Ištyrinėkite Europos darbo rinką!

Raskite vieną iš 1,112,714 jūsų svajones atitinkančių darbo pasiūlymų ... Europoje!

Įsiliekite į EURES darbo rinką!

Jei susikursite savo EURES profilį ir pateiksite gyvenimo aprašymą internete, vienam iš 5,904 EURES tinkle registruotų darbdavių bus lengviau jus surasti.

Darbo ieškantys ispanai skuba sužinoti apie darbo galimybes Ispanijos ir Šiaurės šalių darbo dienos renginyje

Gruodžio 16 d. Madride surengtame Darbo dienų renginyje personalo samdos specialistai iš Švedijos, Danijos, Norvegijos, Suomijos ir Estijos atvyko į Ispaniją susitikti su žmonėmis, kurie norėtų persikelti į Šiaurės Europą. Beveik 800 žmonių užsiregistravo į renginį, kuriame buvo atstovaujama 24 organizacijoms, įskaitant tris darbdavius, pasirengusius įdarbintidarbuotojus per patį renginį.

Denmark Danija EURES Network EURES tinklas EURES Portal EURES Portal EURES best practice EURES best practice Employers Darbdaviai Estonia Estija Finland Suomija General managers General managers Healthcare and life science professionals Healthcare and life science professionals Hotel, catering and personal service staff Hotel, catering and personal service staff Job Days/Events Job Days/Events Jobseekers Darbo ieškantys asmenys Norway Norvegija Senior managers Senior managers Spain Ispanija Sweden Švedija

12/02/2016

Skaityti daugiau >>


"Jei norite pagalbininkų, kurie jus palaiko, turi gerų ryšių visose Europos šalyse ir iš tiesų gali padėti rasti darbą nemokamai, būtinai kreipkitės į EURES konsultantą!"

Viola de Carlo ,Italija