• Üritused

Uudised


Tere tulemast uudiste jaotisse. Klõpsa vasakpoolsel menüül, et otsida töökohtade ja liikuvuse kohta viimaseid uudiseid, samuti infolehti „EURES ja Sina" või loe viimast päevateemalist artiklit allpool.

EURESe 25. aastapäeva pidustuste raames paluti tööandjail jagada oma EURESe lugusid, vastutasuks võimalus võita toredaid auhindu. Järgmiste kuude jooksul esitleme võitjaid ja nende kogemusi.
Picture

Mida tähendab liikumisvabadus tööandjatele: R2M Solution

EURESe 25. aastapäeva pidustuste raames paluti tööandjail jagada oma EURESe lugusid, vastutasuks võimalus võita toredaid auhindu. Järgmiste kuude jooksul esitleme võitjaid ja nende kogemusi.

 

Mida tähendab liikumisvabadus sinu ettevõttele?

Seda küsiti konkursil #EURES25 osalenud tööandjatelt kogu Euroopast. Tööandjatel paluti saata foto, mis illustreerib seda, mida liikumisvabadus nende ettevõttele tähendab. Auhindade seas olid 500eurosed vautšerid.

Paljud tööandjad esitasid ka täiendavaid tekstilõike, milles nad kirjeldasid, kuidas EURESe programmid, nt Euroopa (veebipõhised) tööpäevad, „Sinu esimene EURESe töökoht“ ja Reactivate on aidanud nende ettevõttel liikumisvabadusest kasu saada, toetades kandidaatide värbamist kogu Euroopa Liidust.

Kolm konkursi võitjat kuulutati välja 30. jaanuaril EURESe 25. aastapäeva auhinnatseremoonial Brüsselis. Esimene võitjatest oli R2M Solution – konsultatsioonifirma, millel on Euroopas neli filiaali. Siin on ettevõtte lugu.

 


Tööandja nimi:
R2M Solution

Profiil:
R2M Solution on 2012. aastal Itaalias asutatud Euroopa uuringu- ja konsultatsioonifirma. Sestpeale on ettevõte kasvanud ning sel on neljas riigis üle 50 töötaja. R2M meeskond on rahvusvaheline ja mõni töötaja on kasutanud ka Euroopa Liidu tööalase liikuvuse kava Reactivate mis aitab üle 35-aastastel tööotsijatel teises ELi liikmesriigis tööd leida.

Osalemine konkursil
 #EURES25 konkursile esitas R2M ülaloleva foto koos järgmise tekstiga:

Arvake ära, mitu rahvust on siin esindatud?
See on pilt minu ettevõttest – R2M Solution – 18. detsembril 2019 Itaalias Pavias peetud jõulukoosoleku ajal.

R2M – Research to Market – on 2012. aastal asutatud valdkonnaülene integreeritud konsultatsioonifirma, mille töötajate arv Itaalias, Hispaanias, Prantsusmaal ja Ühendkuningriigis asuvas neljas filiaalis on kasvanud 50ni ja milles on esindatud üle 14 rahvuse (Itaalia, Prantsusmaa, Hispaania, USA, Brasiilia, Venetsueela, Madalmaad, Argentiina, Egiptus, India, Portugal, Ühendkuningriik, Iisrael ja Hiina).

Oleme tihedalt kaasatud EL teadus- ja innovatsioonialasesse koostööprojekti, seega on „liikumisvabadus“ üks ettevõtte põhiväärtustest. Kaks töötajat on juba kandideerinud ja saanud kasu ELi liikuvuskavast Reactivate.

Esitaja: Régis Decorme, R2M Solutioni Prantsuse filiaali juhtpartner

 

Tööotsijatele korraldati sarnane konkurss, innustades neid oma EURESe lugu jagama. Auhindade seas on 500 eurot maksev keelekursus ja tööalase konkurentsivõime koolitus.

Jälgige lähikuudel EURESe portaali, et lugeda artikleid kolmest võitnud tööotsijast ja ka teisest kahest võitnud tööandjast.

 

Konkurss #EURES25 oli osa käimasolevast kampaaniast, millega edendatakse ja tähistatakse EURESe 25. aastapäeva. 1994. aastal asutatud EURES hõlmab 32 riiki ja selles töötab üle 1000 nõustaja. Praegu on EURESe tööalase liikuvuse portaalis registreeritud üle 3 miljoni tööpakkumise ja 15 800 tööandjat.

Järgmist veerandsajandit silmas pidades on võrgustiku eesmärk tagada, et paljud võimalikud tööotsijad ja tööandjad oleksid teadlikud EURESest, selle tegevusest ning elumuutuste ja värbamisprotsessi ajal pakutavast abist.

 

Seotud lingid:

R2M Solution

Reactivate

EURESe tööalase liikuvuse portaal

 

Lisateave:

Euroopa tööhõivepäevad

Drop’pin@EURES

EURESe nõustajad

Elamine ja töötamine EURESe riikides

EURESe töökohtade andmebaas

EURESe teenused tööandjatele

EURESe ürituste kalender

Eelseisvad veebiüritused

EURES Facebookis

EURES Twitteris

EURES LinkedInis

 

NB! EURES ega Euroopa Komisjon ei toeta ühtki eespool nimetatud kolmanda isiku veebilehte.

08/01/2021