Uudised


Endine Horvaatia meediatöötaja leidis oma suhtlusoskusele rakenduse Saksamaal


Work or university – which is right for you?

Making decisions about your future is never easy, especially when you have your whole life stretched out in front of you and you’re worried about choosing the wrong path. One of the first big decisions for a lot of young people will crop up after finishing school: do you go to university or do you head straight into the world of work? It’s an age-old question and one that doesn’t have any easy answer. We’ve put together some thoughts that will hopefully help you to decide what’s right for you.

Loe lähemalt >>

20/04/2017


Millised on töökohad 2050. aastal?

Robotite, automaatika ja uute ärimudelite tähtsus töömaailmas on juba suur ning on kindel, et uus tehnoloogia mõjutab meie tööd väga palju. Milline võiks välja näha töömaailma tulevik? Kuidas muudab üha suurenev automaatika tööd järgmistel aastakümnetel?

Loe lähemalt >>

13/04/2017


Põhjus ei ole minus, vaid teis: kuidas käituda kandideerimisel eitava vastuse saamisel

Seda on juhtunud meie kõigiga. Oled koostanud suurepärase CV, kirjutanud täiusliku kaaskirja, hiilanud töövestlusel, oodanud hinge kinni pidades telefonikõnet või e-kirja ja ... saanud vastuseks „tänan, ei“. Kui sul vedas ja üldse vastati.

Loe lähemalt >>

11/04/2017


8 tips for building a great website for your organisation

A great website has become the heart of any business or organisation in our modern world. Whether you’re building one from scratch or want to improve an existing one, there are some essential decisions to be made before you begin…

Loe lähemalt >>

05/04/2017


Idufirmasid abistav Ungari-Austria EURESe partnerlus

Tööviisid on muutumas, sest paljud traditsioonilised töökohad loovutavad koha uutele tehnoloogiatele ning üha rohkem ettevõtteid eelistavad tavapärasele töösuhtele lepingulist tööd. Sellepärast kohandab ka EURES tööotsijate abistamise viise.

Loe lähemalt >>

04/04/2017


Õpingud, koolitus või töö välismaal – mida ma pean teadma?

Üks Euroopa Liidu kodanikuks olemise suur eelis on vabadus siirduda teise liikmesriiki töötama või õppima. See on ahvatlev võimalus, mida igal aastal kasutavad oma silmaringi laiendamiseks tuhanded noored. Sellepärast olemegi koostanud olulised nõuanded juhuks, kui tahate astuda selle otsustava sammu ja haarata mõnest välismaal pakutavast võimalusest.

Loe lähemalt >>

29/03/2017


Noortegarantii kava aitab tööotsijal leida töökoha teabevahetuse valdkonnas


Mis on kutseharidus ja -koolitus ning miks on see sinu jaoks oluline?


Viis nõuannet, kuidas tõhusalt kasutada sotsiaalmeediat oma organisatsiooni heaks

Sotsiaalmeedia on ettevõtete jaoks suurepärane vahend, ent üksnes Facebooki või Twitteri konto omamisest ei piisa, et massist eristuda. See, kuidas sotsiaalmeediat kasutatakse, on eduga üha tihedamalt seotud, eriti arvestades, et enamik sihtrühmi kasutab üha rohkem digitehnoloogiat.

Loe lähemalt >>

14/03/2017


vastutusest loobumine

"Fookuses" artiklite eesmärk on anda EURESe portaali külastajatele teavet päevakajaliste teemade ja suundumuste kohta ning ergutada arutelusid ja debatte. Artiklid ei kajasta tingimata Euroopa Komisjoni seisukohti.