Nauji straipsniai


Buvęs žiniasklaidos specialistas iš Kroatijos Vokietijoje tinkamai panaudoja savo bendravimo įgūdžius


Work or university – which is right for you?

Making decisions about your future is never easy, especially when you have your whole life stretched out in front of you and you’re worried about choosing the wrong path. One of the first big decisions for a lot of young people will crop up after finishing school: do you go to university or do you head straight into the world of work? It’s an age-old question and one that doesn’t have any easy answer. We’ve put together some thoughts that will hopefully help you to decide what’s right for you.

Skaityti daugiau >>

20/04/2017


Kaip darbo vieta atrodys 2050 m.?

Robotai, automatizuoti procesai ir nauji verslo modeliai jau atlieka svarbų vaidmenį darbo vietoje, todėl neabejotina, kad technologijos daro didelį poveikį mūsų darbo organizavimui. Tačiau ar galimos ateities įžvalgos? Kokių automatizacijos tendencijų galime tikėtis per artimiausius dešimtmečius?

Skaityti daugiau >>

13/04/2017


Tai ne jūsų kaltė. Kaip susidoroti gavus neigiamą atsakymą dėl darbo

Visi esame tai patyrę. Parengėte puikų CV, parašėte tobulą motyvacinį laišką, nepriekaištingai pasirodėte per darbo pokalbį, sulaikę kvapą laukėte skambučio arba e. laiško ir... gavote atsakymą: „Ačiū, bet ne.“ Jei jums apskritai pasisekė sulaukti atsakymo.

Skaityti daugiau >>

11/04/2017


8 tips for building a great website for your organisation

A great website has become the heart of any business or organisation in our modern world. Whether you’re building one from scratch or want to improve an existing one, there are some essential decisions to be made before you begin…

Skaityti daugiau >>

05/04/2017


Vengrijos ir Austrijos EURES partnerystė padeda startuoliams

Mūsų darbo principai kinta, daugelį tradicinių darbų keičia naujos technologijos, ir vis daugiau bendrovių teikia pirmenybę sutartiniam darbui, o ne įprastiniam įdarbinimui. Atsižvelgdama į tokius pokyčius, EURES taip pat keičia pagalbos darbo ieškantiems asmenims būdus.

Skaityti daugiau >>

04/04/2017


Studijos, mokymasis ar darbas užsienyje. Ką reikėtų žinoti?

Jei esate ES valstybės pilietis, vienas jūsų privalumų yra tai, kad galite persikelti į bet kurią kitą valstybę narę dirbti arba mokytis. Tai viliojanti galimybė, kuria kasmet pasinaudoja tūkstančiai jaunų žmonių, kad praplėstų savo akiratį. Atsižvelgdami į tai surašėme savo geriausius patarimus tiems, kurie ketina ieškoti galimybių užsienyje.

Skaityti daugiau >>

29/03/2017


Jaunimo garantijų iniciatyva padėjo darbo ieškančiam jaunuoliui gauti darbą ryšių srityje

Po daugybės pokalbių dėl darbo negavęs nė vieno darbo pasiūlymo, slovėnas Davidas Banovićius buvo beprarandantis motyvaciją toliau tęsti paieškas. Užuot pasidavęs, jis kreipėsi pagalbos į Jaunimo garantijų iniciatyvą.

Skaityti daugiau >>

23/03/2017


Kas yra PRM ir kodėl man tai turėtų būti svarbu?


5 patarimai, kaip užtikrinti, kad socialinė žiniasklaida būtų naudinga jūsų organizacijai

Įmonėms socialinė žiniasklaida yra puiki priemonė, tačiau, jei norite išsiskirti iš kitų, vien turėti „Facebook“ ar „Twitter“ paskyrą nebepakanka. Sėkmė vis labiau priklauso nuo to, kaip naudojatės socialine žiniasklaida, ypač atsižvelgiant į tai, kad dauguma tikslinių auditorijų vis plačiau naudojasi skaitmeninėmis technologijomis.

Skaityti daugiau >>

14/03/2017


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.