Uudised


Kõik programmi „Erasmus+“ kohta


Endine Horvaatia meediatöötaja leidis oma suhtlusoskusele rakenduse Saksamaal


Mida eelistad, kas minna tööle või ülikooli?

Tuleviku kohta otsuste tegemine ei ole lihtne, eriti kui elu on alles ees ja kardad valida väära tee. Kui noor lõpetab kooli, seisab ta silmitsi esimese suure valikuga: kas minna ülikooli või sukelduda kohe tööellu? See on olnud alati raske valik ning lihtsat vastust ei ole. Oleme koondanud siia mõned tähelepanekud, mis ehk aitavad sul teha õige otsuse.

Loe lähemalt >>

20/04/2017


Millised on töökohad 2050. aastal?

Robotite, automaatika ja uute ärimudelite tähtsus töömaailmas on juba suur ning on kindel, et uus tehnoloogia mõjutab meie tööd väga palju. Milline võiks välja näha töömaailma tulevik? Kuidas muudab üha suurenev automaatika tööd järgmistel aastakümnetel?

Loe lähemalt >>

13/04/2017


Põhjus ei ole minus, vaid teis: kuidas käituda kandideerimisel eitava vastuse saamisel

Seda on juhtunud meie kõigiga. Oled koostanud suurepärase CV, kirjutanud täiusliku kaaskirja, hiilanud töövestlusel, oodanud hinge kinni pidades telefonikõnet või e-kirja ja ... saanud vastuseks „tänan, ei“. Kui sul vedas ja üldse vastati.

Loe lähemalt >>

11/04/2017


8 tips for building a great website for your organisation

A great website has become the heart of any business or organisation in our modern world. Whether you’re building one from scratch or want to improve an existing one, there are some essential decisions to be made before you begin…

Loe lähemalt >>

05/04/2017


Idufirmasid abistav Ungari-Austria EURESe partnerlus

Tööviisid on muutumas, sest paljud traditsioonilised töökohad loovutavad koha uutele tehnoloogiatele ning üha rohkem ettevõtteid eelistavad tavapärasele töösuhtele lepingulist tööd. Sellepärast kohandab ka EURES tööotsijate abistamise viise.

Loe lähemalt >>

04/04/2017


Õpingud, koolitus või töö välismaal – mida ma pean teadma?

Üks Euroopa Liidu kodanikuks olemise suur eelis on vabadus siirduda teise liikmesriiki töötama või õppima. See on ahvatlev võimalus, mida igal aastal kasutavad oma silmaringi laiendamiseks tuhanded noored. Sellepärast olemegi koostanud olulised nõuanded juhuks, kui tahate astuda selle otsustava sammu ja haarata mõnest välismaal pakutavast võimalusest.

Loe lähemalt >>

29/03/2017


Noortegarantii kava aitab tööotsijal leida töökoha teabevahetuse valdkonnas


Mis on kutseharidus ja -koolitus ning miks on see sinu jaoks oluline?


vastutusest loobumine

"Fookuses" artiklite eesmärk on anda EURESe portaali külastajatele teavet päevakajaliste teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelusid ja debatte. Artiklid ei kajasta tingimata Euroopa Komisjoni seisukohti.