Nauji straipsniai


Viskas apie „Erasmus+“

„Erasmus+“ yra švietimui, mokymui, jaunimui ir sportui skirta Europos Komisijos programa. Nuo 2014 m. „Erasmus+“ programa pasinaudojo tūkstančiai jaunų žmonių ir organizacijų, kad praplėstų savo akiratį užsienyje, patobulintų įgūdžius (jauni žmonės) ir pakeltų darbuotojų kvalifikaciją (organizacijos). Šiame straipsnyje apžvelgiame kai kurias „Erasmus+“ teikiamas galimybes „Drop’pin@EURES“ užsiregistravusiems jauniems žmonėms ir organizacijoms.

Skaityti daugiau >>

25/04/2017


Buvęs žiniasklaidos specialistas iš Kroatijos Vokietijoje tinkamai panaudoja savo bendravimo įgūdžius


Darbas ar universitetas – ką rinktis Jums?

Priimti sprendimus dėl savo ateities niekada nebuvo lengva, ypač jei visas gyvenimas dar priešakyje ir Jūs baiminatės pasirinkti neteisingai. Vieną pirmųjų svarbių sprendimų daugybei jaunų žmonių teks priimti baigus mokyklą – ar stoti į universitetą, ar keliauti tiesiai į dirbančiųjų pasaulį? Tai – amžinas klausimas, į kurį nelengva atsakyti. Čia apibendriname keletą idėjų, kurios galbūt padės Jums priimti tinkamiausią sprendimą.

Skaityti daugiau >>

20/04/2017


Kaip darbo vieta atrodys 2050 m.?

Robotai, automatizuoti procesai ir nauji verslo modeliai jau atlieka svarbų vaidmenį darbo vietoje, todėl neabejotina, kad technologijos daro didelį poveikį mūsų darbo organizavimui. Tačiau ar galimos ateities įžvalgos? Kokių automatizacijos tendencijų galime tikėtis per artimiausius dešimtmečius?

Skaityti daugiau >>

13/04/2017


Tai ne jūsų kaltė. Kaip susidoroti gavus neigiamą atsakymą dėl darbo

Visi esame tai patyrę. Parengėte puikų CV, parašėte tobulą motyvacinį laišką, nepriekaištingai pasirodėte per darbo pokalbį, sulaikę kvapą laukėte skambučio arba e. laiško ir... gavote atsakymą: „Ačiū, bet ne.“ Jei jums apskritai pasisekė sulaukti atsakymo.

Skaityti daugiau >>

11/04/2017


8 tips for building a great website for your organisation

A great website has become the heart of any business or organisation in our modern world. Whether you’re building one from scratch or want to improve an existing one, there are some essential decisions to be made before you begin…

Skaityti daugiau >>

05/04/2017


Vengrijos ir Austrijos EURES partnerystė padeda startuoliams

Mūsų darbo principai kinta, daugelį tradicinių darbų keičia naujos technologijos, ir vis daugiau bendrovių teikia pirmenybę sutartiniam darbui, o ne įprastiniam įdarbinimui. Atsižvelgdama į tokius pokyčius, EURES taip pat keičia pagalbos darbo ieškantiems asmenims būdus.

Skaityti daugiau >>

04/04/2017


Studijos, mokymasis ar darbas užsienyje. Ką reikėtų žinoti?

Jei esate ES valstybės pilietis, vienas jūsų privalumų yra tai, kad galite persikelti į bet kurią kitą valstybę narę dirbti arba mokytis. Tai viliojanti galimybė, kuria kasmet pasinaudoja tūkstančiai jaunų žmonių, kad praplėstų savo akiratį. Atsižvelgdami į tai surašėme savo geriausius patarimus tiems, kurie ketina ieškoti galimybių užsienyje.

Skaityti daugiau >>

29/03/2017


Jaunimo garantijų iniciatyva padėjo darbo ieškančiam jaunuoliui gauti darbą ryšių srityje

Po daugybės pokalbių dėl darbo negavęs nė vieno darbo pasiūlymo, slovėnas Davidas Banovićius buvo beprarandantis motyvaciją toliau tęsti paieškas. Užuot pasidavęs, jis kreipėsi pagalbos į Jaunimo garantijų iniciatyvą.

Skaityti daugiau >>

23/03/2017


Kas yra PRM ir kodėl man tai turėtų būti svarbu?


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.