Nauji straipsniai


Sėkmė šypsosi drąsiems: prekiautojas automobiliais iš Rumunijos įsidarbina Švedijoje


Prancūzijos EURES tarnyba: Emploi Store padės lengviau susirasti darbą

Jei šiuo metu darbo neturite arba norite jį pakeisti, puikiai suprasite posakio „darbo paieškos jau savaime yra darbas“ prasmę. Ištisas valandas tenka praleisti internete ieškant įmonių, darbo skelbimų portalų, gyvenimo aprašymo šablonų, patarimų, kaip įsidarbinti... šį sąrašą būtų galima tęsti dar ilgai. Tai sunkus ir dažnai nuviliantis užsiėmimas, tačiau Prancūzijos EURES tarnyba sukūrė visai naują interneto svetainę, kuri visą sunkų darbą atliks už jus.

Skaityti daugiau >>

17/05/2017


Švedijos EURES tarnyba nori suteikti viltį scenaristams


„Kodėl norite čia dirbti?“. Gerai pasiruoškite atsakyti į klausimą, kurį jums neabejotinai užduos

Sudėtinga į šį klausimą atsakyti ir originaliai, ir tinkamai. Jeigu stengsitės pateikti atsakymą, kuriuo sąmoningai norėsite išsiskirti, jūsų atsakymas gali pasirodyti nenuoširdus. Jeigu stengsitės atsakyti aiškiai ir paprastai, tikriausiai būsite vienas iš daugelio tą patį sakančių kandidatų. Taigi, kaip pasiekti, kad jus įsimintų ir kartu vertintų rimtai?

Skaityti daugiau >>

03/05/2017


Viskas apie „Erasmus+“

„Erasmus+“ yra švietimui, mokymui, jaunimui ir sportui skirta Europos Komisijos programa. Nuo 2014 m. „Erasmus+“ programa pasinaudojo tūkstančiai jaunų žmonių ir organizacijų, kad praplėstų savo akiratį užsienyje, patobulintų įgūdžius (jauni žmonės) ir pakeltų darbuotojų kvalifikaciją (organizacijos). Šiame straipsnyje apžvelgiame kai kurias „Erasmus+“ teikiamas galimybes „Drop’pin@EURES“ užsiregistravusiems jauniems žmonėms ir organizacijoms.

Skaityti daugiau >>

25/04/2017


Darbas ar universitetas – ką rinktis Jums?

Priimti sprendimus dėl savo ateities niekada nebuvo lengva, ypač jei visas gyvenimas dar priešakyje ir Jūs baiminatės pasirinkti neteisingai. Vieną pirmųjų svarbių sprendimų daugybei jaunų žmonių teks priimti baigus mokyklą – ar stoti į universitetą, ar keliauti tiesiai į dirbančiųjų pasaulį? Tai – amžinas klausimas, į kurį nelengva atsakyti. Čia apibendriname keletą idėjų, kurios galbūt padės Jums priimti tinkamiausią sprendimą.

Skaityti daugiau >>

20/04/2017


Kaip darbo vieta atrodys 2050 m.?

Robotai, automatizuoti procesai ir nauji verslo modeliai jau atlieka svarbų vaidmenį darbo vietoje, todėl neabejotina, kad technologijos daro didelį poveikį mūsų darbo organizavimui. Tačiau ar galimos ateities įžvalgos? Kokių automatizacijos tendencijų galime tikėtis per artimiausius dešimtmečius?

Skaityti daugiau >>

13/04/2017


atsakomybės apribojimas.

Rubrikos „Tema…" straipsniuose EURES portalo skaitytojams pateikiama informacija apie aktualias temas ir tendencijas, jie skatinami svarstyti ir diskutuoti. Šie straipsniai nebūtinai atspindi Europos Komisijos nuomonę.