Skip to main content
EURES logo
EURES

Strona główna

Uwaga

Z powodu niezbędnych prac konserwacyjnych portal EURES nie będzie dostępny od 28/01/2022 18:30 do 29/01/2022 00:00 (czasu brukselskiego). 

Przepraszamy za niedogodności.
Praca w dowolnym miejscu w Europie

Wyszukaj. Znajdź. Dopasuj

Znajdź pracę

Fakty i Liczby

3 miliony
Oferty pracy na portalu EURES
800 tys
CV na portalu EURES
4 tys
Pracodawcy zarejestrowani na portalu EURES

EURES w pigułce

EURES - 25 lat sukcesu

Wolny. Wielojęzyczny. Sieć ludzka

EURES, który rozpoczął działalność w 1994 r., jest europejską siecią współpracy służb zatrudnienia mającą na celu ułatwianie swobodnego przepływu pracowników. Sieć zawsze dążyła do zapewnienia, aby Europejczycy mogli korzystać z równych szans, pomimo istnienia barier językowych, różnic kulturowych, wyzwań biurokratycznych, zróżnicowanych przepisów prawa pracy oraz nieuznawania świadectw edukacyjnych w różnych krajach Europy.

Najnowsze wiadomości

News article |

In the summer of 2020, Tomáš and his girlfriend Lívia were eager to work abroad in the Netherlands, but were unsure how to make this a reality. The EURES network connected them with Dutch agency Flexible Human Services, who were able to help.

Artykuł prasowy |

Podczas pandemii temat dobrostanu zyskał na popularności, ponieważ pracownicy na całym świecie, pracując z domu, odkrywali nową wersję równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Zapoznaj się z naszymi pięcioma najważniejszymi poradami, jak zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników po kryzysie.

Zostań członkiem lub partnerem EURES

Pomóż uczynić EURES silniejszym i skuteczniejszym!

Ciesz się wszystkimi korzyściami!