Apie mus


EURES - tai bendradarbiavimo tinklas, kurio paskirtis - užtikrinti laisvą darbuotojų judėjimą 28 ES šalyse ir Šveicarijoje, Islandijoje, Lichtenšteine bei Norvegijoje.

Šį tinklą sudaro Europos koordinavimo centras (ECO), nacionaliniai koordinavimo centrai (NCO), EURES partneriai ir asocijuotieji EURES partneriai.

Partneriai į tinklą gali įtraukti valstybines užimtumo tarnybas (PES), privačias įdarbinimo tarnybas (PRES), profesines sąjungas, darbdavių organizacijas ir kitus atitinkamus darbo rinkos subjektus. Partneriai teikia informaciją, įdarbinimo ir samdymo paslaugas darbdaviams ir darbo ieškantiems asmenims, Europos ir nacionaliniai koordinavimo centrai prižiūri veiklos organizavimą atitinkamai Europos ir nacionaliniu lygmeniu.

Be to, EURES atlieka svarbų vaidmenį teikdamas konkrečią informaciją ir su įsidarbinimu susijusias paslaugas darbdaviams bei darbuotojams Europos pasienio regionuose.

EURES teikia savo paslaugas per portalą ir per maždaug 1000 EURES konsultantų tinklą, kurie kasdien bendrauja su darbo ieškančiais asmenimis ir darbdaviais visoje Europoje.