Uudised


Why are cultural differences an asset for a company?


Ideaalne sobivus: itaallannast farmaatsiaspetsialist tunneb end Rootsis nagu kodus


Eesti keskkonnaspetsialist naudib uut elu Göteborgis

Eestist pärit Merit Kaal laiendab silmaringi tänu uuele töökohale Rootsis – ning julgustab ka teisi tööotsijaid töötama välismaal.

Loe lähemalt >>

11/10/2017


Praktika 5 suurt eelist

Jonna Dromberg (22) töötab praktikandina ettevõtte CupoNation Soome filiaalis. Olles äsja saanud praktikandiks, nimetab ta praktika 5 suurt eelist.

Loe lähemalt >>

06/10/2017


Märgi kalendrisse: Euroopa kutseoskuste nädal

Tähelepanu, kõik algajad kondiitrid, müügijuhid ja programmeerijad! Ükskõik, kas oled alles tööellu astumas või unistad karjäärimuutusest – sel sügisel avaneb sul võimalus täpsemalt uurida, mis väljaõpet unistuste töö saamiseks vajad, isegi kui sa ei ole veel kindel, millist karjäärirada valida.

Loe lähemalt >>

05/10/2017


5 nõuannet CV ühtlustamiseks

Olenemata sellest, kas nimetate seda dokumenti CVks, elulookirjelduseks või resümeeks, on sellel selge eesmärk: kirjeldada teid ja teie teadmisi ja oskusi ning veenda värbajat, et te olete väärt osalema töövestlusel. Selle kohta, milline on ideaalne CV, milliseid andmeid see peaks sisaldama ja milline ülesehitus peaks CV-l olema, on olemas väga erinevaid seisukohti. Nende kordamise asemel käsitleme järgmisena mõningaid üldisi küsimusi, et aidata teil oma CVd sujuvamaks muuta.

Loe lähemalt >>

27/09/2017


Kas otsid maailma parimat seiklust? Lapimaa kutsub sind!

Kas otsid uut töökohta, mis pakuks midagi enamat? Võib-olla unistad ametist, mis pakub põnevust ja seiklusi? Või igatsed töökohta, mis on tavapärasest erinev või lausa ainulaadne? Kui see huvitab sind, siis loe edasi!

Loe lähemalt >>

21/09/2017


Viis soovitust, kuidas elavdada töökohta

Iga ettevõtte või organisatsiooni südameks on selle töötajad. Olenemata sellest, kas töötajaid on kaks või kakssada, on just töötajad need, kes aitavad ettevõtet edasi viia ning eesmärke saavutada. Kuigi vahel võib olla keerukas leida tasakaalu töötajate rahulolu ning ettevõtte vajaduste ja soovide vahel – ning kõiki soove alati täita on võimatu –, toome mõne soovituse, kuidas elavdada töökohta.

Loe lähemalt >>

19/09/2017


Algatus „Sinu esimene EURESe töökoht“ aitab noorel poolakal saada osa Itaalia elust

25-aastane poolakas Maciej Słowikowski elas Londoni südalinnas ja töötas seal populaarses bistroos peakokana. Seda seni, kuni ta end mõne kuu eest EURESes registreeris ja alustas täielikku elumuutust.

Loe lähemalt >>

14/09/2017


Algatus „Sinu esimene EURESe töökoht“: mis kasu noored sellest saavad?

2012. aastal katseprojektina käivitatud algatus „Sinu esimene EURESe töökoht“ on sihipärane tööalase liikuvuse kava, mis aitab ELi andekatel noortel tööotsijatel leida töövõimalusi ettevõtetes ja organisatsioonides üle kogu Euroopa.

Loe lähemalt >>

13/09/2017


vastutusest loobumine

"Fookuses" artiklite eesmärk on anda EURESe portaali külastajatele teavet päevakajaliste teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelusid ja debatte. Artiklid ei kajasta tingimata Euroopa Komisjoni seisukohti.