Uudised


How can businesses and organisations stay relevant in our fast-paced world?

The world is changing rapidly. The third industrial revolution, which began in the 1960s and saw electronics, IT and automated production become an integral part of our lives, has recently given way to a new age of technological advancements.

Loe lähemalt >>

23/02/2017


8 tips for online job hunting like a pro

The internet is an amazing tool when it comes to looking for a job. But it can also be confusing, with so much information and so many options making it difficult to know where to start. Before you know it, three hours have passed and you’re no closer to landing that dream job.

Loe lähemalt >>

17/02/2017


Praktikandist töötajaks – noortegarantii aitab noorel bulgaarlannal leida erialase töö

Theodora Dobreva lootis, et pärast 10 semestrit majandusõpinguid leiab ta erialase töökoha. Ta lõpetas ülikooli majanduse ja finantskontrolli bakalaureusekraadiga, kuid kumbki saadud tööpakkumine ei olnud erialane.

Loe lähemalt >>

17/02/2017


The 5 ‘S’ rules for writing a killer cover letter

Looking for a job can be time-consuming and sometimes a bit frustrating. It can be daunting to know that you applied for your dream job last week… but so did 300 other candidates! What’s the key to success?

Loe lähemalt >>

10/02/2017


Soome õpetajatele avanevad Rootsis töövõimalused

Tänu EURESe võrgustikus tehtavale koostööle leiavad Soomes tööd otsivad kvalifitseeritud õpetajad Rootsis uusi võimalusi.

Loe lähemalt >>

10/02/2017


Magus edu viib tööotsija Marseille'st Ljubljanasse

Kaks aastat pärast selle otsustava sammu astumist ja kolimist EURESe abiga Prantsusmaalt Sloveeniasse valmistub Valerie Labat-Gest omaenda poe avamiseks Istanbulis.

Loe lähemalt >>

03/02/2017


Noorte rootslaste toetamine karjääri arendamisel Taani majutussektoris

Taani majutussektorist huvitatud Rootsi praktikante motiveeris kahenädalane kursus, mida pakuti EURESe piiriülese koostöö kaudu Øresundi piirkonnas. See korraldati katseuuringuna, et tagada tihe seos kursusel õpitu ja tööandjate vajaduste vahel.

Loe lähemalt >>

29/01/2017


Uus töökoht Austrias avardab Sloveenia tööotsija maailma

Sloveenia väikekülast pärit Ana-Marija Vratanar otsis head töökohta koduriigis, kuni märkas huvitavat töökuulutust. Kohaliku tööhõiveameti kaudu otsiti töötajat Austria perehotelli. „Mõtlesin, et võiks ju proovida.“ Nii võttis ta ühendust Ljubljanas tegutseva EURESe nõustaja Žarko Markovičiga.

Loe lähemalt >>

13/01/2017


Head jõulusoovid kõigile

EURES soovib häid jõule ja uutest võimalustest tulvil uut aastat. Kui otsustad uuel aastal otsida uut töökohta, kui oled töötu, vajad elumuutust või soovid töötada teistsuguses kultuuris, saad EURESelt plaanide teostamisel tuge.

Loe lähemalt >>

20/12/2016


Harrastusest äritegevuseks – noortegarantii aitab noorel kreeklannal teostada unistust

Aristea Zachari otsis pärast kooli lõpetamist kolm kuud edutult tööd – see muutis ta vanematest rahaliselt sõltuvaks ja pani muretsema tuleviku pärast. Kui ta kuulis kohalikus tööhõiveametis noortegarantiist, soovis ta kohe selles osaleda ja õppida juuksuriks.

Loe lähemalt >>

16/12/2016


vastutusest loobumine

"Fookuses" artiklite eesmärk on anda EURESe portaali külastajatele teavet päevakajaliste teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelusid ja debatte. Artiklid ei kajasta tingimata Euroopa Komisjoni seisukohti.