Nauji straipsniai


8 tips for online job hunting like a pro

The internet is an amazing tool when it comes to looking for a job. But it can also be confusing, with so much information and so many options making it difficult to know where to start. Before you know it, three hours have passed and you’re no closer to landing that dream job.

Skaityti daugiau >>

17/02/2017


Nuo praktikanto iki darbuotojo. Jaunimo garantijų iniciatyva padeda jaunai bulgarei rasti darbą savo srityje

Po 10 metų ekonomikos studijų Theodora Dobreva tikėjosi rasti darbą, tiesiogiai susijusį su jos išsilavinimu. Tačiau, baigusi ekonomikos ir finansų kontrolės bakalauro studijas, ji gavo du darbo pasiūlymus, kurie neturėjo nieko bendra su jos išsilavinimu.

Skaityti daugiau >>

17/02/2017


The 5 ‘S’ rules for writing a killer cover letter

Looking for a job can be time-consuming and sometimes a bit frustrating. It can be daunting to know that you applied for your dream job last week… but so did 300 other candidates! What’s the key to success?

Skaityti daugiau >>

10/02/2017


Suomijos mokytojams atsiveria galimybės Švedijoje

Bendradarbiavimas EURES tinkle padeda Suomijoje darbo ieškantiems kvalifikuotiems mokytojams atrasti naujų galimybių Švedijoje

Skaityti daugiau >>

10/02/2017


Saldus sėkmės skonis darbo ieškančią moterį atvedė iš Marselio į Liublianą

Prieš dvejus metus apsisprendusi pakeisti gyvenimą, konditerė Valerie Labat-Gest su EURES pagalba persikėlė iš Prancūzijos į Slovėniją, o dabar ruošiasi atidaryti savo parduotuvę Stambule.

Skaityti daugiau >>

03/02/2017


Pagalba jauniems švedams, norintiems pradėti karjerą Danijos apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų sektoriuje

Švedijos praktikantai, norintys įsidarbinti Danijos apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų sektoriuje, turėjo galimybę dalyvauti dviejų savaičių kursuose, surengtuose Oresundo regione įgyvendinant EURES tarpvalstybinio bendradarbiavimo iniciatyvą. Tai buvo bandomasis projektas, kuriuo siekta išsiaiškinti, kaip geriau susieti tai, ko mokoma per kursus, su tuo, ko pageidauja darbdaviai.

Skaityti daugiau >>

29/01/2017


Naujas darbas atveria platesnes perspektyvas Austrijoje įsidarbinusiai slovėnei

Ana-Marija Vratanar iš mažo Slovėnijos kaimelio ieškojo gero darbo savo šalyje, tačiau kartą pamatė skelbimą apie laisvą darbo vietą, kuris ją sudomino. Vietos užimtumo centre buvo siūlomas darbas šeimyniniame viešbutyje Austrijoje. „Aš pagalvojau – o kodėl gi ne?“ Tad ji susisiekė su Liublianoje įsikūrusiu EURES konsultantu Žarko Markovičiumi.

Skaityti daugiau >>

13/01/2017


Laimingų švenčių visiems

EURES norėtų jums palinkėti laimingų švenčių ir naujų galimybių kupinų Naujųjų metų. Jei Naujaisiais metais ketinate ieškoti naujo darbo, – nesvarbu, esate bedarbis, norite pokyčių ar domitės darbu naujoje kultūrinėje aplinkoje, – EURES tarnybos pasiruošusios jums padėti siekti savo tikslų.

Skaityti daugiau >>

20/12/2016


Nuo hobio iki verslo. Jaunimo garantijų iniciatyva padeda jaunai graikei įgyvendinti savo svajonę

Baigusi mokslus Aristea Zachari tris mėnesius nesėkmingai ieškojo darbo, tapo finansiškai priklausoma nuo tėvų ir ėmė nerimauti dėl savo ateities. Tad, vietos karjeros tarnyboje sužinojusi apie Jaunimo garantijų iniciatyvą, ji pasinaudojo galimybe joje dalyvauti ir įgyti kirpėjos kvalifikaciją.

Skaityti daugiau >>

16/12/2016


Internetiniai seminarai padeda žmonėms pritaikyti savo gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus Švedijos darbo rinkai

Jei norėtumėte dirbti gražioje šalyje, gamtos apsuptyje, kur rūpinamasi darbo ir gyvenimo pusiausvyra ir puoselėjamos meno ir dizaino tradicijos, tada turėtumėte rinktis būtent Švediją.

Skaityti daugiau >>

13/12/2016


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.