• Üritused

Uudised


Uudise otsimine

Viis pandeemiaaegset muudatust, mis jäävad püsima


Uus leping kaitseb ELi kodanikke Ühendkuningriigis ja vastupidi


Algab EURESe hooajatöö kampaania


Neli nõuannet, kuidas tervitada COVID-19 pandeemia järel töökohta naasvaid töötajaid


Euroopa Liit käivitab uue kava Euroopa VKEde toetuseks


Neli tegevusala, mille töökohti vajatakse COVID-19 pandeemia tulemusel eriti palju

COVID-19 pandeemia on oluliselt häirinud ja seganud tööturgu. Mõni tegevusala on kriisis kannatanud, mõni on saanud hoogu juurde. Siin on meie ülevaade neljast tegevusalast, mille töökohti vajatakse pärast pandeemiat kõige rohkem.

Loe lähemalt >>

19/02/2021


Töömaailm – õpetajad

Cedefop on tulevaste tööhõivesuundumuste analüüsi põhjal koostanud oskuste prognoosi, mis annab aimu sellest, kuidas võiks töömaailm välja näha 10 aasta pärast. Artiklisari keskendub teatud elukutsete võimalikele probleemidele ja muutustele tänasest kuni 2030. aastani.

Loe lähemalt >>

29/01/2021


Minu EURESe lugu: Pedro Miguel

EURESe 25. aastapäeva pidustuste raames paluti tööotsijail jagada oma EURESe lugusid, vastutasuks võimalus võita toredaid auhindu. Järgnevate kuude jooksul esitleme võitjaid ja nende kogemusi.

Loe lähemalt >>

15/01/2021


Minu EURESe lugu: Edvinas Ulinskas


Pöördute Poolasse tagasi? EURES aitab


vastutusest loobumine

Artiklite eesmärk on anda EURESe portaali külastajatele teavet päevakajaliste teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelusid ja debatte. Nende sisu ei kajasta tingimata Euroopa Tööjõuamet (ELA) ega Euroopa Komisjoni seisukohti. Lisaks EURES ega ELA ei toeta ühtki eespool nimetatud kolmanda isiku veebilehte.