Uudised


Kas otsid maailma parimat seiklust? Lapimaa kutsub sind!

Kas otsid uut töökohta, mis pakuks midagi enamat? Võib-olla unistad ametist, mis pakub põnevust ja seiklusi? Või igatsed töökohta, mis on tavapärasest erinev või lausa ainulaadne? Kui see huvitab sind, siis loe edasi!

Loe lähemalt >>

21/09/2017


Viis soovitust, kuidas elavdada töökohta

Iga ettevõtte või organisatsiooni südameks on selle töötajad. Olenemata sellest, kas töötajaid on kaks või kakssada, on just töötajad need, kes aitavad ettevõtet edasi viia ning eesmärke saavutada. Kuigi vahel võib olla keerukas leida tasakaalu töötajate rahulolu ning ettevõtte vajaduste ja soovide vahel – ning kõiki soove alati täita on võimatu –, toome mõne soovituse, kuidas elavdada töökohta.

Loe lähemalt >>

19/09/2017


Algatus „Sinu esimene EURESe töökoht“ aitab noorel poolakal saada osa Itaalia elust

25-aastane poolakas Maciej Słowikowski elas Londoni südalinnas ja töötas seal populaarses bistroos peakokana. Seda seni, kuni ta end mõne kuu eest EURESes registreeris ja alustas täielikku elumuutust.

Loe lähemalt >>

14/09/2017


Algatus „Sinu esimene EURESe töökoht“: mis kasu noored sellest saavad?

2012. aastal katseprojektina käivitatud algatus „Sinu esimene EURESe töökoht“ on sihipärane tööalase liikuvuse kava, mis aitab ELi andekatel noortel tööotsijatel leida töövõimalusi ettevõtetes ja organisatsioonides üle kogu Euroopa.

Loe lähemalt >>

13/09/2017


EURESe Poola esindus aitab 26 tööotsijal välismaal töö leida


Algatus „Sinu esimene EURESe töökoht“ – mis kasu on sellest organisatsioonidele?Algatus „Sinu esimene EURESe töökoht“ – mis kasu on sellest organisatsioonidele?


Tänu õigesti ajastatud sooviavaldusele saab Kreeka administraator töökoha Saksamaal


In the spotlight: The European Alliance for Apprenticeships

The European Alliance for Apprenticeships (EAfA) recently held a high-level event in Malta to celebrate its achievements over the last four years and to look to the future. We thought it would be a good time to look a little more closely at this unique partnership and how businesses and organisations throughout Europe can yet be involved.

Loe lähemalt >>

02/08/2017


Prantsuse giid suundub veebipõhise tööhõivepäeva järel Portugali saartele


5 tips when looking for traineeships

Get a head start on the “competition” when on the lookout for traineeships.

Loe lähemalt >>

28/07/2017


vastutusest loobumine

"Fookuses" artiklite eesmärk on anda EURESe portaali külastajatele teavet päevakajaliste teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelusid ja debatte. Artiklid ei kajasta tingimata Euroopa Komisjoni seisukohti.