leonardo Da Vinci“ programą. Italas Danilo Bisbano pasinaudojo EURES teikiama pagalba ir šiuo metu dirba „Disney“ Epcot atrakcionų parke Orlande.

Skaityti daugiau >>

27/09/2016


Įdomus metas – absolventai ir abiturientai rengiasi pradėti karjerą

Baigta mokykla, kitų – universitetas ar kolegija. Jei esate vienas iš mokslus baigiančių jaunuolių, pasaulis atsiveria prieš jus. Tad ką galvoja jauni europiečiai apie savo galimybes ir viltis?

Skaityti daugiau >>

23/09/2016


Geriausi klausimai, kuriuos galite užduoti, kai pokalbio vedėjas pasiūlo pasikeisti vaidmenimis!

Darbo pokalbio dalis, kurios daugelis baiminasi, prasideda nuo klausimo: „Gal ir jūs norite ko nors paklausti?“. Tai jūsų galimybė išsiskirti iš kitų, tad pasistenkite, kad toks klausimas neišmuštų jūsų iš vėžių. Toliau pateikiami 5 klausimai, kurie tikrai padės jums sužibėti.

Skaityti daugiau >>

02/09/2016



atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.