Uudised


Töömessid – kasuta oma aega otstarbekalt

Leidsid töömessi, mida sooviksid külastada, ja registreerusid (kui see oli vajalik). Mida teha järgmiseks? Lihtsalt kohale ilmumisest ei piisa – et saada messikülastusest kasu ja kasutada oma aega arukalt, on hea mõte end veidi ette valmistada.

Loe lähemalt >>

22/06/2017


Rootsi kutsub Kreeka tervishoiutöötajaid Skandinaaviasse

Edukas tööhõivelahendus julgustab tervishoiutöötajaid tulema Kreekast Rootsisse Ateenas ja Thessalonikis toimub kaks korda aastas Rootsi nädal, viimati aprillis. Kahe riigi koostööl on pikk ajalugu.

Loe lähemalt >>

20/06/2017


Töömess kõigest hiireklõpsu kaugusel: Iirimaa veebipõhine Euroopa tööhõivepäev ühendab IT-talente kogu Euroopast


Euroopa Sotsiaalfondist (ESF)

Aastatel 2007–2014 leidis Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) toel töö ligikaudu 10 miljonit eurooplast. Sel aastal tähistab sotsiaalfond oma 60. aastapäeva ja meie arvates on õige hetk tutvustada lähemalt fondi tööd, pakutavaid toetusi ja osalemisvõimalusi.

Loe lähemalt >>

13/06/2017


Võrgustikutöö juhised

Võrgustikutöö tähendab sidemete loomist, enese tutvustamist ja juurdepääsu võimalustele, mida ei pruugi tavalise veebitööotsingu käigus ette tulla. Võrgustikutöö üritusel osaledes tuleb seega arvestada mitut aspekti. Seetõttu oleme jaganud protsessi kolmeks põhietapiks, et võiksite ette valmistuda, aega targalt kasutada ja saada üritusest võimalikult palju kasu.

Loe lähemalt >>

08/06/2017


Kojutulek: Poolasse tagasipöördumine on lihtsam kui enne

Inimestel on loomupärane soov reisida, siirduda mujale ja otsida uut. Tuleb tunnistada, et üleilmastuva maailmaga on kaasnenud vajadus pidevalt tegutseda. Samas on hiljuti alanud vastupidine nähtus. Tuleb välja, et praegu on üha rohkem välismaal elavaid poolakaid hakanud plaanima kodumaale naasmist. Ligikaudu 15 aastat tagasi suundus arvukalt poolakaid tööle välismaale, nüüd otsivad nad tööd jälle kodumaal. Varem oli küsimus, miks minna. Nüüd on küsimus ainult selles, millal …

Loe lähemalt >>

07/06/2017


Actiris jagab Brüsselis programmi „Sinu esimese EURESe töökoht“ teemal head uudist

2016. aasta detsembris korraldasid Actirise EURESe koostööpartnerid Brüsseli tänavatel ürituse, et edendada tööalase liikuvuse programmi „Sinu esimene EURESe töökoht“. Actiris International on Brüsseli riikliku tööturuasutuse Actirise – kes on üks EURESe eesmärke toetavatest partneritest – rahvusvaheline haru.

Loe lähemalt >>

01/06/2017


Miks on tutvusvõrgustiku moodustamine kasulik?

Oskused ja kogemused on eduka karjääri lahutamatu osa. Ent tänapäeva maailmas, kus tööalane konkurents üha tiheneb, muutub üha olulisemaks ütlus, et tähtsad ei ole oskused, vaid tutvused. Tutvusvõrgustik võib anda konkurentsieelise ja leida ootamatuid võimalusi.

Loe lähemalt >>

30/05/2017


Investing in Europe’s youth is investing in Europe’s future

As former US President John F. Kennedy once said, “The future promise of any nation can be directly measured by the present prospects of its youth.” Kennedy may have been talking about the United States, but the sentiment is one that can be applied to any EU Member State and the future of Europe as a whole. With the European Commission recently reaffirming its commitment to investing in young people, we look at why this is such an important issue, why investing in Europe’s youth is investing in Europe’s future and how your business or organisation can get involved.

Loe lähemalt >>

24/05/2017


Julgete päralt on maailm: rumeenlasest automüügimees Rootsis

Alati võib alustada uut tööelu välismaal – see on ka Nicolae Cazanescu veendumus. Pärast 17 aastat autoremonditöid tundis Nicolae, et vajab veidi värskendust. Ta pöördus EURESe Rumeenia esindusse ja palus abi välistööturu otsinguis. Kõigest kahe kuu möödudes võib ta juba jagada oma uue elu kogemusi.

Loe lähemalt >>

23/05/2017


vastutusest loobumine

"Fookuses" artiklite eesmärk on anda EURESe portaali külastajatele teavet päevakajaliste teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelusid ja debatte. Artiklid ei kajasta tingimata Euroopa Komisjoni seisukohti.