Võta ühendust


Kui teil on EURESe, portaali või üldiselt tööjõu liikuvuse kohta küsimusi või märkusi, võite pöörduda meie kasutajatoe poole.

Enne tehnilise toe poole pöördumist kontrollige siiski jaotisest „Abi ja lisateave" igaks juhuks järele, kas äkki on seal vastus Teie küsimusele olemas.

Teie küsimustele vastatakse inglise, saksa või prantsuse keeles.

Telefoni teel
Valige meie tasuta telefoninumber
00800 4080 4080 (üksnes lauatelefonilt helistamiseks)
Kui te ei saa helistada tasuta erinumbrile, võite helistada ka tavalisele telefoninumbrile: +352 42 44 87. NB! Kõne eest peate maksma Luksemburgi võetud tavalise kõne hinna.
Vestluse või Skype'i kaudu
Võite pöörduda meie kasutajatoe poole ka vestluse või Skype'i kaudu (tasuta) Skype'i jaoks peavad arvuti mikrofon ja kõlarid olema sisse lülitatud.

Skype-kõne EURESe esindajaga (Arvutis peab olema installitud Skype)

E-posti teel
Võite kirjutada ükskõik millises Euroopa Liidu/Euroopa Majanduspiirkonna ametlikus keeles ja saate vastuse samas keeles. Kui aga olete nõus saama vastust inglise, prantsuse või saksa keeles, võite saada vastuse kiiremini.

Saada teade EURESe kasutajatoele.

Abi ja lisateave

Reede – Esmaspäev 08:30-18:00 (Kesk- Euroopa aja järgi)

Teie küsimustele vastatakse inglise, saksa või prantsuse keeles.

Kas Teil on ELi kohta küsimusi? Europe Direct saab Teid aidata

Reisin Euroopa piires välismaale – kuidas hankida elamisluba? Millised eeskirjad rändlusteenuse tasudele kehtivad? Minu lend tühistati – millised on minu õigused? Milliseid ELi toetusi saab minu organisatsioon taotleda? Kõigile neile ja paljudele muudele küsimustele vastuste saamiseks võtke ühendust Europe Directi keskteabeteenistusega.