Uudised


5 apps for a more effective workday


Saage tuttavaks EURESe Hispaania meeskonnaga!


300 väike- ja kesksuurt ettevõtet vahetavad edukalt töötajaid


Vabaühenduste värbamisprotsess: kuidas tunda ära sobiv töötaja?

Mõte vabaühenduses töötamisest meeldib paljudele inimestele, seepärast on vabadele töökohtadele alati palju kandidaate. Kuidas leida paljude võimalike töötajate seast oma vabaühenduse edasiarendamiseks õige inimene?

Loe lähemalt >>

11/07/2017


Hispaania IT-spetsialist tegi uue alguse Saksamaal


Vabaühendused: mis, miks ja kuidas?

Oled ilmselt märganud mõistet „vabaühendus“ EURESe veebilehel, keskkonnas Drop’pin@EURES ja muudel tööteemalistel veebilehtedel. Mis on vabaühendused, miks peaksid tahtma selles töötada ja kust saada lisateavet?

Loe lähemalt >>

04/07/2017


Slovakkia töömess paistis silma kvaliteedi ja kvantiteediga


Nõuanded ettevõtlusega alustamiseks – liitu mänguga!

Ettevõtluse alustamiseks on vaja võistlushimu ning sel on mõndagi ühist võiduka spordimeeskonna juhtimisega. Nii et seame vaimu valmis!

Loe lähemalt >>

27/06/2017


Töömessid – kasuta oma aega otstarbekalt

Leidsid töömessi, mida sooviksid külastada, ja registreerusid (kui see oli vajalik). Mida teha järgmiseks? Lihtsalt kohale ilmumisest ei piisa – et saada messikülastusest kasu ja kasutada oma aega arukalt, on hea mõte end veidi ette valmistada.

Loe lähemalt >>

22/06/2017


Rootsi kutsub Kreeka tervishoiutöötajaid Skandinaaviasse

Edukas tööhõivelahendus julgustab tervishoiutöötajaid tulema Kreekast Rootsisse Ateenas ja Thessalonikis toimub kaks korda aastas Rootsi nädal, viimati aprillis. Kahe riigi koostööl on pikk ajalugu.

Loe lähemalt >>

20/06/2017


vastutusest loobumine

"Fookuses" artiklite eesmärk on anda EURESe portaali külastajatele teavet päevakajaliste teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelusid ja debatte. Artiklid ei kajasta tingimata Euroopa Komisjoni seisukohti.