Kontaktai


Jei turite klausimų ar pastabų dėl EURES, portalo ar apskritai dėl darbų mobilumo, prašom kreiptis į mūsų pagalbos tarnybą.

Kita vertus, prieš tai padarydami žvilgtelėkite į „Pagalba ir parama" skyrelį ir patikrinkite, ar jame jau nėra pateikta atsakymo į jūsų klausimą.

Į jūsų klausimus atsakys anglų, vokiečių arba prancūzų kalbomis.

Telefonu
Skambinkite mūsų nemokamu telefonu
00800 4080 4080 (tik iš laidinių telefonų)
Jei iš savo telefono negalite paskambinti nemokamu numeriu, skambinkite telefonu +352 42 44 87. Atminkite, kad skambutis kainuos tiek, kiek įprastas skambutis į Liuksemburgą
Pokalbiu arba Skype
Į mūsų pagalbos tarnybą taip pat galite kreiptis per interneto pokalbių ar „Skype" programą (paslauga nemokama). Jei skambinate per programą „Skype", nepamirškite įsijungti kompiuterio mikrofoną ir garsiakalbius.
Elektroniniu paštu
Galima rašyti bet kuria oficialiąja Europos Sąjungos (EEE) šalies kalba; atsakymus gausite ta pačia kalba. Tačiau jei jums tinka atsakymai anglų, prancūzų ar vokiečių kalba, atsakymus gausite greičiau.

Siųsti žinutę EURES pagalbos tarnybai

Pagalba & aptarnavimas

Pirmadienis - Penktadienis
08:30-18:00
(Vidurio Europos laiku)

Į jūsų klausimus atsakys anglų, vokiečių arba prancūzų kalbomis.


Turite klausimų apie ES? Jums gali padėti „Europe Direct"

Išsikeliu gyventi į kitą Europos šalį. Kaip gauti leidimą nuolat joje gyventi? Kokios yra tarptinklinio mobiliojo ryšio įkainių taisyklės? Kokios teisės man garantuotos, jeigu atšaukiamas mano skrydis? Kokių ES dotacijų gali prašyti mano organizacija? Šių ir kitų klausimų klauskite centrinės informacijos tarnybos „Europe Direct".

Ar jums reikia informacijos?