Skip to main content
Logo Európskej komisie
EURES

Zamestnávatelia

Vstúpte na trh práce EURES!

Vyhľadávaním v rámci viac ako 800 000 životopisoch, ktoré sú k dispozícii na portáli EURES, si nájdite vhodného uchádzača a vytvorte si profil zamestnávateľa EURES, aby ste sa zviditeľnili na trhu.

Rady a tipy

Nájsť zamestnancov z inej európskej krajiny môže byť ťažké, ak ste to predtým ešte nerobili. Ako máte začať? Čo by ste mali zvážiť? Kto vám môže poskytnúť pomoc a podporu?

EURES Targeted Mobility Schemes

Máte v úmysle prijať zamestnancov so špecifickým profilom a nedokážete ich nájsť vo svojej krajine? Myslíte si, že multikultúrny európsky tím dokáže vášmu podniku zabezpečiť dôležitú výhodu?

Najnovšie správy EURES pre zamestnávateľov

Novinový článok |

V marci 2021, keď bola v dôsledku pandémie COVID-19 väčšina hraníc na celom svete uzavretá, sa Jan Ciechanowicz presťahoval spolu s rodinou z Nemecka do Dánska a začal novú kapitolu svojho života.

Novinový článok |

Radi by ste si vybrali povolanie, ale štúdium na univerzite vás neláka? V mnohých priemyselných odvetviach sa dôraz začína klásť viac na praktické skúsenosti ako na získané diplomy. Ponúkame vám osem najlepších pracovných príležitostí, pri ktorých sa nemusíte uchádzať o znepokojivé študentské pôžičky.

Nadchádzajúce podujatia

Informačné dni
  • Len online
Súvisiace s
European Job DaysJobseekersEmployersLiving & Working