Skip to main content
Europos Komisijos logotipas
EURES

Darbo ieškantys asmenys

Įsiliekite į EURES darbo rinką!

Jei susikursite savo EURES profilį ir pateiksite gyvenimo aprašymą internete, vienam iš daugiau nei 4,000 EURES tinkle registruotų darbdavių bus lengviau jus surasti.

Nurodymai ir patarimai

Jei ketinate pradėti profesinę karjerą, rasti naują darbą ar galimybę mokytis kitoje Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyje ir (arba) Šveicarijoje, skaitykite tolesniuose skyriuose pateiktą informaciją ir naudokitės atitinkamomis nuorodomis.

EURES Targeted Mobility Schemes

Ar jums sunku rasti darbą arba galimybę mokytis savo šalyje?
Ar norėdami dirbti užsienyje susidūrėte su kliūtimis ir nežinote, kaip jas įveikti?

Europass

„Europass“ yra nemokamas internetinių priemonių ir informacijos rinkinys, padedantis kiekviename mokymosi ir tobulėjimo etape.

Paskutinės EURES naujienos ieškantiems darbo

Naujienų straipsnis |

Nesvarbu, ar pokalbiuose dėl darbo jau teko dalyvauti daug kartų, ar darbo pasaulyje dar tik žengiate pirmuosius žingsnius, EURES svetainėje pateikėme keletą naudingų patarimų, kaip pagerinti savo galimybes įsidarbinti.

Naujienų straipsnis |

Domitės karjera, bet neapsisprendžiate, ar stoti į universitetą? Daug pramonės įmonių pradeda kreipti dėmesį ne į diplomą, bet į praktinius įgūdžius. Susipažinkite su mūsų 8 geriausiomis darbo galimybėmis, kurioms nereikia brangios studentų paskolos!

Būsimi renginiai

Informacinės dienos
  • Tik internetu
Susijęs su
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working
Informacinės dienos
  • Tik internetu
Susijęs su
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working