Nauji straipsniai


Žaidimai gali tapti dar viena darbdavių naudojama priemone

Prisiminkite, kaip žaisti kompiuterinius žaidimus, – nuo to gali priklausyti kito jūsų pokalbio dėl darbo sėkmė. Garsios įmonės, tokios kaip „Deloitte“, išsiaiškina, ar kandidatai linkę rizikuoti, kokia yra jų mokymosi sparta, mąstymo greitis ir atkaklumas tikrindamos, kaip jie žaidžia specialiai sukurtus žaidimus.

Skaityti daugiau >>

05/02/2016


Nauji metai – naujas darbas? Perskaitykite šiuos specialistų patarimus dėl karjeros, kad 2016 m. taptų jūsų metais

Metų pradžia – tai gera proga įvertinti savo darbo tikslus: priimti sprendimus, peržiūrėti tikslus ir iš naujo įvertinti savo karjerą.

Skaityti daugiau >>

02/02/2016


Kvietimas atlikti stažuotę keletui sėkmingai pasirodžiusių medicinos studentų

Išmokite naujų būdų, kaip atlikti tam tikrus darbus, įgykite praktinės patirties, patobulinkite anglų kalbos žinias ir už tai gaukite užmokestį. Lietuvos EURES tarnyba bendradarbiauja su įdarbinimo agentūra Jark Healthcare, kad keletas medicinos studentų galėtų Jungtinėje Karalystėje atlikti vasaros stažuotes, kurios jiems suteiktų pranašumą siekiant karjeros.

Skaityti daugiau >>

26/01/2016


Įsikūrimas naujoje šalyje – slaugytoja iš Portugalijos Vokietijoje tapo finansiškai nepriklausoma

Joana Cavaco iš Portugalijos prieš dvejus metus įsidarbino Vokietijoje ir nori pasidalyti tam tikromis įžvalgomis su visais, norinčiais persikelti dirbti į visiškai naują kultūrinę aplinką.

Skaityti daugiau >>

19/01/2016


Atoki nuostabi vieta ar užkampis? Būkite pasirengę darbui nuošalioje vietovėje!

Nors dauguma žmonių dirba miestuose ir miesteliuose, daug darbo vietų siūloma ir atšiauresnėse bei nuošalesnėse vietovėse. Kaip darbo ieškantiems asmenims sėkmingai integruotis atokiose bendruomenėse? Ir kaip darbdaviai gali padėti savo darbuotojams priprasti prie vietovės nuošalumo, taip pat paskatinti juos pratęsti darbo sutartis? Viena Norvegijos EURES konsultantė turi dėmesio vertų minčių.

Skaityti daugiau >>

15/01/2016


Besididžiuojantis ir laimingas – rumunas sėkmingai įsidarbino užsienyje

Būdamas 48-erių Konstantinas Amariei (Constantin Amariei) nusprendė pakeisti savo gyvenimą ir įsidarbino Čekijoje. Tai buvo didelis žingsnis, tačiau jis buvo tikras, kad EURES pasiūlė tikrą darbo vietą: „EURES nesiūlo jokių nepatikimų įmonių“, – sako jis.

Skaityti daugiau >>

12/01/2016


Darbo dienos renginys IT specialistui iš Belgijos atnešė tikrą sėkmę!

Grįžęs iš kelionės į Kanadą, Pierre Dramaix po trijų Belgijoje praleistų mėnesių suprato, kad atėjo metas pradėti ieškoti naujo darbo. Jis norėjo dirbti užsienyje, todėl mielai dalyvavo EURES surengtame Europos darbo dienos renginyje Briuselyje.

Skaityti daugiau >>

08/01/2016


Twitter“ tinkle rengiamame tiesioginiame pokalbyje „Drop’pin“ dalyvavo daugiau kaip 300 000 lankytojų

Šešiems jaunuoliams iš įvairių Europos šalių, pasisiūliusiems tiesiogiai atsakinėti į pokalbyje internetu „Drop'pin“ užduodamus klausimus, lapkričio 25-ąją teko kaip reikiant paplušėti. Saitažodis #DroppinGoFar iki pietų nepaprastai išpopuliarėjo, o iki renginio pabaigos jis buvo išsiųstas 303 000 lankytojų.

Skaityti daugiau >>

05/01/2016


Tokios tarptautinės bendrovės, kaip „Disneyland® Paris“, siekdamos lengviau rasti reikiamų darbuotojų, bendradarbiauja su EURES

Dabar ruduo ir „Disneyland® Paris“ intensyviai ruošiasi įdarbinti svetingumo ir kitas paslaugas teikiančius darbuotojus, kurie dirbs komandoje, siekdami, kad jų klientai patirtų nepamirštamų įspūdžių. Ieškodama tinkamų žmonių šioms svarbioms pareigoms užimti, bendrovė kreipiasi į EURES tinklą, kad pasiektų darbo ieškančius asmenis visoje ES.

Skaityti daugiau >>

18/12/2015


Švedijos dizaineriai sužibėjo Vienos dizaino mugėje

Beveik dvejus metus EURES Švedijos biuras palaipsniui plėtojo bendradarbiavimą su įvairiuose ES miestuose rengiamos Skandinavijos apšvietimo ir dizaino mugės organizatoriais. Koks buvo rezultatas? Puiki galimybė jauniems Švedijos dizaineriams parodyti savo darbus sektoriaus lyderiams spalio mėnesį Vienoje surengtoje mugėje.

Skaityti daugiau >>

15/12/2015atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.