Nauji straipsniai


5 patarimai, kaip sukurti klestinčią darbo jėgą

Jūsų įdarbinami asmenys yra svarbiausia jūsų įmonės ar organizacijos dalis. Nepaisant to, kiek pas jus dirba darbuotojų – du ar du šimtai, – būtent jie yra įmonės variklis, padedantis jums siekti savo tikslų. Darbuotojų pasitenkinimą kartais gali būti sudėtinga suderinti su įmonės poreikiais ir reikalavimais, be to, neįmanoma nuolat įtikti visiems darbuotojams. Vis dėlto pasistengėme atrinkti keletą pasiūlymų, kurie padės sukurti klestinčią darbo jėgą...

Skaityti daugiau >>

19/09/2017


Programa „Tavo pirmasis EURES darbas“ padeda jaunam lenkui imtis veiklos Italijoje!

25 metų lenkas Maciejus Slowikowskis gyveno Londone ir dirbo virtuvės šefu miesto centre įsikūrusioje triukšmingoje užkandinėje. Tačiau prieš keletą mėnesių jis užsiregistravo EURES portale ir ėmė iš esmės keisti savo gyvenimą.

Skaityti daugiau >>

14/09/2017


Programa „Tavo pirmasis EURES darbas“. Kuo ji naudinga jaunimui?

2012 m. sukurta kaip bandomoji, „Tavo pirmasis EURES darbas“ yra tikslinė judumo programa, padedanti talentingiems, jauniems, darbo ieškantiems europiečiams pasinaudoti įmonių ir organizacijų siūlomomis galimybėmis visoje Europoje.

Skaityti daugiau >>

13/09/2017


Lenkijos EURES tarnyba 26 asmeniui padėjo susirasti darbą užsienyje


Programa „Tavo pirmasis EURES darbas“. Kuo ji naudinga organizacijoms?


Laiku pateikta paraiška padėjo registratūros administratorei iš Graikijos susirasti darbą Vokietijoje


In the spotlight: The European Alliance for Apprenticeships

The European Alliance for Apprenticeships (EAfA) recently held a high-level event in Malta to celebrate its achievements over the last four years and to look to the future. We thought it would be a good time to look a little more closely at this unique partnership and how businesses and organisations throughout Europe can yet be involved.

Skaityti daugiau >>

02/08/2017


Internetinis darbo dienų renginys padėjo ekskursijų gidei iš Prancūzijos rasti darbą Portugalijos salose


5 tips when looking for traineeships

Get a head start on the “competition” when on the lookout for traineeships.

Skaityti daugiau >>

28/07/2017


Jums 35-eri ar daugiau? Neturite darbo? Pasinaudokite programa „Reactivate“ ir atnaujinkite savo karjerą

Dirbti užsienyje gali ne tik darantys pertrauką tarp studijų ir karjeros ir ką tik mokslus baigę absolventai. ES darbo mobilumo programos „Reactivate“ tikslas – padėti vyresniems darbuotojams, kurie nori praplėsti savo akiratį.

Skaityti daugiau >>

27/07/2017


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.