Uudised


Oled 35-aastane või vanem? Töötu? Liikuvuskava „Reactivate“ annab su karjäärile uue elu

Välismaal töötamine võib olla pikemaajaline lahendus mitte üksnes äsja kooli lõpetanuile. Euroopa Liidu tööalase liikuvuse kava „Reactivate“ eesmärk on toetada vanemaid töötajaid, kes soovivad avardada oma väljavaadet.
Picture

Liikuvuskava „Reactivate“ on suunatud lühi- ja pikaajalistele töötutele, samuti neile, kes soovivad alustada tööelu teises riigis, olenemata haridustasemest ja varasemast töökogemusest.

 

See on 18–35-aastastele pakutava Euroopa Liidu sisese tööalase liikuvuse kavaSinu esimene EURESe töökoht jätk. „Reactivate“ on suunatud 35-aastastele ja vanematele, kes soovivad siirduda tööle teise ELi liikmesriiki või kasutada seal koolitus- või õpipoisiõppe võimalusi.

 

Kava pakub värbamisel ning tööandjate ja tööotsijate kokkuviimisel kohandatud tuge, sh rahalist toetust keeleõppe, kvalifikatsioonitõendite ja perega välismaale siirdumise kulude hüvitamiseks.

 

„Reactivate“ aitab üksikisikuid ja tööandjaid, eelkõige väike- ja kesksuuri ettevõtteid.  Ettevõtted saavad abi teistest riikidest töötajate otsimisel tööjõu nappusega töökohtadele, samuti pakutakse tuge tööpakkumiste haldamisel ja sobivate kandidaatide leidmisel Euroopa Liidust. Väikeettevõtted saavad ka rahalist tuge, et aidata äsja värvatud töötajatel uude kohta sisse elada.

 

Kas oled huvitatud? Kui soovid uurida, kas su ettevõte vastab „Reactivate“ teenuste ja toetuste kasutamise tingimustele, ning tutvuda kontaktandmetega, mine leheleeures.europa.eu ja klõpsa kodulehe paremas nurgas lingil „Reactivate“.

 

Kava on suunatud kõigi ELi liikmesriikide tööotsijatele ja tööandjatele.  Otseteenused ei pruugi olla kõigis liikmesriikides kättesaadavad, ent kava „Reactivate“ tööhõiveteenuseid võivad kasutada iga liikmesriigi tööotsijad ja tööandjad.

 

Ühendades kogu ELi tööotsijaid ja tööandjaid, võib kava „Reactivate“ aidata sul leida tööd, mida oled otsinud, ning tugevdab ELi ettevõtete konkurentsivõimet.

 

Seotud lingid

Reactivate

„Sinu esimene EURESe töökoht“

Reactivate - suunatud tööalase liikuvuse kava (infoleht)

Reactivate - suunatud tööalase liikuvuse kava (infoleht)

 

 

Lisateave

 

EURESe nõustajad

 

Töö- ja elamistingimused EURESe riikides

 

EURESe töökohtade andmebaas

 

EURESe teenused tööandjatele

 

EURESe ürituste kalender

 

Eelseisvad veebiüritused

 

EURES Facebookis

 

EURES Twitteris

 

EURES LinkedInis

 

EURES Google+ kaudu

 

NB! EURES ega Euroopa Komisjon ei toeta ühtki eespool mainitud kolmanda isiku veebilehte.

27/07/2017

<< Tagasi uudisteloendisse
 
vastutusest loobumine

"Fookuses" artiklite eesmärk on anda EURESe portaali külastajatele teavet päevakajaliste teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelusid ja debatte. Artiklid ei kajasta tingimata Euroopa Komisjoni seisukohti.