Warning
Dėl būtinų techninės priežiūros darbų EURES portalas neveiks nuo 12/08/2020 19:00 iki 13/08/2020 0:00 (Briuselio laiku). Atsiprašome už nepatogumus.

Announcement
Naujausios žinios - Europos Komisija priėmė gaires, kuriomis siekiama užtikrinti sezoninių darbuotojų apsaugą ES atsižvelgiant į koronaviruso pandemiją. Šiame dokumente nacionalinėms valdžios institucijoms, darbo inspekcijoms ir socialiniams partneriams pateikiamos gairės, kaip užtikrinti sezoninių darbuotojų teises, sveikatą ir saugą, ir pasirūpinti, kad sezoniniai darbuotojai žinotų savo teises. Daugiau informacijos rasite čia.

Announcement
EURES duomenų apsaugos pareiškimas ir konkrečios sąlygos atnaujinti 2020 06 09. Juos galite rasti čia.

Announcement
Nuo 2020 m. vasario 1 d. Jungtinė Karalystė nėra Europos Sąjungos narė. Tačiau pagal ES ir Jungtinės Karalystės susitarimą dėl išstojimo, laisvas darbuotojų judėjimas tarp Jungtinės Karalystės ir valstybių narių, įskaitant EURES paslaugų teikimą, ir toliau užtikrinamas pereinamuoju laikotarpiu, kuris, kaip numatyta šiuo metu, truks iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Darbas bet kurioje Europos šalyje

Ieškokite. Raskite. Susitarkite.

Trumpai tariant, EURES

Laisvas. Daugiakalbis. Žmonių tinklas

1994 m. įkurtas EURES yra Europos užimtumo tarnybų bendradarbiavimo tinklas, kurio paskirtis – padėti užtikrinti laisvą darbuotojų judėjimą. Tinklas deda daug pastangų siekdamas užtikrinti, kad Europos piliečiai turėtų vienodas galimybes, nepaisant kalbos barjerų, kultūrinių skirtumų, biurokratinių sunkumų, darbo teisės aktų įvairovės ir nepakankamo mokslo diplomų pripažinimo Europoje.

Pabrėžia

Tapk EURES nariu ar partneriu

Siekiant, kad EURES taptų veiksmingesnė ir efektyvesnė organizacija, skatinanti laisvą judėjimą ir gerinanti Europos darbo rinkos veikimą, ji buvo reformuota EURES reglamentu (ES) 2016/589.

Įsitraukite